Reklama
2014 Metų Horoskopas - Vandeniui
2014 metams

Pirmoje metų pusėje sulauksite daugiau pripažinimo savo darbe. Tikėtina, kad turėsite galimybių išmokti naujų darbo metodų, įvaldysite modernesnes technologijas ar įrankius, o tai leis jaustis saugiau ir patikimiau savo srityje. Negana to, puikiai sutarsite su savo bendradarbiais, tad maloni darbinė aplinka paskatins noriai keltis rytais. 

Sausio 31 – balandžio 20 dienomis būsite emocionalesni nei visada. Visa tai dėl dviejų įtakingų planetų – Jupiterio ir Plutono – įtakos. Jeigu gyvenimas susiklostė taip, kad galite užsiimti mėgstama veikla, šiuo metu negailėsite jėgų bei laiko, kad pasiektumėte profesines aukštumas. Tačiau, jeigu kaskart atėję į darbą nesulaukiate, kol galėsite užrakinti biuro duris ir užsiimti kažkuo įdomiu, atėjo laikas reikšmingoms permainoms!

Balandžio 20-ąją Jupiterio ir Urano sąjunga sudrums nusistovėjusią ramybę ir paskatins maištauti. Ieškokite galimybių, kaip praskaidrinti savo kasdienybę. Būkite kūrybiški! Keletas novatoriškų idėjų gali apversti jūsų rutiną aukštyn kojomis! Jeigu gyvenimas beviltiškai įkalino jus nuobodžioje rutinoje, neskubėkite priimti sprendimų. Rizikuoti galima, tačiau iš pradžių turite viską gerai apgalvoti.

Vasario mėnesį būkite atidesni smulkmenoms. Tai puikus metas patikrinti neseniai sudarytas sutartis, kontraktus, ir, jeigu reikia, pakoreguoti susitarimą savo naudai. Planetos padės jums derėtis dėl geriausių sąlygų, tad pasinaudokite šia galimybe!

Liepos 16-ąją prasidės metus truksiantis sėkmės periodas, tad nesnauskite. Tai ypač palankus metas pristatyti visuomenei savo naujausias idėjas, ieškoti rėmėjų ar verslo partnerių. Teigiama atmosfera darbe, perspektyvūs sandoriai ir didesnis atlygis neišvengiamai atsilieps ir jūsų asmeniniam gyvenimui. Švytėsite laime ir taip trauksite prie savęs kitus žmones.

Dėl Saturno Skorpiono žvaigždyne visus 2014 metus jausite papildomą spaudimą darbe. Taigi, nesiblaškykite bandydami vienu metu atlikti daugybę užduočių. Susidėliokite darbus prioritetine tvarka ir žingsnis po žingsnio atliksite viską laiku. Būkite patys savo darbotvarkės šeimininkais. Užuot klausę kitų nurodymų, susiplanuokite darbus pagal savo gyvenimo ritmą ir neabejotinai pasieksite geriausių rezultatų.

Kadangi iš prigimties pasižymite ypač stipria intuicija, puikiai gebėsite atskirti svarbiausias užduotis bei žmones, kuriems 2014 metais derėtų skirti daugiau dėmesio. Nesiverskite per galvą, kad jus pastebėtų. Stenkitės visų pirma dėl savęs, o tada ir aplinkiniai įvertins jūsų indėlį į bendrus projektus.

HOROSKOPO ŽENKLAS: VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Oro ženklas, kuriam talismanu priskiriamas ametistas

Astrologijoje Vandenis apibūdinamas kaip nešališkas, mėgstantis progresą, humaniškas, intelektualus, užjaučiantis ir nenuspėjamas.

Vandenius valdo novatoriškasis Uranas, todėl šio tipo žmonės gyvenimą mato savaip. Jie gana dažnai mano, kad jų idėjos ir įpročiai yra ekscentriški ir tam tikru būdu pašėlę, tačiau tai Vandenius ir daro tokiais išskirtiniais.

Paprastai Vandeniai turi tvirtus politinius ir socialinius įsitikinimus. Jie visada randa kuo tikėti ir ką puoselėti, kai kalba eina apie darbą, šeimą ar meilę.

Tai asmenybės, turinčios aiškų gyvenimo tikslą ir niekada nepaliaujančios mąstyti. Nenuostabu, kad daugelis išradėjų yra gimę kaip tik po šiuo ženklu.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: