2017 Metų Horoskopas - Šauliui

2017-ieji – brandos ir išminties metai. Jau nuo 2014 metų gruodžio jus lydi gyvenimiškų pamokų ir atsakomybės planeta Saturnas, tad tikėtina, jog per pastaruosius dvejus metus jums teko nemažai naujos atsakomybės ir išbandymų. Nors dažnai jausdavotės nepelnytai Visatos baudžiami, visa tai išmokė sutelkti jėgas ir nepalūžti, kol nepasieksite numatyto tikslo. Taigi, dabar atėjo laikas pademonstruoti pasauliui visą savo išmintį!

Šiemet drąsiai išbandykite naujas veiklos sritis, nesvarbu, ar tai būtų naujas darbas, pomėgis, kelionė į egzotišką šalį. Visa tai suteiks įspūdžių ir įkvėpimo ne tik jums, bet ir jus supantiems žmonėms. Tapsite savotiškais kultūros bei žinių skleidėjais, už ką aplinkiniai noriai klausysis jūsų pasakojimų ir seks patarimais.

Iki spalio 10 dienos išgyvensite ypač aktyvų socialinį laikotarpį. Žmonės, su kuriais susipažinsite šiomis dienomis, ilgainiui taps jūsų bendražygiais, padėsiančiais greičiau išsipildyti svajonėms. Negana to, jums puikiai seksis projektai, susiję su humanitarine veikla bei informacinėmis technologijomis. Nuo spalio 10 dienos Visata paskatins susitelkti į savo mintis, tad daugiau laiko praleisite vieni nei būdami tarp žmonių.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą