Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Spalį jūsų santykius su mylimuoju globos Saulė, Merkurijus ir Venera, tad šiuo metu kartu praleisite kur kas daugiau laiko, labiau pasitikėsite vienas kitu, domėsitės vienas kito idėjomis, planais ir būsite linkę padaryti bet ką, kad padėtumėte savo partneriui pasijusti laimingam. Negana to, planetos paskatins jus labiau atsižvelgti į mylimo žmogaus jausmus, tad atviras dialogas ir nuolatinis įsiklausymas į vienas kito poreikius taps neišvengiama jūsų kasdienybės dalimi. 

Iki mėnesio vidurio Venera stimuliuos jūsų norą pažinti slaptąją, netgi tamsiąją, meilės pusę, tad tikėtina, jog noriai leisitės į erotinius eksperimentus ir patirsite netikėtų įspūdžių. Šiek tiek vėliau Meilės deivė paskatins jus labiau domėtis svetimomis kultūromis ir tolimomis šalimis – tiesiog trokšite egzotikos! Tad kodėl neišvykus į romantišką kelionę?

Karjeros perspektyvos

Jei esate įsitraukę į grupinius investavimus ir verlo partnerystes, o gal planuojate dideles išlaidas, tuomet galite tikėtis įvairių nesklandumų ar net konfliktų. Neskubėkite priimti sprendimų. Paskirkite porą savaičių, per kurias susidėliosite materialinius prioritetus ir apmąstysite, iš kur galėtumėt gauti papldomų pajamų. Galimas dalykas, kad palaikymą gausite iš šeimos ar draugų, gal ir savo antrosios pusės. Stenkitės bendradarbiauti su tais, kuriems sekasi arba pastebite, kad potencialiai galėtų pasisekti – tai atneš jums naudos. Palankus metas atsikratyti senų skolų. 

Tikėtina, kad būsite nepatenkinti tuo, kaip vertinamas jūsų darbas ir kaip vadovybė įverins jūsų pastangas. Po spalio 20 d. prasidės palankesnis laikotarpis prašyti paaukštinimo arba didesnės algos, tik nepersistenkite ir neprašykite per daug vienu metu.

Astrologo patarimas – prisiminkite, kad savaime niekas nevyksta. Visur reikės jūsų pastangų ir atsidavimo, tačiau rezultatai kalbės už save.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą