Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Birželį kaip niekad trokšite gilaus artimo ryšio su mylimu žmogumi. Negana to, Visata paskatins jus prisiminti kadaise išgyventas patirtis bei nuotykius ir dabar tik nuo jūsų priklausys, kaip išnaudosite šį magišką momentą. Gali būti, kad pasinersite į melancholiškus apmąstymus arba, priešingai, drauge su mylimuoju iš naujo išgyvensite visus pirmuosius kartus. 

Dėl Plutono įtakos dabar jokių ryškesnių permainų asmeniniame gyvenime sulaukti neturėtumėte. Viskas klostysis daugiau mažiau stabiliai, tačiau tai nereiškia, kad spręsdami konfliktus neturėsite stengtis. Siekite kompromiso ir kai kada nebijokite atsitraukti, kad galėtumėte įvertinti susiklosčiusią situaciją iš šalies. 

Jeigu esate vieniši, šį mėnesį jus labiau trauks svajingos, romantiškos asmenybės, nei tos, kurios tvirtai stovi ant žemės ir puikiai žino visus savo ateities siekius. 

Karjeros perspektyvos

Birželį turėsite puikią galimybę atsidėti šiek tiek pinigų išsvajotoms atostogoms ar juodai dienai. Dabar derėtų vengti paskolų ar ilgalaikių investicinių sutarčių. Pasistenkite gyventi pagal savo galimybes, tinkamai susiplanuokite biudžetą ir galiausiai patys nustebsite, kaip puikiai susitvarkysite savo biudžetą.

Dėl Mėnulio įtakos pirmoje mėnesio pusėje nestokosite kūrybiškų idėjų, kaip pagerinti savo materialinę padėtį. Negana to, šiomis dienomis priimdami sprendimus būsite linkę labiau pasikliauti savo jėgomis, tad tai dar vienas būdas  pademonstruoti savo išmonę kasdienėse situacijose.

Astrologo patarimas – skirkite pakankamai dėmesio šeimai.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą