Karjeros horoskopas - Dvyniams

2019-aisiais pinigai taps vienu svarbiausių jūsų gyvenimo aspektų. Metai bus gana permainingi: galbūt nuspręsite pakeisti profesinę kryptį arba imsitės naujų uždarbio būdų, pasikeis jūsų išlaidos bei sritys, kuriose galėtumėte daugiau sutaupyti.

Daug reikšmingos įtakos profesiniam gyvenimui turės Saulės užtemimai. Pradedant sausio 5 diena jums pasitaikys puikių galimybių investuoti ten, kur anksčiau nė nebūtumėte pagalvoję, o liepos 2-ąją laukite naujovių – turėsite progų atskleisti kūrybiškąją savo asmenybės pusę, įdarbinti lig tol neįvertintus talentus ir iš to gerai pasipelnyti. Jeigu jau seniai galvojate paprašyti paaukštinimo arba didesnės algos, vasaros antroje pusėje tai padaryti bus ypač palanku.

Liepos 16-osios ir gruodžio 26 dienos planetų padėtis dangaus skliaute paskatins atidžiau apgalvoti ilgalaikes investicijas ar paskolas. Labai tikėtina, kad iki metų pabaigos savo sumanumo dėka sugebėsite padengti didelę dalį finansinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, būsto ar studijų paskolos, arba priešingai, dairysitės, kur gauti nemenką sumą verslo pradžiai ar mokslams. Jeigu planuojate pasirašyti svarbius finansinius dokumentus, sėkmingiausias tam laikas – sausio 31, liepos 18 ir lapkričio 8 dienos.

Sukūrėte verslą su artimu bičiuliu? 2019 metais pasistenkite neužsisvajoti ir savo perspektyvas, kaip ir vienas kito įdirbį, vertinkite realistiškai. Iš prigimties esate linkę pasitikėti žmonėmis, tačiau apie sausio 13, liepos 16 ir rugsėjo 21 dieną rizikuojate pro rožinius svajonių akinius nebepastebėti akivaizdžių trūkumų – ne viskas taip, kaip norėtumėte, kad būtų!

Kinų horoskopas