Mėnesio Horoskopas - Mergelei

Meilės reikalai

Merkurijus lems, kad didžiąją birželio dalį būsite nusiteikę padėti kitiems, nestokosite vidinio žavesio bei entuziazmo. Jeigu esate vieniši, labai tikėtina, kad savo antrąją pusę sutiksite bendraminčių susibūrime ar bendrame draugų vakarėlyje. Kaip bebūtų, nemanykite, kad nauji santykiai vystysis žaibo greičiu. Priešingai, tam, kad pajustumėte gilų, visa apimantį ryšį, turėsite gerokai pasistengti, niekur neskubėti ir gerai pažinti vienas kitą. 

Mėnesiui baigiantis galite sulaukti daug kritikos iš jau susituokusių porų. Neskubėkite gintis atšiauriomis frazėmis ir pagalvokite, galbūt jų žodžiuose lypi dalis tiesos. Nebijokite apie savo šeimyninio gyvenimo problemas pasitarti su artimu bičiuliu ar profesionaliu santykių konsultantu. Galbūt požiūris iš šalies yra būtent tai, kas padėtų vėl pasijusti besąlygiškai laimingais?

Vertindami santykius, nusiimkite rožinius akinius ir į gyvenimą žvelkite realistiškai. Planetos perspėja, kad paskutinę birželio savaitę derėtų susilaikyti nuo bendrų ilgalaikių sprendimų: nesituokite, atidėkite bendro apsigyvenimo planus ir pan. Tam puikesnis laikas dar ateis!

Karjeros perspektyvos

Birželio 3-osios Mėnulio jaunatis žymi visai naują ir kupiną atradimų profesinį laikotarpį.  Vienaip ar kitaip, darbo reikalai klostysis ypač gerai, tad tikėtina, jog užsidirbsite papildomai arba gausite ilgai lauktą premiją. Mėnuo bus labai palankus intelektinei veiklai, ypač susijusiai su reklamos sritimi, bendravimui (žodiniam ir raštu), informacijos dalyboms ir trumpoms verslo kelionėms. Kiekviena nauja jūsų iniciatyva ir idėja sukels aplinkinių susidomėjimą ir greičiausiai susilauks palaikymo.

Astrologo patarimas – nebijokite priimti rizikingų profesinių spendimų.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą