2021 Metų Horoskopas - Jaučiui

2021-ieji jums taps asmeninio atsinaujinimo laikotarpiu. Nors iš prigimties vertinate pastovumą bei esate gana inertiški, dabar trokšite pasukti iš pabodusio karjeros kelio kur kas įdomesniais ir rizikingesniais takeliais. Imsite mažiau jaudintis dėl aplinkinių jums keliamų lūkesčių, o tai atvers galimybes pažinti kitokį, spalvingą ir tikrąją jūsų asmenybę atspindintį pasaulį.

Finansiniu atžvilgiu bus ypač reikšmingi gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai. Labai tikėtina, jog būtent šiuo laikotarpiu jums teks pakoreguoti savo požiūrį į materializmą, gyvenimišką būtinybę bei prabangą. Galbūt netgi patirsite laikinų nepriteklių, kurie dar kartą įkvėps jus išlįsti iš saugaus kiauto ir skatins ieškoti kūrybiškų būdų daugiau užsidirbti. Kad ir kaip būtų sunku, atminkite, jog nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

Metams baigiantis sulauksite papildomo postūmio mokytis bei keistis. Dabar kur kas lengviau atsisveikinsite su nepasiteisinusiomis viltimis ar žalingomis partnerystėmis, tad galėsite skirti daugiau laiko saviraiškai bei naujoms pažintims. Šiuo laikotarpiu spinduliuosite išskirtiniu pasitikėjimu, o tai padės pasiekti puikių rezultatų tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityje.

Negana to, gruodžio 19-osios Veneros padėtis dangaus skliaute ragins susimąstyti, kaip šiandienės jūsų vertybės koreliuoja su asmenybe, kokia trokštate būti ateityje. Labai tikėtina, jog būtent dabar prisiminsite senus pomėgius ar studijas, kurie leidžia jums pasijusti savimi. Puiku!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą