2019 Metų Horoskopas - Jaučiui

2019 m. daugelis jūsų esminių gyvenimo sričių gerokai pasikeis. Svarbiausia, neišsigąskite. Kuo palankiau priimsite neišvengiamas permainas, tuo daugiau turėsite galimybių suvaldyti situaciją ir pakoreguoti aplinkybes savo naudai. Planetos skatins jus atsisakyti pasenusių nuostatų, pakeisti darbą ar nutraukti draugystes, kurios trukdo tobulėti ir siekti svajonių. Taigi atsipalaiduokite ir nesipriešinkite kosminiams procesams. Gyvenimas 2019-aisiais bus kupinas jaudinančių atradimų ir nors kai kada nerimausite dėl to, ką jums pateiks diena, galiausiai būsite gausiai apdovanoti.

Kovo 6 d. astrologinis išsilaisvinimo simbolis Uranas pradės savo viešnagę Jaučio žvaigždyne, tad periodiškai jo stiprią išsivadavimą skatinančią energiją jusite iki pat 2026 m. Didžiausių permainų 2019-aisiais gali tikėtis Jaučiai, gimę balandžio mėnesį, tačiau netikėtų gyvenimo posūkių sulauks ir gimusieji gegužę. 

Metams įsibėgėjus imsite pastebėti, kaip auga jūsų nepasitenkinimas dabartine gyvenimo rutina, trukdančia atsiskleisti jūsų kūrybiškumui. Trokšite gyventi taip, kaip visada svajojote, ir tai paskatins peržengti komforto zonos ribas, išbandyti ką nors naujo. Daug mąstysite apie savo profesinius pasiekimus, pasirinktą kelią, šeimyninius santykius, santuoką, savo išvaizdą. Būtent šiose gyvenimo srityse sulauksite daugiausia permainų. Net jeigu kai kada atrodys, kad reikalai slysta jums iš rankų, atminkite, kad tai, kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais. Traktuokite tai, kaip Visatos spyrį į sėdimąją tam, kad pagaliau pasiryžtumėte gyventi taip, kaip esate verti. 

Labai tikėtina, kad pasikeitus jūsų prioritetams, šeimyninei ar profesinei padėčiai, pasikeis ir jus supančių žmonių ratas. Nesijaudinkite. Tie, kurie myli jus už tai, kokie esate, liks, o prisitaikėliai pasuks savais keliais. 

Apskritai kalbant, 2019-aisiais neliksite nepastebėti. Kad ir kur būtumėte, kad ir kuo užsiimtumėte vis sukelsite šurmulį , šeimos ar visuomenės atgarsius. Svarbiausia, tikėkite savimi ir išnaudokite visas jums išpuolusias galimybes sužibėti!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą