Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20)

Žemės ženklas, kurio gyvenimo tikslas – finansinis ir emocinis stabilumas

Jautis – ramus, susikaupęs ir nepaisant savo ragų, tikrai neagresyvus. Tik užspaustas į kampą, Jautis gali parodyti bulių savyje, mat gyvenime vadovaujasi jausmais.

Šio ženklo atstovai nėra atlapaširdžiai ir dažniausiai jausmus bei svajones slepia giliai savyje. Taigi, Jaučiai yra gana paslaptingi ir ne visiems lemta įminti jų tikrąją esybę. Dėl to po šiuo ženklu gimę žmonės gali pasirodyti snobiški, piktoki, atšiaurūs ar nuobodūs.

Kartą apsisprendę ką nors nuveikti, Jaučiai su dideliu užsispyrimu ir energija nenurimsta, kol neįgyvendina savo sumanymo. Kai kada tai tampa tikru džiaugsmu, o kartais – prakeiksmu. Kartais toks Jaučių užsispyrimas gali peraugti į išdidumą, neleidžiantį išgirsti niekieno daugiau nuomonės. Nesvarbu, kad ji atrodo visai svari, tačiau Jautis nemėgsta būti išmuštas iš vėžių ir iš paskutiniųjų jose laikosi.

Jaučiai mėgsta prabangą, patogią buitį ir gražią aplinką, todėl jiems nepatinka permainos. Juk tai reiškia, kad reiks išlįsti iš savo jaukių namų ir viską pradėti iš naujo.

Jaučiai dažnai augina gyvūnus, mėgsta leisti laiką gamtoje – tai tiesiog neatsiejama nuo jų esybės.