Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

2022 Metų Horoskopas - Jaučiui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20)

Žemės ženklas, kuriam talismanu priskiriamas smaragdas

Po šaltu ir ramiu veidu, Jaučiai slepia savo jautrią prigimtį. Jie geriausiai iš visų zodiako ženklų sugeba išlikti nuošalyje, nepaisant to, kad turi lengvai bendraujančių žmonių reputaciją. Šio ženklo atstovai prisileidžia žmones arti, bet šią privilegiją skiria ne visiems.

Jaučiai puikiai geba planuoti savo laiką, o dirbdami gali įjungti savo vidinį autopilotą ir atsiriboti nuo jiems trukdančių aplinkybių. Darbe mėgsta savo tvarką. Viena vertus, tai geras bruožas, nes darbas visada atliekamas puikiai, kita – tai gali erzinti kitus, nes Jaučiai pateikia savo darbo metodą kaip geriausią. Juk niekam nepatiktų būti mokomam, kaip plauti indus arba vairuoti mašiną.

Jaučiai turi puikią intuiciją pažinti žmones ir dažnai ši jų neapgauna. Po šiuo ženklu gimę žmonės yra puikūs bičiuliai. Būdami labai patikimi, jie niekada nenuvils, o paprašyti pagalbos, stengsis iš paskutiniųjų.

Jaučiai mėgsta paprastumą, todėl savo išvaizda niekada neatrodo iššaukiančiai. Tai atsispindi ir jų namų aplinkoje. Šio tipo žmogui visada malonu dirbti dėl jaukesnės savo namų aplinkos, todėl jo negąsdina jokie juodi darbai.