Karjeros horoskopas - Skorpionui

Uranas lėmė, kad pastaruosius septynerius metus jūsų darbiniai reikalai klostėsi gana chaotiškai, tad prasidedant 2019-iesiems būsite pasirengę išsivaduoti iš rutinos gniaužtų ir nuveikti kažką nepaprasto. Kaip bebūtų, tad pats Uranas iki vasario 12 dienos vis dar neapleis Avino žvaigždyno, todėl keletas pirmųjų 2019 metų mėnesių dar virs paskutinės minutės darbais, nebaigtais projektais, degančiais terminais ir kitokiomis įtampą keliančiomis situacijomis. Traktuokite tai kaip lūžio tašką, po kurio profesinis gyvenimas pamažu stos į stabilias vėžias, taps labiau prognozuojamas bei kontroliuojamas.

Metų pradžia bus reikšminga dar ir kitu aspektu. Planetų raginami turėsite atsisakyti senų, nepasiteisinusių veiklos modelių, vis dar neįgyvendintų svajonių, kurios pernelyg ilgai neatnešė trokštamų rezultatų. Apsivalykite nuo praeities bagažo ir įsileiskite į širdį naujovių. Merkurijaus apsilankymai Liūto žvaigždyne šią vasarą (birželio 26 – liepos 29 ir rugpjūčio 11 – 29 dienomis) suteiks jums papildomą stimulą atidžiai apgalvoti savo poreikius, įvertinti žinias bei galimybes ir apsibrėžti aiškias ateities vizijas.

Apskritai kalbant, 2019-aisiais darbo jums tikrai netrūks, o tai reiškia, kad ir pinigų turėsite pakankamai. Negana to, metams prasidedant ir baigiantis sulauksite išskirtinio autoritetingų žmonių palaikymo, tad jausitės įvertinti, labiau pasitikėsite savo jėgomis ir būsite pasirengę siekti profesinio gyvenimo aukštumų. Atminkite, įmanoma viskas, reikia tik norėti, pasistengti ir tikėti savo sėkme!

Kinų horoskopas