2018 Metų Horoskopas - Vėžiui

2018-aisiais jums bus atviros visos durys, tad nesvarbu, ką sugalvotumėte ar kokioje srityje turėtumėte priimti sprendimą, žvaigždės jus lydės ir palaikys kiekvieną dieną! Vos prasidėjus Naujiesiems Mėnulis pradės savo viešnagę Vėžio žvaigždyne, tad neabejokite savimi, viskas, ko imsitės, klostysis lyg per sviestą! Negana to, šiuo laikotarpiu galite atsidurti aplinkinių dėmesio centre ir, nors mieliau rinktumėtės likti šešėlyje, priimkite tai kaip naują gyvenimo nuotykį. Atsikratykite įgimto drovumo ir noriai rodykite pasauliui savo talentus. Juk tai vienas paprasčiausių būdų susirasti rėmėjų ir sąjungininkų! 

Vasaros viduryje Mėnulio užtemimas Vandenyje padės jums įvertinti savo galimybes ir paskatins svajoti apie tobulą ateitį. Nesivaržykite mąstyti plačiai ir išnaudokite naujoves. Pasaulis priklauso vizionieriams! 

Dėl Jupiterio įtakos kovo – liepos ir spalio mėnesiais  būsite kur kas emocionalesni nei įprastai. Turėkite tai omenyje bendraudami su žmonėmis. Neskubėkite daryti prielaidų ir keletą kartų patikrinkite informaciją.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą