2018 Metų Horoskopas - Svarstyklėms

2018-aisiais visų akys bus nukreiptos į jus, tad pasiruoškite imtis naujų atsakingų projektų, atnešiančių daugiau atsakomybės bei profesinių iššūkių. Norite to ar ne, tapsite bendruomenės lyderiais ar kolektyvo lyderiais. Žmonės ateis su jums padiskutuoti rūpimais klausimas ir prašys patarimų. Nesijaudinkite, visa tai priimsite labai natūraliai, taigi atsipalaiduokite ir mėgaukitės dėmesiu.

Jau metų pradžioje pajusite aplinkinių susižavėjimą jūsų asmenybe, tačiau pasistenkite neužriesti nosies ir savo padėtimi naudokitės kilniaširdiškai. Tai ne tik sustiprins jūsų autoritetą, bet ir padės įsigyti ištikimų bičiulių, lydėsiančių jus ne vienerius metus. 

Balandį, rugpjūtį ir lapkritį žinių perdavėjas Merkurijus kiek sulėtins pašėlusį jūsų gyvenimo tempą, tačiau būkite tikri, kiekvieną kartą pasibaigus ramiajam periodui su didžiuliu džiaugsmu bei energija nersite į naujus darbus ir iššūkius. Vasaros pabaigoje pasinaudokite profesiniu štiliu ir užsiimkite kūryba, o gruodį niekur neskubėdami susikaupkite prie didžiąsias metų šventes. 

Dėl Marso įtakos liepą – rugpjūtį jums gali tekti šiek tiek pakoreguoti savo profesinius planus. Laimei, galiausiai viskas baigsis net geriau nei tikėjotės. Nuo spalio iki lapkričio vidurio Venera gerokai pakurstys jūsų aistras, tad metų pabaiga bus išties jausminga ir romantiška.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą