Mėnesio Horoskopas - Vandeniui

Meilės reikalai

Gruodį jūsų meilės reikalai bus glaudžiai susiję su bendravimu. Pokalbiai su mylimu žmogumi taps turtingesni ir intymesni. Imsite atviriau kalbėti apie savo lūkesčius ir dvejones, todėl labai tikėtina, kad sulauksite aiškių pareiškimų bei išpažinčių. 

Labai didelė pokalbių temų dalis bus susijusi su šeimos reikalais, būstu, apsigyvenimu kartu bei materialinėmis vertybėmis. Dabar galėsite praleisti daugiau laiko su mylimais žmonėmis ar savo gyvenimo partneriu. Taigi gruodį jums netrūks romantiškų pasivaikščiojimų, jausmingų pasimatymų ir nuotykių kupinų kelionių su savo antrąja puse. Mėgaukitės!

Karjeros perspektyvos

Gruodį profesiniai reikalai jums klostysis gana sėkmingai. Planetos padės jums suspindėti kolegų akivaizdoje ir kiekvieną jūsų žodį privers suskambėti įtaigiau bei profesionaliau. Sugebėsite padaryti puikų įspūdį savo vadovams ir puikiai valdysite susiklosčiusią situaciją. Daugelį sprendimų galėsite priimti visiškai savarankiškai, o tai padės atsiskleisti jūsų kaip lyderių savybėms.

Negana to, Venera savo ruožtu padės jums plėsti socialinius ryšius, megzti naujas pažintis bei stiprinti profesines sąjungas. Tai žinodami, noriai dalyvaukite verslo susitikimuose, kontaktų mugėse ar darbo vakarėliuose. Tai, ką sukursite per gruodį, tarnaus jums kitais metais.

Astrologo patarimas – siekite savo svajonių.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą