Reklama
2015 Metų Horoskopas - Vandeniui 2015 metams

2015-aisiais Saturnas pagaliau baigia savo bemaž dvejus metus trukusią viešnagę Vandenių karjeros būste, o tai reiškia, kad baigiasi gana varginantis laikotarpis, kupinas pareigų, suvaržymų ir didžiulės atsakomybės. Žinoma, užsispyrusiems Vandeniams, pasiryžusiems trūks plyš atlikti darbus tobulai ir numatytu laiku, Saturnas padėjo užmegzti reikiamus ryšius, pelnyti pagarbą ir pasitikėjimą tolesniame sėkmingame profesiniame kelyje. 

Keletą ateinančių metų Visata sutelks jūsų dėmesį į draugus, šeimą, komandinę veiklą, bendruomenės ir/ar klubo interesus. Tapsite aktyvesni socialiai ir, tikėtina, politiškai. Šiuo laikotarpiu Saturnas pametės jums ne vieną iššūkį ar spręstiną problemą, tačiau jeigu susikaupsite ir visa tai įveiksite, galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

Puikiomis naujienomis jus apdovanos ir Jupiteris. Ši planeta pirmoje metų pusėje padės puoselėti gerus santykius su aplinkiniais, šeimos nariais ir/ar mylimuoju (–aja), kolegomis darbe ir verslo partneriais. Tai tiesiog nuostabiai palankus laikotarpis džiaugtis asmeniniu gyvenimu, kurti sąjungas bei megzti naujas pažintis. 

Antroje 2015-ųjų pusėje Jupiteris padės jums pasijusti finansiškai saugiau. Labai tikėtina, jog būtent šiuo laikotarpiu susipažinsite su įtakingaiz žmonėmis, kurie padės jums kopti karjeros laiptais ir užtikrins didesnį atlygį už atliktas užduotis. Laikykitės atokiau nuo sukčiauti linkusių žmonių ir visomis išgalėmis venkite dviprasmiškų, neaiškių finansinių situacijų. 

 

HOROSKOPO ŽENKLAS: VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Oro ženklas, kuriam talismanu priskiriamas ametistas

Astrologijoje Vandenis apibūdinamas kaip nešališkas, mėgstantis progresą, humaniškas, intelektualus, užjaučiantis ir nenuspėjamas.

Vandenius valdo novatoriškasis Uranas, todėl šio tipo žmonės gyvenimą mato savaip. Jie gana dažnai mano, kad jų idėjos ir įpročiai yra ekscentriški ir tam tikru būdu pašėlę, tačiau tai Vandenius ir daro tokiais išskirtiniais.

Paprastai Vandeniai turi tvirtus politinius ir socialinius įsitikinimus. Jie visada randa kuo tikėti ir ką puoselėti, kai kalba eina apie darbą, šeimą ar meilę.

Tai asmenybės, turinčios aiškų gyvenimo tikslą ir niekada nepaliaujančios mąstyti. Nenuostabu, kad daugelis išradėjų yra gimę kaip tik po šiuo ženklu.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: