Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Daugybė įtakingų dangaus kūnų susivienys, kad rugpjūtį jūsų meilės gyvenimas žaižaruos ryškiausiais atspalviais. Trokšite nuotykių ir romantikos, todėl drąsiai flirtuosite su priešingos lyties atstovais ir megsite aistringus atostogų romanus. Jeigu esate susituokę, šis mėnuo apdovanos jus išskirtinėmis galimybėmis praskaidrinti šeimyninį gyvenimą ir atitrūkti nuo rutinos.

Visą rugpjūtį jūsų širdis veršis išskirtinių patirčių, todėl dažnai atsidursite situacijose, kuriose iki šiol nesate buvę. Kaupkite įspūdžius, tačiau drauge neužsimirškite ir neišleiskite viso mėnesio biudžeto anksčiau nei buvote suplanavę. Pramogaukite apgalvotai!

Karjeros perspektyvos

Rugpjūtį jūsų laukia keletas išties atsakingų profesinių sprendimų, tad nenuostabu, jeigu dėl to jausitės įsitempę. Dabar teks gerokai pasistengti, kad suderintumėte savo darbinius reikalus su šeimyniniu gyvenimu, tačiau siekti harmonijos tikrai verta. 

Apskritai kalbant, šį mėnesį derėtų apžvelgti visus ligšiolius savo pasiekimus bei įsipareigojimus. Peržiūrėkite savo finansus, sumokėkite mokesčius, atiduokite skolas. Pagalvokite, ką iki šiol nuveikėte ir kokie yra jūsų profesiniai lūkesčiai. 

Ypač puikiai seksis Avinams, dirbantiems reklamos, finansų, komunikacijos srityse.

Astrologo patarimas – šeimyniniai įsipareigojimai – ne juokas. Kuo atidžiau juos atliksite, tuo ramiau ir maloniau gyvensite.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą