2018 Metų Horoskopas - Šauliui

2018-uosius pradėsite kaip niekad energingai ir, nuostabiausia tai, kad šia nuotaika gyvensite ištisus metus. Visa tai dėl jūsų astrologinio valdovo Jupiterio įtakos, kuris globos jus kiekviename žingsnyje. Jau pirmosiomis sausio dienomis kursite didingus ateities planus ir noriai pildysite darbotvarkę. Trokšite išmokti daugybės naujų dalykų bei šias žinias pritaikyti praktiškai. Galvosite apie seniai matytus bičiulius ar šeimos narius. Juk daugiau bendrauti – vienas iš didžiųjų jūsų tikslų šiais metais!

Visata lems, kad 2018-aisiais nesitenkinsite trumpalaikiais rezultatais. Kad ir ką sumanytumėte, sieksite tęstinumo. Galbūt pakeisite darbą? O gal sugalvosite padailinti kūno linijas? Žvaigždės jums šypsosi, tad drąsiai siekite savo svajonių!

Kovo – birželio mėnesiais Jupiteris šiek tiek sulėtins gyvenimo tempą, tad turėsite puikią galimybę išanalizuoti susiklosčiusią situaciją ir priimti atitinkamus profesinius bei socialinius sprendimus. Pasinaudokite šiuo puikiu laikotarpiu ir įsigilinkite į vidinius troškimus. Ar tikrai gyvenate taip, kaip norite? 

Lapkričio 8 dieną Jupiteris pradės savo viešnagę Šaulio žvaigždyne. Nuo šios akimirkos iki pat metų pabaigos jausitės nenugalimi padaryti bet ką, ką tik sugalvosite!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą