Mėnesio Horoskopas - Ožiaragiui

Meilės reikalai

Marso, Merkurijaus ir Saulės dėka birželį būsite ypač suinteresuoti sukurti tvarius ir harmoningus santykius su mylimu žmogumi. Iš paskutiniųjų stengsitės įrodyti, kad esate puikūs, atjaučiantys ir kito žmogaus poreikius suprantantys partneriai. Galbūt bandysite susigrąžinti prarastą meilę? O gal visą savo energiją skirsite bandydami įrodyti, kad esate patikimi ir ištikimi bendražygiai? Kad ir kas tai būtų, trokšite būti įvertinti ir mylimi. 

Jeigu vis dar ieškote to vienintelio, labai tikėtina, kad meilė jus užklups pačiose netikėčiausiose vietose: stovint eilėje parduotuvėje ar važiuojant autobusu. Apskritai kalbant, šį mėnesį gyvensite gana aktyvų socialinį gyvenimą – aplankysite daug įvykių bei vietų, tad galimybės susirasti antrąją pusę išties nemažos.

Karjeros perspektyvos

Saulės ir Veneros dėka birželį dirbsite su kur kas didesniu užsidegimu ir meile nei įprastai. Pasistenkite įdarbinti visus savo talentus, ypač, jeigu dirbate kūrybinėje-meninėje srityje. Nebijokite išeiti į viešumą ir pademonstruokite pasauliui kokie puikūs specialistai esate. Būkite tikri, šiuo metu Visata padės jums priblokšti auditoriją ir įtikinti ją savo idėjomis. Dabar tikrai netruksite susirasti bendraminčių, pasirengusių jums padėti keliauti svajonių link!

Pirmoje mėnesio pusėje derėtų prisiminti ankstesnes iniciatyvas, susijusias su nekilnojamuoju turtu ir įmonės, kurioje dirbate materialinėmis vertybėmis. Tai metas, kuomet jūsų priimti sprendimai turės ilgalaikių finansinių pasekmių ateityje! Kalbant apie pinigus, pasistenkite nerizikuoti.

Astrologo patarimas – neprovokuokite savo potencialių pagalbininkų.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą