Meilės horoskopas - Avinui

Esate žavūs, spontaniški ir nepriklausomi, o tai 2017-aisiais traukte trauks prie jūsų priešingos lyties atstovus. Taigi, užmirškite kuklumą ir pasistenkite iki metų pabaigos susirasti sau tinkamą porą! Labiausiai tikėtina, jog savo išrinktąjį (-ąją) sutiksite liepos – rugpjūčio mėnesiais. Dėl savo karšto būdo kai kada galite pasirodyti netolerantiški, nesubrendę ar nelinkę įsipareigoti, todėl šiais metais galite užmegzti ne vieną trumpalaikį romaną.

Jeigu jau sutikote savo gyvenimo meilę, pirmąjį pusmetį teks gerokai pasistengti, kad išlaikytumėte darną šeimoje. Dėl Visatos įtakos būsite ypač emocionalūs, tad net menki buitiniai nesusipratimai gali virsti audringomis dramomis. Pasistenkite nedaryti skubotų išvadų ir nebijokite kalbėtis. Atvirumas ir pakantumas vienas kitam – raktas į sėkmingus santykius! Rudeniop aitstros pamažu rims, tad galėsite lengviau atsikvėpti ir paprasčiausiai mėgautis meile.

Apskritai kalbant, šiemet Visata jums maloninga, tad vienaip ar kitaip romantikos netrūks. Ryškiausios meilės kibirkštys žybsės su Dvyniais, Vėžiais ir Liūtais. Mažiausiai tikėtina, kad leisitės į romantišką avantiūrą su Jaučiais ir Vandeniais.

Kinų horoskopas