Mėnesio Horoskopas - Liūtui

Meilės reikalai

Birželį jūsų meilės reikalai klostysis galbūt ne ypač aistringai, tačiau harmoningai ir maloniai. Šiuo laikotarpiu tarpusavio santykiai bus grįsti draugyste ir pokalbiais, o ne aistra ar giliais išgyvenimais. Šeimyninis gyvenimas bus kupinas juoko, smagių nutikimų, bendravimo ir optimistinių ateities planų.

Šį mėnesį daugiau domėkitės vienas kito pomėgiais, kartu dalyvaukite vakarėliuose ir kituose žmonių susibūrimuose. Jeigu vis dar esate vieniši, atminkite, kad išeidami į žmones tik padidinsite savo šansus susirasti antrąją pusę. Antroje mėnesio pusėje galėsite labiau atsipalaiduoti ir mėgautis mylimojo draugija!

Karjeros perspektyvos

Birželis bus toks pat karštas kaip gegužė – darbo intensyvumo prasme. Turėsite nudirbti pakankamai sunkius darbus, susitvarkyti su nelengvomis situacijomis, derėtis, po to vėl derėtis iš naujo, siekiant geresnių sąlygų ir t.t. Tačiau galų gale liksite patenkinti tuo, ką pasiekėte. Venera skatins jus būti ambicingais, todėl norėsite, kad jūsų darbas atrodytų įspūdingai ir išsiskirtų iš kitų. Visas jūsų gyvenimas suksis apie karjerą, tačiau reiktų kartais prislopinti savo egoizmą ir tuštybę, nes šios savybės gali pakišti jums koją daugelyje situacijų.

Panašu, kad finansine prasme sugebėsite tapti nepriklausomi dar iki mėnesio vidurio, arba bent jau pasieksite ženklių laimėjimų šioje srityje. Tai pradžiugins ir jūsų partnerius, tačiau turėkite omenyje, kad jie gali turėti slaptų užmačių. Pasisaugokite.

Astrologo patarimas

Labai atidžiai rinkitės tiek verslo, tiek gyvenimo partnerius (ar partneres). Nesistenkite bet kokia kaina dominuoti – leiskite atsiskleisti ir tiems, kurie šalia jūsų. Taip paaiškės jų tikrieji motyvai.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą