Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Dienos Horoskopas - Jaučiui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20)

Žemės ženklas, valdomas Veneros

Nepaisant Jaučio ragų, jis nėra agresyvus ar pasiruošęs pulti. Priešingai, Jaučio ženkle gimę žmonės yra ramūs, susikaupę, kartais užsispyrę ir gyvenime visada siekia komforto.

Jautis mėgsta prabangą ir puikiai žino, kaip atskirti kokybę. Jis dievina skanų maistą, gerą muziką ir rafinuotą aromatą. Nors Jaučiai gana išlaidūs ir mėgsta apsipirkinėti, jie jaučia pinigų vertę. Norimą daiktą ar paslaugą Jautis gaus už tokią sumą, už kokią pats norės, net jeigu jam tektų ilgai derėtis.

Jaučiai yra gana iškalbūs ir rafinuoti. Jie puikiai jaučia stilių, tačiau nemėgsta išsišokti. Dažniausiai savimi pasitiki ir gyvenime yra optimistai.

Šiam zodiako ženklui artimos natūralios, organiškos medžiagos. Tai atsiskleidžia per namų aplinką, garderobą, renkantis maistą.

Jautis – ypač žemiškas. Jis semiasi energijos iš Žemės ir geba sukurti grožį ten, kur kiti net nepagalvotų. Iš visų Zodiako ženklų jis pats jautriausias aplinkai ir niekada nepraleis progos pagerinti savo gyvenimą šioje žemėje.