Mėnesio Horoskopas - Vandeniui

Meilės reikalai

Dėl Merkurijaus ir Veneros įtakos rugpjūtis bus gana įsimintinas. Žodžiai turės magiškos galios: jie gundys, padės išreikšti simatiją, sukels aistras. Meilė jus įkvėps, skatins tobulėti, mokytis ir kurti. Dėl šios priežasties, šį mėnesį daugiau keliausite ir bendrausite su skirtingų kultūrų atstovais. Įsimintinesnių įvykių laukite rugpjūčio 11 – 18 dienomis.

Karjeros perspektyvos

Visą rugpjūčio mėnesį daugiausiai uždirbsite bendradarbiaudami, dirbdami grupiniuose projektuose ar kartu su kitais investuodami. Visą mėnesį palanku ieškoti naujų partnerių, kontraktų, ieškoti ryšių naujam verslui. Aplinkybės vers jus būti pragmatiškais, daugiau paskaičiuoti ir mažiau veikti vediniems nuojauta ar entuziazmu, bet visa tai tik tam, kad pagaliau gautumėte svajonių darbą ar didesnes pajamas.

Jei šiuo metu niekur nedirbate, rekomenduotina apie tai kalbėti garsiau, nes per pažintis su buvusiais bendradarbiais galite sužiniti apie laisvą įdomaus darbo vietą. Neskubėkite nusivilti numatomu atlyginimu. Jei šioje vietoje parodysite esantys lankstūs, galite būti maloniai nustebinti.

Astrologo patarimas – skirkite šiek tiek laiko sutvarkyti tam tikrus piniginius reikalus, kad pamatytumėte kai kuriuos situacijos aspektus kitaip negu iki šiol. Tai jums padės analogiškoje situacijoje priimti geresnius, į įlgalaikę ateitį  orientuotus sprendimus.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą