2017 Metų Horoskopas - Svarstyklėms

Mielos Svarstyklės, šiais metais spindėsite kaip niekad! Jupiteris – gausos, dovanų ir apsaugos planeta – pradėjo savo viešnagę Svarstyklių žvaigždyne dar 2016 metų rugsėjį ir pasiliks jame iki pat 2017 metų spalio, todėl tikrai pajusite, koks nuostabus ir magiškas gali būti gyvenimas. Jus užvaldys pozityvios idėjos, džiaugsmas ir laimė, tad nesitversite savame kailyje, kaip norėsite pasidalinti Visatos dovanomis su aplinkiniais. 

Viskas, ko imsitės šiais metais, klostysis kaip per sviestą, todėl drąsiai imkitės naujų projektų, būkite ryžtingi ir iniciatyvūs. Visose gyvenimo srityse: profesiniame ir šeimos gyvenime, meilės, dvasiniuose ir sveikatos reikaluose – visur jausite besąlygišką Jupiterio globą.

Dėl Veneros tranzito per dangaus skliautą pavasarį pasitiksite kiek niūresnėmis nuotaikomis. Kovo  4 – balandžio 15 dienomis jūsų dėmesio pareikalaus asmeniniai santykiai. Tikėtina, kad būtent šiuo laikotarpiu jums ir jūsų partneriui (-ei) pavyks išspręsti ilgalaikes problemas, tačiau tai jums kainuos ne vieną įtampos kupiną akimirką. Kad ir kaip viskas pasikeistų, nesijaudinkite. Visata paruošė jums ypatingą planą!

Balandžio 2 – 15 dienomis Venera paskatins jus susimąstyti, ar skiriate pakankamai laiko kai kuriems profesiniams iššūkiams. Galbūt ilgos darbo valandos visai nevertos turimo rezultato? Pasistenkite atsakyti sau į visus klausimus, mat jau spalio 10 dieną prasidės ypač finansiškai sėkmingas laikotarpis. Pasiruoškite pasinaudoti visomis galimybėmis! Jeigu siekiate paaukštinimo arba ieškote papildomo darbo, geriausia tai daryti po gruodžio 2 dienos.

Įsimintinesnės dienos, susijusios su socialiniu gyvenimu ir meile: vasario 10-oji, rugpjūčio 7-oji ir 21-oji.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą