Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Žuvims

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Vandens ženklas, kurį globoja Neptūnas

Žuvys kaip ir Dvyniai yra dvilypės asmenybės. Jos ir svajotojos, ir realistės. Turi puikią vaizduotę, tačiau niekada neatitrūksta nuo realybės. Dėl šių savybių šio zodiako ženklo atstovai sugeba prisitaikyti ir išgyventi bet kokiomis aplinkybėmis.

Žuvys labai humaniškos. Jos geriau nei bet kas kitas sugeba įsijausti į svetimą rolę, todėl supranta ir užjaučia silpnesniuosius, duoda išmaldos benamiams ir pan.

Šio tipo žmonės labai talentingi. Jie pirmauja daugelyje gyvenimo sričių, tačiau nepaisant to, skaičiumi jos pirmauja ir kalėjimuose bei pataisos namuose. Astrologijoje teigiama, kad šis zodiako ženklas vienija du skirtingus pradus: šventumą ir nuodėmingumą.

Žuvų gyvenimuose netrūksta sumaišties, tačiau bet kokioje situacijoje jos įžvelgia viltį ir yra laikomos optimistiškiausiu zodiako ženklu.

Tai jautriausias zodiako ženklas, todėl privalo išskirtinai rūpintis savo emocine būsena. Jis giliai išgyvena nusivylimus ir gali ilgam užsisklęsti. Niekas negali žlugdyti Žuvų labiau, nei jų pačių negatyvios mintys.

Dėl tokio emocionalumo, Žuvims tiesiog būtinos atostogos arba trumpos pertraukėlės, kurių metu jos galėtų atsipūsti nuo gyvenimo naštos.