Mėnesio Horoskopas - Mergelei

Meilės reikalai

Daugybė įtakingų planetų lems, kad balandį mylimojo glėbyje jausitės išskirtinai jaukiai. Atrodys, kad visi lig šiol jus kamavę barniai bei nesusipratimai išnyko su paskutinėmis snaigėmis. Bendrauti be užuolankų bus kaip niekada lengva ir, nuostabiausia tai, kad jūsų ir partnerio atvirumas padės išspręsti daugelį įsisenėjusių problemų. Tai žinodami, drąsiai išsakykite viską, kas ilgai gulėjo ant širdies. Turite visus reikiamus įrankius, kad galėtumėte mėgautis tokiais santykiais, apie kokius visada svajojote!

Karjeros perspektyvos

Profesiniu atžvilgiu balandis bus ypač dinamiškas. Jums pavyks puikiai suplanuoti visus mėnesio darbus, tad greičiausiai spėsite atlikti visas užduotis dar iki numatytų terminų. Negana to, turėsite puikią galimybę pademontruoti savo talentus platesnei profesinei auditorijai ir pelnyti autoritetingų žmonių palankumą.

Tikėtina, jog dabar turėsite atnaujinti įprastus darbo metodus ir žinias. Taigi skirkite pakankamai laiko analizei, priimdami sprendimus neskubėkite ir gerai jiems pasiruoškite. Jeigu būsite budrūs ir laikysitės pasirinktos krypties, netrukus džiaugsitės puikiais rezultatais.

Astrologo patarimas – venkite impulsyvių pirkinių!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą