2017 Metų Horoskopas - Žuvims

Mielos Žuvys, laukia nepakartojami metai! Iki pat spalio 10 dienos jus globos didžioji gerovės planeta Jupiteris, tad būsite sveiki, puikiai jausitės darbe ir leisdami laiką su mylimais žmonėmis. Negana to, šiemet turėtų pagerėti ir jūsų materialinė padėtis. Labai tikėtina, jog gausite didelę sumą, nesusijusią su kasdieniu darbu. Galbūt laimėsite loterijoje, gausite palikimą, draudimo išmoką ar susigrąžinsite mokesčių permoką? Finansinio stabilumo jums suteiks ir partnerio (-ės) sėkmė. Didžiausių staigmenų laukite kovo 2, gegužės 19, rugsėjo 27 ir lapkričio 11 dieną, tačiau pajutę pinigų skonį, nepulkite išlaidauti! 

Kovo 4 – balandžio 15 dienomis Venera paskatins atidžiai peržvelgti savo finansus ir iš naujo įvertinti pastaruosius pirkinius. Labai tikėtina, jog šiomis dienomis jausitės neįvertinti darbe ar nesuprasti mylimo žmogaus, tačiau nesikrimskite, ilgai liūdėti neteks. Visatos padedami įveiksite visas negandas!

Vasario 10, rugpjūčio 7 ir 21 dienomis derėtų atidžiau stebėti savijautą. Jeigu pastaruoju metu skundėtės kokiais nors negalavimais, iki rudens turėtumėte pasijusti geriau. 

Nuo spalio 10 dienos prasidės ypač palankus metas leistis į tolimas keliones, studijuoti. Labai tikėtina, jog gruodžiui prasidėjus ims pildytis didžiosios jūsų svajonės, susijusios su svetimomis kultūromis ir neatrastomis sritimis! 

 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą