2017 Metų Horoskopas - Skorpionui

2017 metais pagaliau įminsite mįslę kaip dirbdami mažiau galite užsidirbti daugiau. Gyvenimo subtilybių ir atsakomybės mokantis Saturnas lydi jus nuo pat 2014 metų gruodžio, tad, labai tikėtina, jog visą šį laiką jums teko nuolat spręsti finansines dilemas: kaip su mažiau pinigų nuveikti daugiau ar kaip subalansuoti asmeninį biudžetą po brangaus pirkinio. Kad ir koks buvo jūsų finansinis kelias pastaruosius dvejus metus, pagaliau išmokote atsakomybės ir kuklumo.

Šiemet visos Saturno pamokos atsipirks su kaupu! Visata sudarys nuostabių galimybių įsitvirtinti pelningoje darbo vietoje, padės pasiekti užsibrėžtų tikslų ir pelnyti profesinį pripažinimą. Taigi, pasiraitokite rankoves – veiklos jums tikrai netrūks!

Kovo 4 – balandžio 2 dienomis dėl Veneros įtakos galite jaustis neįvertinti darbe. Jeigu turite nuosavą verslą, šiomis dienomis bus ypač sunku suvaldyti piniginius srautus. Jeigu esate laivai samdomas darbuotojas, jums pasitaikys galimybė sugrįžti prie ankstesnės veiklos. Šiuo atveju, pasikartojanti istorija atneš puikių rezultatų.

Negana to, žiemai besibaigiant derėtų objektyviai įvertinti savo sveikatos būklę. Galbūt jau laikas užsirašyti pas gydytoją, įsigyti sporto klubo abonementą ar pradėti sveikiau maitintis? Prisiminkite žmones, kurie jus įkvepia gyventi sveikiau!

Labai tikėtina, jog balandžio 2 – 15 dienomis jūsų gyvenime pasirodys sena meilė!

Apskritai kalbant, jeigu kas ir gal tikėtis besąlygiško Visatos užnugario šiais metais, tai esate JŪS! Kiekviename žingsnyje jus lydės draugas pagalbininkas (kai kada to nė nenutuoksite!), tad ženkite per gyvenimą drąsiai ir pasitikėdami savimi.

Jūsų aukso dienos prasidės spalio 10-ąją, kuomet sėkmę žadantis Jupiteris pirmą kartą per 12 metų pradės viešnagę Skorpiono žvaigždyne. Taigi, svajokite, nes nieko nėra neįmanomo!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą