Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Planetų padėtis dangaus skliaute lems, kad vasarį meilė taps jūsų gyvenimo varikliuku. Mylimas žmogus stovės pasaulio centre, o apie jį suksis visi kiti dienos reikalai. Romantiškos mintys dažnai užklups jus pačiose buitiškiausiose situacijose,  tad nenuostabu, jeigu aplinkiniams pasirodysite kiek išsiblaškę ir užsisvajoję. Šiuo metu mylimam žmogui kelsite ypač didelius reikalavimus, tačiau galiausiai tai gali privesti ne prie tobulų tarpusavio santykių, o prie nusivylimo. Tai žinodami džiaukitės kiekviena kartu su savo antraja puse praleista minute ir pasistenkite būti atlaidesni jūsų nuomonėms išsiskyrus.

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį trokšite visiems įrodyti savo profesionalumą, noriai imsitės atsakingų užduočių ir mėgausitės narpliodami pačias sudėtingiausias problemas. Jausitės lyg lenktyniautumėte patys su savimi, tad nusitaikysite į maksimalius tikslus ir sumaniai jų sieksite.

Pirmoje mėnesio pusėje išgyvensite keletą įtemptų savaičių, tačiau galiausiai reikalai išsispręs jūsų naudai. Nepaisant didelio tempo ir stresą keliančių situacijų, sugebėsite laimėti bet kokį ginčą ir nesunkiai susirasite pagalbininkų savo kelyje į sėkmę. Būtent jie padės jums užsidirbti papildomų pinigų.

Astrologo patarimas – kad ir ko imtumėtės, elkitės diplomatiškai!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą