Mėnesio Horoskopas - Žuvims

Meilės reikalai

Birželį planetos įkvėps jums daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Spinduliuosite ypatingu žavesiu, charizma ir atkreipsite dėmesį į tuos priešingos lyties atstovus, kurių anksčiau savo kelyje nė nepastabėdavote. Jausitės drąsiai kalbėdami apie savo jausmus, tad, labai tikėtina, jog pagaliau išdrįsite užkalbinti seniai į akį kritusią merginą ar vaikiną. Kas žino, galbūt to užteks, kad prasidėtų nauja graži istorija?

Jeigu jau sutikote tą vienintelį, neskubėkite kurti ilgalaikių planų ir kažko žadėti. Mėnesiui baigianti planetos siųs jums ypač painius signalus, tada dabar bus sunku suvokti savo indėlį santykiuose ir tai, kokiais norėtumėte juos matyti. Kalbėkite atsakingai ir nežaiskite su kito žmogaus svajonėmis. Būkite sąžiningi nuo pradžių ir vėliau neteks gailėtis.

Karjeros perspektyvos

Profesiniu atžvilgiu birželį reikalai klostysis ne visai taip, kaip norėtumėte. Sulauksite daugybės intriguojančių pasiūlymų, tačiau jums dar nespėjus susivokti, aplinkybės gali pasikeisti akimirksniu. Tai žinodami, neskubėkite priimti sprendimų. 

Birželį savo profesinėje srityje jausitės ypač komfortiškai. Mėgausitės kiekviena gauta užduotimi, naujomis pareigomis bei atsakomybe, puikiai sutarsite su kolegomis ir verslo partneriais. Negana to, planetos suteiks jums papildomų galimybių dar labiau pagerinti savo padėtį ir užsitikrinti ilgalaikę sėkmę ateityje.

Visatos padedami sugebėsite nepriekaištingai pristatyti savo idėjas pasauliui, reklamuoti savo įmonę, verslą, projektą ar prekę potencialiems partneriams ir klientams. Jūsų nepriekaištinga reputacija kalbės už save, tad labai tikėtina, jog šį mėnesį sugebėsite uždirbti nemažai pinigų paprasčiausiai bendraudami ir įsiklausydami į aplinkinių poreikius. Kad ir ko imtumėtės darbe, visada sulauksite šeimos palaikymo!

Astrologo patarimas – skirkite daugiau laiko šeimai ir namams.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą