Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Mėnesio Horoskopas - Avinui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – išgyventi kiekvieną akimirką

Avinas – drąsus, ryžtingas, nenustygstantis vietoje. Būdamas ugningo charakterio ir labai judrus, jis negali pakęsti jokių suvaržymų ir ypač savininkiškų santykių. Pajutęs, kad kažkas įsitvėrė į jį nagais, Avinas išsiruošia į kelionę. O jeigu gyvenimas klostosi gana ramiai, Avino tipo žmogus tyčia ieško būdų, kaip įnešti daugiau įdomumo ir dar daugiau iššūkių. Kuo sunkiau ji įveikiami, tuo smagiau.

Vis dėlto, kartais Avino ženklo žmones gali būti sunku suprasti. Juose kunkuliuoja labai stipriai išreikšta vyriška ir moteriška energija. Dėl šios priežasties Avino ženklo moterys gali būti laikomos įdomiausiomis pasaulyje: jos ieško nuotykių, yra nepriklausomos ir trokšta varžytis. Kita vertus, vyriška energija lemia šių dailiosios lyties atstovių tiesmukiškumą.

Avinai ieško sau lygiaverčių gyvenimo partnerių. Tai turi būti stiprios asmenybės, tačiau pripažinti Avino nuomonę kaip labai reikšmingą.

Šio ženklo atstovai apdovanoti puikia išvaizda. Jie sveiki, stiprūs, turi stiliaus pojūtį, seka mados tendencijas.