Mėnesio Horoskopas - Mergelei

Meilės reikalai

Visą rugpjūtį būsite kur kas tylesni ir labiau introvertiški nei įprastai, tad neskubėkite priimti sprendimų nei meilės, nei profesinėje srityje. Daugybė įtakingų planetų skatins jus pažvelgti į sielos gelmes, tad ieškoti naujų pažinčių ar iššūkių pernelyg neturėsite laiko. Jeigu jau suradote tą vienintelį, pabandykite jam paaiškinti, kad šiomis dienomis jums reikia daugiau erdvės susivokti savyje ir jis dėl to yra visai nekaltas.

Nuo rugpjūčio 18 dienos būsite kiek aktyvesni, pamažu jūsų socialinis gyvenimas sugrįš į įprastas vėžias, tačiau pagrindinis dėmesys vis dėlto bus skirtas jums ir jūsų poreikiams. Dėl šios priežasties, dabar bus sunku išlaikyti harmoningus asmeninius santykius, nesvarbu, ar esate susituokę, ar tik neseniai leidotės į bendrą meilės kelionę su naujai sutiktu žmogumi.

Karjeros perspektyvos

Rugpjūtis bus kupinas laimėjimų! Trys įtakingos planetos – Marsas, Venera ir Saulė – padės jums išsiskirti iš kitų ir suspindėti profesinėje arenoje. Sėkmė labiausiai aplankys Mergeles, dirbančias kultūrinėse-intelektualinėse, su kelionėmis ar tolimais atstumais susijusiose srityse. 

Didžiąją dalį jūsų profesinių sprendimų neišvengiamai lems jus supantys žmonės: mylimas žmogus, šeimos nariai, verslo partneriai ar paprasti bičiuliai. Jie atidžiai išklausys kiekvieną jūsų idėją, patars ir parems, kai to paprašysite. Bendradarbiaukite su aplinkiniais ir pasieksite puikių rezultatų!

Astrologo patarimas – išnaudokite rugpjūtį savianalizei ir ieškokite būdų, kaip pagerinti savo gyvenimą.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą