2018 Metų Horoskopas - Žuvims

2018-ieji – didžių idealų ir pasiekimų metai, tad nevaržykite savo svajonių praktiniais pamąstymais ir pasirenkite kaip reikiant padirbėti, kad jas pasiektumėte. Dar sausio pradžioje daugybė įtakingų planetų sustiprins jūsų intuiciją ir juslinį pasaulio suvokimą, todėl priimdami sprendimus dažniau vadovausitės širdimi nei logika.

Ištisus metus teks skirti daug laiko ir jėgų sprendžiant praktinius buitinius reikalus. Laimei, ši rutina jūsų nė kiek negąsdins. Priešingai, į kiekvieną iššūkį žvelgsite kūrybiškai ir žaisite dirbdami net labiausiai pabodusius darbus. Gali būti, kad kai kada dėl finansinių nesklandumų ar grynai praktinių sumetimų, negalėsite gyventi taip, kaip iš tikrųjų norėtumėte. Laimei, jokios kliūtys ir negandos nepaauš jūsų svajokliškos dvasios! 

Kovo – rugpjūčio mėnesiais Jupiterio padedami su savo kasdienėmis pareigomis tvarkysitės sklandžiai ir lengvai, spalį dėl Veneros pozicijos dangaus skliaute jausitės kur kas ramesni ir labiau atsipalaidavę, o lapkritį, Jupiteriui įžengus į Šaulio žvaigždyną, pasiruoškite nesibaigiančioms linksmybėms!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą