Mėnesio Horoskopas - Liūtui

Meilės reikalai

Balandis bus kaip niekad romantiškas ir kupinas aistros. Trokšite leistis į jaudinančius meilės nuotykius, tad noriai dalyvausite didesniuose žmonių susibūrimuose ir vakarėliuose. Apskritai kalbant, šį mėnesį jums tikrai netrūks pramogų ir nekasdieniškų linksmybių, o tai savo ruožtu dar labiau sustiprins jūsų šansus užmegzti romantišką pažintį. Labai tikėtina, kad balandį atrasite dėmesio vertą žmogų savo profesinėje aplinkoje. Galbūt bendradarbis pakvies jus puodeliui kavos? O gal artimiau susibičiuliausite per kolektyvo renginius? 

 

Karjeros reikalai

Šį mėnesį ne viskas eisis taip greitai ir paprastai, kaip tikėtasi. Nepaisant to, galima tikėtis  laimėti arba pasiekti šį tą svarbaus. Jūsų laimėjimai bus įvertinti ir pinigine išraiška. Tam tikras progresas gali įvykti namų ūkyje arba investuojant į vertybes. Veneros ir Merkurijaus dermė paskatins jus atkreipti dėmesį į kultūros, aukštojo išsilavinimo arba teisinę sritis, profesines komandiruotes, bendradarbiavimą su tolimose šalyse įsikūrusiais partneriais.

 Astrologo patarimas – įsitraukite į dvasinius, ezoterinius ieškojimus, pradėkite studijuot, darykite tyrimus arba apklausas.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą