Mėnesio Horoskopas - Žuvims

Meilės reikalai

Visą rugpjūtį jūsų meilės reikalai bus neatsiejami nuo profesinių. Labai tikėtina, kad kartu su mylimu žmogumi imsitės bendro projekto, kurio dėka vėliau galėsite nevaržomai mėgautis laisvalaikiu kartu. Pinigai dabar bus vienas svarbiausių afrodiziakų, tad kuo daugiau jų turėsite, tuo siautulingiau ir aistringiau pasitiksite rudenį.

Negana to, šį mėnesį Visata padės atskleisti pačias intymiausias mylimo žmogaus paslaptis bei seksualines fantazijas. Tai eksperimentų ir kūniškų malonumų metas!

Karjeros perspektyvos

Mėnulio jaunatis palankiai veiks jūsų sveikatą ir darbą, todėl patartina išnaudoti šį energijos pliūpsnį siekiant naujų profesinių laimėjimų. Ieškokite naujos krypties savo profesiniame kelyje ir padarykite viską, ką toje srityje galite. Įsiveskite naują darbotvarkę, keiskite veiklos metodus. Atkripkite dėmesį į smukmenas, detales – jose slypi tobulumas. Pamėginkite į savo profesinį kelią pažvelgti tarsi nuo aukšto kalno, kad geriau matytumėte, kur link einate. 

Pinigų šį mėnesį jums tikrai nepritrūks, tačiau tik asmeninių pastangų, darbo ir užsispyrimo dėka. Antrojoje mėnesio pusėje galite gauti finansinį palaikymą iš jums artimų žmonių

Astrologo patarimas – nepersistenkite ne tik darbe, bet ir namuose. Pravalykite savo gyvenimą, atsirinkite, kas jums iš tiesų svarbu, o kas neverta dėmesio. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą