2016 Metų Horoskopas - Vandeniui

2016 metų

2016-aisiais pagaliau sulauksite atpildo už sunkų pastarųjų metų darbą. Visata padės sužibėti pačioms beprotiškiausioms jūsų idėjoms, kad ir kokios keistos ar nenuoseklios jos pasirodytų iš pradžių. Dėl įgimto skvarbaus žvilgsnio, šiemet sugebėsite įžvelgti potencialą ten, kur kiti nė nepagalvotų. Tai vienas iš jūsų sėkmės bei pripažinimo garantų! Mėnulio ir Saturno padedami sugebėsite kruopščiai pasirengti kiekvienam iššūkiui, tad vargu, ar atsiras kas nors, dėl ko atsisakytumėte savo svajonių.

Negalėsite skųstis ir meilės ar socialiniu gyvenimu. Turite puikių žmonių, su kuriais leisdami laiką ne tik nesijausite vieniši, bet ir atgausite jėgas prieš naujus savaitės darbus. 

Siekite tapti pavyzdžiu aplinkiniams, ypač, jeigu turite mažų vaikų. Žinoma, tai nereiškia, kad negalite pereiti gatvę, degant raudonam šviesoforo signalui. Paprasčiausiai elkitės taip, kaip norėtumėte, kad kiti žmonės elgtųsi su jumis. 2016 metais kiekvienas jūsų poelgis sulauks kur kas didesnės reakcijos nei bet kada anksčiau. Vaizdžiai tariant, jeigu ne vietoje numesite banano žievę, kažkas būtinai paslys ir susilaužys koją, o kam nors draugiškai nusišypsoję praskaidrinsite visą dieną.

Dėl Marso įtakos šiais metais vargiai nusėdėsite vienoje vietoje. Lengvai pasiduosite nuotykių ir žinių troškimui, tačiau taip pat greitai sugebėsite rasti realių būdų patenkinti savo poreikius. 

2016 metais daugeliui Vandenių derėtų labiau susirūpinti sportu bei sveikata, juk ne veltui sakoma, „sveikame kūne – sveika siela“. Norėdami pagerinti savijautą, visai neprivalote užsirašyti į sporto klubą. Prisiminkite, kad pati natūraliausia sporto rūšis, kurią šiuolaikinis žmogus beveik pamiršo, yra vaikščiojimas. Bent keletą dienų per savaitę išeikite ilgesniam pasivaikščiojimui, dažniau naudokitės laiptais nei liftu, prisiminkite sandėliuke paslėptą dviratį. 

 

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Vandenis sausio 21 – vasario 19

HOROSKOPO ŽENKLAS: VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Oro ženklas, kuriam talismanu priskiriamas ametistas

Astrologijoje Vandenis apibūdinamas kaip nešališkas, mėgstantis progresą, humaniškas, intelektualus, užjaučiantis ir nenuspėjamas.

Vandenius valdo novatoriškasis Uranas, todėl šio tipo žmonės gyvenimą mato savaip. Jie gana dažnai mano, kad jų idėjos ir įpročiai yra ekscentriški ir tam tikru būdu pašėlę, tačiau tai Vandenius ir daro tokiais išskirtiniais.

Paprastai Vandeniai turi tvirtus politinius ir socialinius įsitikinimus. Jie visada randa kuo tikėti ir ką puoselėti, kai kalba eina apie darbą, šeimą ar meilę.

Tai asmenybės, turinčios aiškų gyvenimo tikslą ir niekada nepaliaujančios mąstyti. Nenuostabu, kad daugelis išradėjų yra gimę kaip tik po šiuo ženklu.