2017 Metų Horoskopas - Jaučiui

2017-aisiais jūsų laukia nauji įspūdžiai ir su jais ateinanti patirtis, tad ateityje vis prisiminsite šį laikotarpį kaip pamokantį, įkvepiantį ir kupiną nuostabių galimybių. Būtent šiemet derėtų labiau susirūpinti savo fizine bei dvasine sveikata!

Ištikimybės, brandos ir apribojimų planeta Saturnas keletą pastarųjų metų mokė jus siekti materialinės gerovės pernelyg nepasikliaunant kitų pagalba. Labai tikėtina, kad nuo 2014-ųjų patyrėte ne vieną išbandymą, susijusį su mokesčiais, paskolomis ar draudimu. Laimei, dabar galėsite lengviau atsikvėpti ir panaudoti šią patirtį klodami tvirtus finansinius pamatus savo ateičiai. Visata jus gerokai užgrūdino ir jeigu reikėtų išrinkti vieną Zodiako atstovą, geriausiai išmanantį kaip tvarkytis su pinigais, be abejonės, tai būtumėt JŪS!

Gegužės 19-ąją, lapkričio 11-ąją Saturno bei Urano padedami galite susipažinti su svarbiais žmonėmis, kurie ateityje turės įtakos jūsų finansiniam stabilumui. Mąstykite kūrybiškai, originaliai ir nebijokite to, ko dar niekada nesate bandę! Rizikuokite ir galiausiai gersite šampaną!

Rūpindamiesi piniginiais reikalais neužmirškite ir sveikatos. Iki pat 2017 metų spalio 10 dienos jausite globėjišką Jupiterio apvaizdą. Ši planeta kaip padidinamasis stiklas išryškins viską, kas vyksta jūsų gyvenime: gera, bloga, žavinga ir gal ne visai malonaus. Kaip bebūtų, nederėtų susikoncentruoti į negatyvius dalykus. Priešingai, pamatykite, išgirskite ir pasirenkite pozityvioms permainoms. Jeigu tik panorėsite, Visatos padedami, įveiksite visas sveikatos negandas!

2017 metai bus ypač darbingi. Jums puikiai seksis bendradarbiauti su kitais žmonėmis įvairiuose projektuose bei užduotyse. Viena svarbesnių datų – rugpjūčio 7-oji. Mėnulio užtemimas Jaučių karjeros sektoriuje atskleis visų metų darbo rezultatus. Šis įvykis sustiprins jūsų įvaizdį profesinėje srityje ir padės pelnyti aplinkinių pripažinimą.

Kovo 4 – balandžio 15 dienomis jūsų laukia gana įtemptas periodas asmeniniame gyvenime, tačiau nepaisant visų nesėkmių ir iššūkių, išlikite kantrūs ir atminkite, kad Visata turi planą. Vienaip ar kitaip – viskas tik į gera!

Spalio 10 – gruodžio 2 dienomis būsite pasirengę rimtai įsipareigoti profesiniame ir šeimyniniame gyvenime. Labai tikėtina, jog žiemai besibaigiant su artimo žmogaus pagalba išsipildys viena didžiausių jūsų svajonių.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą