Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Liūtui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Ugnies ženklas, kurį valdo Mėnulis

Liūtas yra pažymėtas lyderio ženklu. Jis charizmatiškas, pasitikintis savimi, ambicingas, savo žavesiu traukia aplinkinius ir įvairias galimybes. Kaip tik dėl šios priežasties gali tapti puikiu vadovu ir įkvėpimo šaltiniu aplinkiniams.

Ugningas Liūto charakteris traukia žmones, todėl jo pavaldiniai būna atsidavę ir ištikimi. Tai šio zodiako ženklo atstovui suteikia drąsos ir pasitikėjimo savimi bet kokioje sumaištyje.

Nepaisant Liūto fizinės jėgos, jo ir jo pavaldinių santykiai yra grįsti pasitikėjimu, o ne jėga ir agresija. Pakliuvęs į sudėtingą situaciją, Liūtas iš jos išsisuka savita maniera ir puikiu humoro jausmu.

Liūtas slapta trokšta būti žvaigžde, todėl nori, kad aplinkiniai jį girtų ir liaupsintų. Sulaukęs per maža dėmesio, šio ženklo atstovas gali pratrūkti pykčiu ir demonstruoti savo įžeistą tuštybę.

Būdamas labai žavus, Liūtas nemėgsta prisiimti atsakomybės ir nekenčia jam skirtos kritikos. Tai ženklas, kuriam pataikaudami ir meilikaudami galite pasiekti viską, ko trokštate.

Jausdamas pagarbą ir ištikimybę, Liūtas atsilygina tuo pačiu, tačiau užtenka vienos išdavystės ir jis to niekada nepamirš ir neatleis.