Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Dvyniams

2022-aisiais Visata sustiprins jūsų profesinį autoritetą, tad neretai jausitės lyg užkopę į šlovės viršukalnę per naktį. Kaip bebūtų, šią akimirką kūrėte ne vienerius metus. Jau vasario 17 dieną Jupiterio ir Urano dermė dangaus skliaute suteiks jums unikalią galimybę viešai paskelbti apie pastaruosius savo darbus. Nesvarbu, ar esate šio projekto veidas, ar jūsų vaidmuo yra labiau užkulisiuose, tai vienas iš jūsų labiausiai įkvėptų darbų, todėl nesidrovėkite prisiimti nuopelnų.

Balandžio 12-osios Jupiterio ir Neptūno jungtis Žuvyse gali šiek tiek apsunkinti jūsų darbinius procesus, tačiau tai gali būti vienas iš tų atvejų, kai tiesiog reikia stengtis tol, kol pavyks. Šiuo laikotarpiu kurdami savo gyvenimo aprašymą, dalyvaudami darbo pokalbiuose ar pristatydami save kaip specialistą socialiniuose tinkluose, nieko negražinkite ir neslėpkite. Juk tikrieji jūsų pasiekimai, patirtis ir įgūdžiai turėtų būti pakankamai įspūdingi.

Gegužės 3-osios Jupiterio ir Plutono dermė dangaus skliaute atreips į jus įtakingų žmonių dėmesį. Pasinaudokite proga padaryti įspūdį savo autoritetams. Juk niekada negali žinoti, kada prireiks jų rekomendacinio žodžio ar finansinės paramos jūsų projektuose.

Gegužės 15-osios Mėnulio ir spalio 25 dienos Saulės užtemimai ragins jus atsikratyti bet kokių įpročių, trukdančių susikurti harmoningą darbo aplinką. Venkite apkalbų ir pasinaudokite savo įtaka, kad sukurtumėte jaukesnę darbo atmosferą. Galbūt iš to papildomų pinigų neuždirbsite, bet juk tikrasis atlygis yra emocinis pasitenkinimas tuo, ką darote.

Kinų horoskopas