Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Šį mėnesį išmintingasis Merkurijus paskatins atsigręžti į savo sielą ir pamąstyti, ko labiausiai tikitės iš mylimo žmogaus. Pagalvokite, kokiais būdais parodote savo jausmus ir ko galbūt trūksta, kad jaustumėtės iki galo laimingi. Dabar ypač palankus metas atvirai pasikalbėti su partneriu apie bendrus ateities planus ir nuspręsti, kuria linkme jūsų santykiai vystysis toliau. 

Savo ruožtu Marso ir Urano dermė vilios jus pasukti klystkeliais, neretai įtraukdama į nepavydėtinas situacijas, susijusias su egoizmu, savininkiškumu bei intrigomis. Tai žinodami, prieš ką nors nuspręsdami, gerai įvertinkite galimas pasekmes. 

Karjeros perspektyvos

Urano viešnagė Jaučio žvaigždyne įkvėps jus apmąstyti savo ligšiolius profesinius pasirinkimus. Svarstysite, ar tai, kuo užsiimate didžiąją dienos dalį, jus išties džiugina, ar dar turite kuo nustebinnti pasaulį, ar galite tobulėti. Labai tikėtina,  kad radę atsakymus į šiuos klausimus galiausiai nuspręsite pakeisti veiklos kryptį, galbūt net imsitės nuosavo verslo.

Apskritai kalbant, veiklos jums tikrai netrūks, tačiau kiekvieną iššūkį bei naują užduotį pasitiksite su šypsena veide. Nepaisant to, kad turėsite išspręsti ne vieną keblią situaciją, mėnesiui besibaigiant jausitės be galo patenkinti savo pasiekimais. 

Astrologo patarimas – sutvirtinkite pamatus, ant kurių statote ateitį, ir pabandykite paversti savo talentus nauju pajamų šaltiniu.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą