2017 Metų Horoskopas - Liūtui

2017 metais kiekvienas jūsų žodis bus aukso vertės. Visata suteiks progą pademonstruoti savo bendravimo įgūdžius ir dargi iš to užsidirbti! Už šį fenomeną galite padėkoti Jupiteriui. Iki pat spalio ši planeta globos jus visose srityse, reikalaujančiose mąstyti, kalbėti, rašyti ar mokytis. Tad, jeigu jau seniai svajojate parašyti knygą arba pristatyti savo idėjas didžiulei auditorijai, drąsiau – geresnio laiko teks laukti labai ilgai! Jeigu esate profesinės organizacijos narys ir dalyvaujate konferencijose, nebūkite pasyvūs klausytojai – tegu jus išgirsta minios! Akimirksniu sužavėsite klausytojus savo charizmatišku bendravimo stiliumi ir jie gerte sugers kiekvieną jūsų pasakytą žodį. Sėkmė garantuota, tad išnaudokite visas progas viešai pasireikšti.

Jeigu dirbate pardavimų srityje, šie metai bus ypač pelningi. Negana to, Jupiterio padedami pasijusite finansiškai stabiliau ir galėsite sau leisti dalykus, apie kuriuos visada svajojote. Aplinkybės klostysis neįtikėtinai palankiai, tad neretai užteks vien panorėti ir jau galėsite džiaugtis išsipildžiusia viltimi!

2017-aisiais Saturnas padės aiškiai apsispręsti dėl lūkesčių meilės srityje. Tikėtina, jog turėsite ne vieną pamoką, kuri formuos jus, kaip asmenybę. Vasario 10 dienos Mėnulio užtemimas Liūto žvaigždyne padės suprasti, ko turite atsisakyti, norėdami būti geresniais partneriais priešingos lyties atstovams. Rugpjūčio 7 dieną laukite reikšmingo įvykio poros gyvenime. 

Nuo spalio 10 dienos iki pat metų pabaigos Jupiteris pradeda savo viešagę Liūtų šeimos sektoriuje. Tai ypač palankus metas atnaujinti būstą: remontuoti, perstatyti baldus ar net įsigyti naują namą ar butą. Negana to, artėjant didžiosioms metų šventėms turėsite daugiau laisvo laiko, kurį galėsite praleisti su brangiausiais žmonėmis.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą