Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Skorpionui

Darbas ir sveikatos reikalai eina koja kojon: abejose srityse geriausias būdas sėkmei pritraukti yra tinkamų įpročių formavimas. Jupiteriui padedant, jums panorėjus, 2022 metais ne tik pagerinsite savo darbo rezultatus, bet ir žymiai geriau jausitės būdami darbe. Jupiteriui nuo gegužės 10 d. karaliaujant Avino ženkle, nestokosite entuziazmo tvarkydamiesi su bet kokia užduotimi. Jūsų darbo krūvis greičiausiai didės, o kartu su juo – ir pajamos, tačiau neišvengiamas šio gėrio palydovas bus stresas. Neapsikraukite labiau nei pajėgsite padaryti, o jei pastebite, kad nebespėjate – nelaukite, kol „perdegsite“. Labai svarbu žinoti savo ribas ir laiku sustoti.

Jūsų karjera kils kaip ant mielių visą vasarą. Turėsite daugybę progų pasižymėti, išreikšti save, sulauksite daug teigiamo dėmesio. Be abejo, iškils amžinas klausimas: šeima ar darbas? Tai ypač aktualu dirbantiems iš namų. Aiškiai atskirkite, kada yra jūsų darbo valandos, o kada ilsitės ir būnate su šeimos nariais, kurie darbai yra „darbas“, o kurie priklauso namų ruošos sričiai. Įdiekite šiuos sveikus įpročius į savo kasdienybę ir metų pabaigoje pjausite įspūdingą derlių!

Siekdami savo didžiojo tikslo, į jį sutelkite visą savo dėmesį ir nepradėkite išlaidauti – kaip nors nepapulkite į impulsyvių apsipirkimų spąstus.

Kinų horoskopas