Mėnesio Horoskopas - Mergelei

Meilės reikalai

Visata lems, kad šį mėnesį bus kur kas lengviau kalbėti apie sudėtingus asmeninių santykių aspektus. Svarbiausia, išdrįskite žengti pirmąjį žingsnį ir stebėkite, kaip daugybę dienų ar mėnesių jus kamavusios problemos nyksta kaip dūmas. Patys nustebsite, kiek daug naudos bei teigiamų emocijų atneš jūsų atvirumas bei noras pagerinti santykius su mylimu žmogumi. Būkite tikri, kad dabar jūsų geros intencijos neliks nepastebėtos.

Jeigu vis dar ieškote to vienintelio, labai tikėtina, kad spalį jūsų dėmesį patrauks subtiliai jausmus reiškiantys partneriai. Daug dėmesio skirsite žodžiams, rašytinei kalbai, tad dabar tiesiausias kelias į jūsų širdį bus meilės laiškai, žinutės bei susirašinėjimai socialiniuose tinkluose. Negana to, šiomis dienomis jausmų atžvilgiu būsite kur kas atviresni, o tai nustebins net daugybę metų jus pažįstančius žmones. Pasinaudokite planetų palankumu ir praplėskite savo bičiulių ratą. Kas žino, galbūt tai naujų romantiškų santykių pradžia?

Karjeros perspektyvos

Spalį išgyvensite aktyvų ir profesiškai malonų laikotarpį. Keleto įtakingų planetų padedami turėsite galimybę pažvelgti į savo profesiją originaliau, tad greičiausiai praplėsite veiklos sritį, atrasite naujų įdomių temų ir darbų. Viskas, ko imsitės su didžiule energija bei ryžtu, klostysis kaip per sviestą, tad nesunkiai įveiksite visus iššūkius ir galėsite mėgautis sėkme.

Pirmąją mėnesio pusę patartina išnaudoti naujų pažinčių paieškoms. Drąsiai kalbėkite savo savo planus, dalinkitės idėjomis ir netruksite susirasti bendraminčių. Spalio pabaigoje turėtumėte sulaukti pirmųjų savo įdirbio rezultatų. Labai tikėtina, kad pajusite žymų finansinį pagerėjimą.

Astologo patarimas – skirkite pakankamai laiko poilsiui.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą