Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Balandį jūsų asmeninis gyvenimas kukuliuos aistromis! Visata kurstys seksualumą bei jausmus, būsite pasirengę mylimam žmogui atsiduoti visa širdimi ir kūnu. To paties tikėsitės ir iš partnerio. Trokšite dėmesio! Jūsų gyslomis pulsuos geismas bei adrenalinas, tad gyvenimas tikrai neatrodys nuobodus. Kita vertus, būdami ypač jausmingi, rizikuojate pernelyg audringai reaguoti į kasdienio gyvenimo nesklandumus. Tvardykitės ir pasistenkite problemas spręsti čia ir dabar!

Karjeros perspektyvos

Balandį drąsiai prisijunkite prie jungtinių projektų, dirbkite grupėje, dalinkitės atsakomybe bei idėjomis – tai jūsų raktas į sėkmę! Daug bendraukite, nevenkite neatlygintinos veiklos, savanoriaukite. Tik laiko klausimas, kada jūsų gerumas sugrįš pas jus nešdamas įspūdingą naudą. Stebėkite aplinką – nuostabių atradimų galimybės slypi arčiau nei įsivaizduojate.

Spręsdami profesinius reikalus būkite budresni balandžio 9 – 11 ir 26 – 29 dienomis. Šiuo metu planetos padidins nesusipratimų tikimybę, tad gerai įsiskaitykite į pasirašomus dokumentus, neskubėkite atverti piniginės ir viskas bus gerai.

Astrologo patarimas – nežadėkite to, ko negalėsite ištęsėti.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą