Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Savaitės Horoskopas - Avinui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Ugnies ženklas, kurio slaptas troškimas – rodyti kelią kitiems

Avinas – ugnies valdomas zodiako ženklas. Jis aktyvus, trokšta nuotykių, mėgsta išeiti į žmones. Nesvarbu, į kokią suirutę bepapultų, su kokiu susidurtų iššūkiu, Avinai visada įveikia negandas. Jie tiki šviesia ateitimi ir tai yra vienas iš Avino stimulų gyvenime.

Valdomi Marso Avinai yra apdovanoti puikia fizine forma. Daugelis žymių pasaulio sportininkų gimė po šiuo ženklu. Avinas – labiausiai vyriška energija trykštantis zodiako ženklas, todėl nereikėtų stebėtis, kad po Avino ženklu gimusios moterys yra dinamiškos, kartais elgiasi agresyvokai ir naudoja jėgą. Nėra tokio darbo, kurio šios moterys nesugebėtų pasidaryti pačios. Joms puikiai sekasi gyventi be vyrų.

Ieškodamos partnerio, moterys, gimusios po Avino ženklu, siekia rasti „tikrą“ vyrą, kuris nenusileistų jų pačių temperamentui. Toks vyras turėtų būti intelektualus, stiprus, finansiškai nepriklausomas. To paties siekia ir Avinai vyrai. Jiems rūpi, kad jų partnerė patenkintų visą gamą poreikių: būtų geriausia draugė, puiki kompanionė, meilužė ir svarbiausia, niekada jam neatsakytų.

Avinai negali gyventi be iššūkių, todėl jeigu gyvenimas klostosi gana ramiai, jie sąmoningai ieško naujų jaudinančių įvykių. Kuo sudėtingesnė situacija, tuo Avinas jaučia didesnį pasitenkinimą ją narpliodamas.