Mėnesio Horoskopas - Vandeniui

Meilės reikalai

Visą spalį galėsite mėgautis išskirtine romantika. Visa tai dėl Merkurijaus, Saulės ir Veneros draugystės, kuri apdovanos jus jausmingumu, vidine ramybe ir maloniais pojūčiais mylimojo glėbyje. Dabar galėsite sau leisti dažniau susitikti su gyvenimo partneriu, daugiau pramogauti ir mėgautis vienas kito dėmesiu. Drauge aplankykite seniai matytus bičiulius ar išvykite į neilgą kelionę.

Kitas įdomus aspektas – seksualumas. Būkite tikri, Visata skatins jus pasinerti į dar nepatirtus pojūčius, ragins eksperimentuoti ir suteikti savo seksualiniam gyvenimui naujų atspalvių. Nesivaržydami darykite viską, dėl ko jaustumėtės laimingesni!

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį jums pasiseks išsiskirti savo išradingumu ir naujomis idėjomis. Taip pat jus labai rems šeima ir antroji pusė, todėl net ir būdami užsiėmę jų neignoruokite. Jūsų pastangos darbe bus įvertintos pinigine išraiška arba paaukštinimu. Įgytas pajamas geriausia būtų išnaudoti apmokant senas sąskaitas ar net visą paskolą. 

Mėnesio pabaigoje palanku užmegzti naujas profesines pažintis ir pradėti dairytis naujų karjeros galimybių. 

Astrologo patarimas – įsiklausykite į sveiko proto balsą. Jis jums turėtų vadovauti sudarant svarbius sandėrius, skolinantis ar perkant brangius daiktus.

 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą