2017 Metų Horoskopas - Vandeniui

2017-aisiais visas jūsų gyvenimas bus vienas nesibaigiantis nuotykis! Jupiterio dėka, šiuos metus visada prisiminsite kaip įsimintiniausių kelionių ir įdomiausių atradimų metą. Taigi, jau nuo pirmųjų sausio dienų Visata paskatins jus domėtis neatrastomis sritimis, bendrauti su savų sričių profesionalais ir semtis iš jų patirties.

Tai ypač sėkmingi metai visiems Vandeniams, nusprendusiems tęsti studijas, laikyti licenzijos egzaminus ar dalyvauti sertifikuotuose mokymuose. Jausitės ištroškę žinių, tad godžiai sugersite kiekvieną dėstytojo žodį, su didžiuliu susidomėjimu atliksite savarankiškus darbus ir nesunkiai išlaikysite egzaminus. 

Šiais metais nevaržykite savęs ir daugiau keliaukite. Aplankykite kraštus, apie kuriuos visada svajojote! Visata jums palanki, tad galimybių ištrūkti iš įprastos aplinkos turėsite ne vieną. Svarsbiausia, išdrįskite svajoti!

Planetų išsidėstymas dangaus skliaute prognozuoja, jog šiais metais didžiuosius gyvenimo nuotykius patirsite ne vieni. Vandeniams, kurie jau surado savo išrinktuosius, šie metas bus kupini darnos ir harmonijos asmeniniame gyvenime. Vienišiai taip pat neturėtų nerimauti – Visata jiems paruošė ypatingą planą. Tad iškelkite galvą, atverkite širdį ir įsileiskite meilę!

Galvodami apie draugus ir kompanjonus, šiais metais išskirtinai reikalausite kokybės santykiuose. Jau geriau pasirinksite turėti vieną, bet gerą bičiulį, negu dešimt pažįstamų, su kuriais galite pasikalbėti paviršutiniškomis temomis ar kartais išgerti arbatos. Taigi, šiais metais turėtų paaiškėti, kas yra jūsų tikrieji draugai! Reikšmingesnių įvykių laukite vasario 10, rugpjūčio 7 ir 21 dienomis. 

Kovo 4 – balandžio 15 dienomis derėtų iš naujo apsvarstyti savo finansines galimybes ir planus. Veneros padedami, sugebėsite atsirinkti nepagrįstas svajones nuo realių galimybių ir tai suteiks jums pranašumo ištisus metus.

Nuo spalio 10 dienos prasidės ypač sėkmigas profesinis laikotarpis. Darbe jausitės puikiai, aplinkiniai vertins jūsų nuomonę bei pasiekimus, tad grečiausiai sulauksite kokio nors paskatinimo: piniginės premijos ar įmonės dovanos. Labai tikėtina, jog gruodį ims pildytis didžiausios jūsų finansinės svajonės!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą