Mėnesio Horoskopas - Ožiaragiui

Meilės reikalai

Šį mėnesį daugybė įtakingų planetų skatins jus neužsidaryti darbo kabinete ir daugiau laiko praleisti su bičiuliais. Tai puikus būdas atsipalaiduoti, pasikrauti pozityvios energijos bei paįvairinti savo asmeninį gyvenimą netradicinėmis patirtimis. Nebijokite netikėtumų, būkite smalsūs ir drąsiai leiskitės ieškoti nuotykių drauge su mylimu žmogumi. Jeigu vis dar esate vieniši, labai tikėtina, jog pramogaudami sutiksite tą vienintelį.

Dabar puikus metas su partneriu aptarti bendro gyvenimo planus bei numatyti prioritetus. Pamaloninkite mylimąjį išskirtiniu dėmesiu, romantika – tai padės sustiprinti santykius. Jeigu nežinote, kaip išreikšti jausmus, nesidrovėkite paklausti patarimo. Galbūt požiūris iš šalies padės pamatyti smulkmenas, į kurias anksčiau neatkreipdavote dėmesio?

Karjeros perspektyvos

Spalis bus ypač palankus studijoms, tyrimams, informacijos paieškai bei kaupimui – viskam, kas susiję su tobulėjimu bei aukštesnio mokslo siekiu. Taigi, normalu, jog jūsų pasiryžimas sužinoti daugiau ir pasisemti patirties, padės jums atlikti daugelį svarbių mėnesio darbų. Negana to, puikiai pasižymėsite kolegų bei vadovo akyse, tad nepraleiskite šios progos sužibėti!

Antroji mėnesio pusė bus ypač sėkminga. Galimybių sulauksite iš ten, kur mažiausiai jų tikėjotės. Jūsų triūsą netruks įvertinti kolegos bei verslo partneriai. Jeigu turite nuosavą verslą, nė nepastebėsite, kaip pasipildys jūsų klientų sąrašas, taigi, padidės ir pelnas. Puiku!

Astrologo patarimas – pasistenkite rasti pusiausvyrą tarp savo ir mylimo žmogas ar kolegų darbe poreikių.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą