2017 Metų Horoskopas - Vėžiui

2017-ieji – šeimos ir namų metai! Dabar labiau nei bet kada mėgausitės leisdami laiką su šeimos nariais, būdami savo namuose ir užsiimdami paprastais buitiniais reikalais. Iki pat spalio 10 dienos mėgausitės Jupiterio malonėmis, tad galbūt pagaliau pasiryšite įsigyti savo svajonių būstą ar atostogų rezidenciją. Tai ypač plankus metas persikraustyti ir puoselėti savo gyvenamąją aplinką.

Jeigu šiemet liksite gyventi toje pačioje vietoje, vis tiek išgyvensite nuostabių nekasdieniškų akimirkų su šeima. Laukite džiugių naujienų! Galbūt kažkas iš giminaičių praneš apie šeimos pagausėjimą? O galbūt nuspręsite apsigyventi kartu su mylimu žmogumi? Negana to, pastebėsite, jog 2017-aisias visa jūsų giminė taps darnesnė, labiau bendraujanti. Trumpai tariant, būdami kartu su mylimais žmonėmis patirsite įspūdžių, atsigausite po sunkios darbo dienos ir semsitės įkvėpimo naujiems iššūkiams.

2017 metais turėsite galimybę pakeisti savo profesinį kelią arba bent jau įkvėpti jam naujų spalvų. Kovo 4 – balandžio 2 dienomis Venera paskatins susimąstyti ar savo talentus išnaudojate geriausiai, kaip tik įmanoma. Tikėtina, jog būtent šiomis dienomis jausitės neįvertinti ir nesulauksite jums svarbių žmonių palaikymo. 

Balandžio 2 – 15 d. – asmeninio tobulėjimo savaitės. Šį laikotarpį derėtų išnaudoti mokslams: užsirašykite į profesinį seminarą, sudalyvaukite paskaitoje ar konferencijoje. Rinkite informaciją ir ugdykite įgūdžius. Visa tai atsipirks su kaupu! Jau gegužės 19 ir lapkričio 11 dienomis Visata apdovanos jus išskirtinėmis galimybėmis pademonstruoti savo talentus ir iš to gerokai užsidirbti. Finansiškai sėkmingiausias mėnuo – rugpjūtis.

Nuo spalio 10 dienos laukite puikių naujienų, susijusių su meile! Jeigu esate vieniši, pasitempkite, išeikite į žmones ir jus akimirksniu užvaldys romantiška nuotaika, tvyranti ore. Jeigu jau sukūrėte šeimą, tikėtina, jog virš jūsų stogo ims sukti ratus gandrai!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą