Meilės horoskopas - Avinui

Labai gali būti, kad 2018-uosius pasitiksite ypatingo žmogaus glėbyje, nes pastaraisiais metais planetos gerokai kurstė Avinų aistras, skatindamos flirtuoti ir įsimylėti. Džiugi žinia ta, kad šiemet ši puiki romantiška nuotaika tęsis.

2018 metų pradžioje susidursite su daugybe bendros buities rūpesčių. Jeigu neseniai susituokėte arba apsigyvenote kartu, išgyvensite gana painų laikotarpį, apsunkintą sąvokų „aš“, „tu“, „mes“ vartojimo. Laimei, motyvacijos jums tikrai netrūks, tad iš visų jėgų stengsitės tapti geriausia savo versija mylimam žmogui. Bendraudami tramdysite savo karštakošišką būdą ir vis dažniau ieškosite kompromisų.

Pats beprotiškiausias ir daugiausiai nervų kainuosiantis laikotarpis jūsų laukia spalio 5 – lapkričio 16 d. Jeigu jums ir mylimam žmogui pavyks išspręsti visus nerimą keliančius klausimus nekaltinant vienas kito, emocinėms audroms nurimus, galėsite mėgautis vienas kito artumu.

Jeigu vis dar nesutikote to vienintelio, šiais metais Visata padės įveikti daugelį su meile susijusių kompleksų. Sausio 31 ir rugpjūčio 11-osios užtemimai sudarys išskirtines sąlygas atsiskleisti meilei, tad pasipuoškite ir pasiruoškite!

Kinų horoskopas