Mėnesio Horoskopas - Liūtui

Meilės reikalai

Visata lems, kad rugpjūtį jūsų santykiai su antrąja puse klostysis ne taip sklandžiai, kaip norėtumėte. Tikėtina, kad pagaliau išsiaiškinsite keletą ilgai jus kamavusių problemų, tačiau to padaryti nepavyks ne didesnių kivirčų ir emocinių dramų. Tai žinodami, stenkitės nedaryti skubotų prielaidų ir įsijauskite į mylimo žmogaus situaciją. Nepaisant to, kad didžiąją mėnesio dalį jausitės gana įsitempę, tai labai palankus metas analizuoti santykių trūkumus ir ieškoti būdų juos pagerinti. Pasistenkite!

Karjeros perspektyvos

Rugpjūtį jūsų profesinė karjera šiek tiek sulėtės. Jeigu ne per seniausiai buvote paaukštinti, kitos tokios progos dar teks palūkėti. Tačiau įgysite galimybę įtvirtinti savo reputaciją ir prestižą, išsiskirti iš kolegų, tapti viršininkų favoritais net jei kas nors mėgintų jus diskredituoti. Iki pat mėnesio pabaigos jums puikiai seksis save išreikšti ir realizuoti, bus sudėtinga nepastebėti jūsų išradingumo. Neleiskite savajam ego pernelyg išsipūsti, kad jis netrukdytų jums išgirsti svarbių pastabų jūsų adresu. Į bet kokią kritiką reaguokite kaip galima ramiau ir stenkitės nedirbti daugiau nei leidžia žmogaus galimybės. Pinigine prasme mėnesis bus ramus, dideli šuoliai nenumatomi. Atidžiai sekite pajamas ir išlaidas, ypač jei šios susijusius su namais ir vaikais.

Astrologo patarimas – didžiausią dėmesį ir energiją šį mėnesį skirkite deryboms, idėjų mainams ir ilgalaikiam planavimui.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą