2017 Metų Horoskopas - Avinui

2017-ieji – permainų metai ir labiausiai tai pajusite bendraudami su žmonėmis. Darbe ir asmeniniame gyvenime jums pavyks surasti nuostabių kompanjonų, kurie, prireikus, paguos, padrąsins ir įkvėps jus dideliems žygiams.

Jau pirmosiomis naujų metų savaitėmis Jupiteris gerokai praplės jūsų galimybes susipažinti su įdomiais žmonėmis, dažnai savų sričių profesionalais ar net kitų kultūrų atstovais. Tai ypač palankus metas meilės paieškoms ir naujiems įsipareigojimams asmeniniame gyvenime. Veneros paskatinti mokysitės priimti sprendimus pasitardami su kitais, o tai tokioms laisvoms sieloms kaip jūs padaryti ne visada lengva.

Vasario 5 – rugpjūčio 21 dienomis ypač seksis Avinams, dirbantiems kūrybinį darbą. Net jeigu jūsų profesija ir nesusijusi su menais, labai tikėtina, jog sugebėsite užsidirbti iš savo kūrybiškų pomėgių!

Iš prigimties esate stiprios, ryžtingos asmenybės, tad gyvenime daugiausiai pasikliaujate savo įgūdžiais, nesibaidote atsakomybės. Nepaisant to, kovo 4 – balandžio 2 dienomis dvi įtakingos planetos – Jupiteris ir Venera – paskatins jus megzti naujas profesines pažintis ir siekti bendradarbiauti.

Balandžio pradžioje norėsis atsiriboti nuo pasaulio triukšmo ir daugiau laiko skirti savo vidiniam pasauliui. Tiesiog privalėsite apgalvoti visas permainas, prisitaikyti prie jų ir, žinoma, jomis pasidžiaugti. 

Spalio 10-ąją Jupiteris sustiprins jūsų finansines pozicijas. Labai tikėtina, kad metams baigiantis šalia pagrindinio atlyginimo pavyks užsidirbti papildomai: galbūt gausite išsvajotą premiją, palikimą, brangiai parduosite savo idėjas, meno kūrinius ar laimėsite loterijoje!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą