Mėnesio Horoskopas - Ožiaragiui

Meilės reikalai

Pirmosios rugpjūčio savaitės bus gana nykios ir neįsimintinos, tačiau jau nuo 18 dienos situacija pasikeis iš esmės. Visata apdovanos jus išskirtiniu žavesiu bei pasitikėjimu savimi. Daugiau dėmesio skirsite meilei, jos paieškoms, rūpinsitės santykių kokybe, sieksite harmonijos. Nepaisant visko, šį mėnesį meilės reikalai bus neatsiejami nuo praktinių ir finansinių temų.

Karjeros perspektyvos

Rugpjūčio mėnesį jūsų finansų ir karjeros reikalus valdys Venera, prie kurios nuo rugpjūčio 11 d. prisijungs darbštusis Merkurijus. Tai – puikus laikas perorganizuoti savo profesinę veiklą, pabaigti projektus, kurie jau neproduktyvūs arba juos radikaliai pakeisti. Peržvelkite savo prioritetus: pamėginkite suprasti, kas yra iš tiesų svarbiausia jūsų karjeroje. Galbūt apskritai nuspręsite, kad laikas visiškai keisti kryptį.

Daugiausiai pastangų verta įdėti pertvarkant biudžetą. Pasvarstykite apie galimybes imti paskolą arba apmokėti skolą. Apie mėnesio vidurį greičiausiai teks apsispręsti: ar apmokėti paskutines paskolos įmokas, ar pasiduoti pagundai kažkur investuoti šiuos pinigus. Spręskite patys. Beje, jei manote, kad jūsų antroji pusė yra išlaidi, ko gero, taip ir yra. Raskite diplomatinių būdų jo ar jos entuziazmą nukreipti tinkamesne linkme.

Astrologo patarimas – skirkite laiko savo sielai. Susitaikykite su savimi ir su pokyčiais, kurie yra būtini ir neišvengiami.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą