Mėnesio Horoskopas - Liūtui

Meilės reikalai

Panašu, kad sausį jūdų dėmesys kryps labiau į praktinius dalykus, darbą, tad meilei ir romantikai laiko liks mažiau. Žinoma, tai nereiškia, kad nesugebėsite išlaikyti pusiausvyros tarp karjeros ir asmeninio gyvenimo. Labai tikėtina, kad Veneros ir Saturno paskatinti šį mėnesį užmegsite romantišką pažintį su vienu iš bendradarbių. O gal kartu su mylimuoju užsiimsite projektu, padėsiančiu užtikrinti saugią ir materialiai aprūpintą bendrą ateitį? Kad ir kas tai būtų, darbo reikalai lems daugybę jūsų asmeninio gyvenimo sprendimų.

Šiek tiek labiau atsipalaiduosite mėnesiui baigiantis. Antroji sausio pusė ypač palanki keliauti ir leistis į romantiškas avantiūras su mylimu žmogumi. Pasinaudokite šia Visatos dovana ir išeikite žiemos atostogų!

Karjeros pespektyvos

Jūsų laukia išties sėkmingas mėnuo! Trys įtakingos planetos – Merkurijus, Venera ir Saulė – padės išsiskirti iš kitų ir suspindėti profesinėje arenoje. Sėkmė labiausiai aplankys Liūtus, dirbančius kultūrinėse-intelektualinėse, su kelionėmis ar tolimais atstumais susijusiose srityse. 

Didžiąją dalį jūsų profesinių sprendimų neišvengiamai lems jus supantys žmonės: mylimasis, šeimos nariai, verslo partneriai ar paprasti bičiuliai. Jie atidžiai išklausys kiekvieną jūsų idėją, patars ir parems, kai to paprašysite. Bendradarbiaukite su aplinkiniais ir pasieksite puikių rezultatų!

Astrologo patarimas – didžius tikslus suskaidytike mažais, nesunkiai įveikiamais, žingsneliais.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą