Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Dienos Horoskopas - Skorpionui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Vandens ženklas, valdomas Marso

Skorpionų rankose – milžiniška galia, tačiau jiems trūksta iškalbos ir manieros, kad galėtų ją tinkamai panaudoti. Prisiminkite Edvardą Žirkliarankį, kuris savo neįprastomis rankomis norėjo apgaubti pasaulį meile ir pats būti mylimas. Taip ir Skorpionai trokšta būti mylimi, tačiau negali pasislėpti nuo savo geliančios prigimties.

Skorpionai labai rimtai vertina meilę, draugus ir gyvenimą, todėl siekia rasti žmogų, kuris priims juos su visa nuodinga uodega ir nerangiomis žnyplėmis. Mainais Skorpionas partnerį gins, bus jam atviras ir nuoširdus.

Kartą išdavęs Skorpioną, geriau saugokis, nes gali greitai sulaukti puolimo. Skorpionas mąsto tik juodomis ir baltomis spalvomis: gerai ar blogai, į kairę ar į dešinę, tą ar aną, nors iš tiesų jis bent dieną trokšta pagyventi be savo nekontroliuojamų emocijų.

Skorpiono galia – tai gebėjimas saugoti ir branginti mylimus žmones. Būtent jo nuodingoji uodega suteikia Skorpionui gynėjo titulą ir priverčia jį gerbti. Nors Skorpionas niekada nesiekia pulti pirmas, jis nedvejodamas tai padarys, jeigu jo artimiesiems iškils pavojus.