2018 Metų Horoskopas - Jaučiui

Panašu, kad šiemet jūsų astrologinė valdovė Venera sudarys pačias palankiausias jungtis su kitais reikšmingais kūnais dangaus skliaute, tad nusiteikite – 2018-ieji bus ypatingi. Dar Naujųjų išvakarėse Visata įkvėps jus didingiems užmojams, tad nesivaržykite ir leiskite sau pasvajoti apie tokį gyvenimą, kokio trokštate. Jausitės be galo motyvuoti, tad nė nemirktelėję atsisakysite bet ko, kas trukdys siekti savų tikslų. Galbūt dirbate nemėgstamą darbą? O gal jūsų asmeninį gyvenimą temdo nuolatiniai nesutarimai su sutuoktiniu? Užteks kentėti – šie metai skirti džiaugtis!

Saulei įžengus į Jaučio žvaigždyną ir susitikus su gražuole Venera niekur neskubėkite ir leiskitės į gyvenimo melonumų paieškas. Siekite daugiau pazityvių minčių, bendraukite su draugiškais maloniais žmonėmis, užsiimkite veikla, kuri užpildo sielą ir padeda atsiskleisti jūsų įgimtam kūrybiškumui. Motulė gamta šiais metais neabejotinai jūsų pusėje, tad nebijokite šiek tiek atsipalaiduoti ir atsiduoti savo instinkams. 

Spalį ir lapkritį Visata paskatins jus skirti daugiau dėmesio šeimai. Jeigu nuoširdžiai įsigilinsite į kilusias problemas ir noriai įsiklausysite į artimųjų lūkesčius, net ir šis gana komplikuotas laikotarpis bus malonus ir praturtis jus daugybe dvasinių atradimų.

Apskritai kalbant, 2018-ieji bus gana pelningi ir finansiškai stabilūs. Apsižvalgykite, kokį puikų ir patogų gyvenimą susikūrėte! Galvodami apie ateitį, siekite didesnio komforto, tačiau kartu pernelyg neišlaidaukite.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą