Mėnesio Horoskopas - Mergelei

Meilės reikalai

Šį mėnesį jus apgaubs romantiški Veneros kerai, tad visa širdimi atsiduosite meilei. Dabar ypač palankus metas ieškoti naujų santykių atspalvių ir suteikti jiems daugiau jaudulio. Kartu praleistas laikas suteiks jums begalinį džiaugsmą, o jeigu to nepajusite, galbūt atėjo laikas pagalvoti, kodėl vis dar esate su tuo žmogumi?

Vasariui baigiantis prasidės kiek niūresnis laikotarpis. Būtent dabar Visata siųs jūsų santykiams didesnius išbandymus, kuriuos turėsite pereiti kartu su mylimu žmogumi. Nesijaudinkite, jeigu jūsų meilė tvirta kaip uola, jokios kliūtys nesugadins nuotaikos!

Karjeros perspektyvos

Labai tikėtina, jog vasarį būsite paaukštinti pareigose, pagerinsite savo darbo sąlygas, pelnysite aplinkinių pripažinimą ir tapsite žmogumi autoritetu kitiems jūsų profesijos atstovams. Jums netrūks pelningų darbų – daugiausiai naudos naudos gausite dirbdami komandoje. 

Antroje mėnesio pusėje leiskitės į netolimą kelionę su keletu patikimų kolegų, pavyzdžiui, drauge sudalyvaukite įdomiame seminare. Tai ne tik sustiprins jūsų ryšius, bet ir įkvėps naujų idėjų bendriems projektams.

Astrologo patarimas – būkite budrūs pasirašinėdami dokumentus. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą