Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Jautis

Meilės reikalai

Plutono kelionė dangaus skliautu lems, kad jeigu iki šiol ir patyrėte nesklandumų meilės srityje, nuo pirmųjų spalio dienų situacija ims ženkliai gerėti. Šį mėnesį tiesiog mėgausitės buvimu su mylimu žmogumi. Negana to, Visata skatins jus priimti atsakingus sprendimus, susijusius su bendrais ateities planais, pavyzdžiui, šeimos pagausėjimu. 

Nepaisant to, spalį visais įmanomais būdais stengsitės išlaikyti savo asmeninę laisvę romantiškuose santykiuose. Dėl šios priežasties neretai įsivelsite į audringas diskusijas su mylimuoju, kurios, laimei, galiausiai baigsis abipusiais kompromisais. Svarbiausia, nesikarščiuokite ir nebūkite kategoriški. Tikrai esama daugybė galimybių suderinti savo ir mylimo žmogaus poreikius! Skirkite laiko joms surasti.

Karjeros perspektyvos

Visą spalį planetos teigiamai veiks jūsų profesinį gyvenimą: Marsas pridės iniciatyvos ir polinkio veikti, o Venera suteiks sėkmės bei naujų galimybių. Kažkas susijusio su jūsų vykdomu projektu ar turimu kontraktu galbūt privers jus peržiūrėti ateities planus ir juos pakoreguoti. Panašu, kad sprendimą turėsite priimti būtent per šį mėnesį.

Šiomis dienomis nemažai įtakos turės grupės ir kolektyvai, vedini panašių interesų. Finansiniu atžvilgiu antroje mėnesio pusėje susidursite su keletu keblumų, tačiau jautiško užsispyrimo bei pozityvaus požiūrio dėka, galiausiai susitvarkysite.

Astrologo patarimas – pasistenkite nugalėti vidinį norą visur ir visada dominuoti. Kuo karščiau stengsitės įtikinti aplinkinius paklusti jūsų idėjoms, tuo greičiau jie nuo jūsų nusisuks.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą