Mėnesio Horoskopas - Avinui

Su Naujaisiais! 2022-ieji prasideda nuostabia Mėnulio jaunatimi Ožiaragio žvaigždyne, kuri padės jums strateguoti ateinančių metų tikslus – juos pasiekti bus lengviau, nes netikėtai atsiras žmonių, kurie jus palaikys. Kita vertus, kai sausio 11-ąją Marsas Ožiaragio ženkle susikirs su Neptūnu, tą dieną daugiau svajosite nei dirbsite.
Pilnatis Vėžio žvaigždyne sausio 17 d. gali parodyti nagučius! Ko gero, namuose būsite priversti spręsti nesutarimus dėl įtakos arba pajusite, kad kažkuris šeimos narys jumis manipuliuoja. Jei jūsų šeimoje jau kurį laiką jaučiama įtampa, bet niekas nedrįsta prabilti apie „dramblį kambaryje“, laikas imtis sprendimų. Atsisakykite to, kas yra ydinga ir jums niekaip nepadeda.
Jau sausio 18 d. nenuspėjamasis Uranas inicijuos dielius pokyčius jūsų gyvenime. Pasiruoškite netikėtiems likimo posūkiams – jums prireiks šviežio, nestandartinio požiūrio.
Pačioje mėnesio pabaigoje, Venerai pasisukus į Ožiaragio žvaigždyną, jums siųstos likimo pamokos meilės ir finansų srityje pagaliau baigsis. Jums telieka panaudoti tai, ką išmokote.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą