Mėnesio Horoskopas - Žuvims

Meilės reikalai

Saulė lems, kad beveik ištisą mėnesį intymumas bus vienas svarbiausių jūsų asmeninių santykių prioritetų. Labai tikėtina, jog spalį leisitės į aistrų bei intrigų kupiną avantiūrą su vienu iš bendradarbių, o gal net artimu bičiuliu. Negana to, dabar galite sužinoti paslaptį, kuri paskatins iš naujo įvertinti santykius su mylimu žmogumi. Svarbiausia, priimdami sprendimus, nepasikliaukite paskalomis ir keletą kartų patikrinkite informaciją. 

Merkurijaus paskatinti trokšite paįvairinti kasdienybę netradicinėmis veiklomis, ieškosite nuotykių, o tai dar vienas tyro oro gurkšnis jūsų ir mylimo žmogaus santykiams. Drąsiai dalinkitės savo sumanymais su savo antraja puse ir nustebsite, kiek daug palaikymo bei vertingų patarimų iš jo sulauksite. Tai puikus metas keliauti, tad kodėl gi nesusiorganizavus trumpų rudens atostogų kokioje nors romantiškoje vietoje?

Karjeros perspektyvos

Planetos žada, kad spalį jums teks susipažitni su įdomiais žmonėmis ir svečiomis kultūromis. Tai skatins naujas idėjas, kurias nekantrausite greitai perkelti į realybę. Būsite iniciatyvūs, kupini planų ir supratimo, kaip juos įgyvendinti. Negana to, Visata apdovanos jus puikia iškalba, įtaiga ir greita reakcija net pačiose netikėčiausiose situacijose. Išnaudokite šį palankų laikotarpį ir priblokškite kolegas bei vadovus!

Puikiai seksis tiek intelektinių, tiek fizinių darbų srityje. Taigi, tai klestėjimo metas rašytojams, redaktoriams, vertėjams, mokslo darbuotojams, menininkams, taip pat dirbantiems inžinerinių technologijų beistatybų srityje. 

Astrologo patarimas – siekdami finansinės naudos nebūkite egoistai. Bendradarbiavimas – tikrasis jūsų raktas į sėkmę!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą