2018 Metų Horoskopas - Avinui

2018-ieji prasidės lydimi stiprios Marso ir Jupiterio įtakos, tad pasiruoškite paimti likimą į savo rankas! Jūsų laukia sėkmė, pripažinimas ir gyvenimiški malonumai. Tai žinodami, aiškiai formuluoktie savo tikslus, išsikelkite įveikiamus uždavinius ir negailėkite jėgų, kol negalėsite džiaugtis tokiu gyvenimu, apie kokį visada svajojote. 

Nuo kovo pabaigos iki balandžio vidurio išmintingasis Merkurijus paskatins jus pažvelgti į veidrodį ir atidžiai patyrinėti, ką jame matote. Galbūt yra dalykų – fizinių ar dvasinių – kuriuos reikėtų patobulinti? Pamąstykite apie savo reputaciją bei profesinį įvaizdį. Juk, jeigu nuspręstumėte tapti geresne savo pačių versija, galiausiai išloštų visi! 

Liepą – rugpjūtį gyvenimo tempas nesulėtės, tačiau Visata paskatins jus labiau susikaupti ir pagalvoti apie aiškias socialines bei profesines perspektyvas. Svajokite, tačiau ateitį projektuokite ant realių pamatų! 

Rudenį jausitės nenugalimi, tad drąsiai sieksite visko, ko užsigeisite. Trokštate pasitikti Naujuosius gerdami brangesnį šampaną? Ne bėda! Panašu, kad jūsų ryžtas ir atsidavimas savo idėjoms duos rezultatų ir jau žiemą galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą