2017 Metų Horoskopas - Ožiaragiui

2017-ieji – karjeros metai, taigi, pasiraitokite rankoves ir darykite tai, ką privalote, kad įgyvendintumėte visus profesinius lūkesčius. Už sėkmę galite padėkoti Jupiteriui. Ši plėtros ir gerovės planeta pradėjo jus globoti dar 2016 metų rugsėjį, tad metams besibaigiant jau pajutote jos teigiamą įtaką. Galbūt sulaukėte netikėto paskatinimo iš autoritetingų žmonių? O gal nusprendėte išplėsti savo nuosavą verslą? Kad ir ko šiemet imtumėtės, viskas atneš didelį pelną ir pripažinimą!

Vasario 10-osios Mėnulio užtemimo ir rugpjūčio 21-osios Saulės užtemimo padedami priimsite svarbiausius sprendimus, susijusius su investicijomis. Tikėtina, jog būtent šiomis dienomis sulauksite puikių naujienų apie savo indėlius banke, atlygį už autorinius darbus ar net palikimą. Visa tai lems puikias perspektyvas, susijusias su pensijų ar draudimo fondais.

Kovo 4 – balandžio 15 dienomis teks atidžiau susirūpinti šeimos reikalais. Dėl Veneros įtakos, šis laikotarpis bus gana įtemptas, tad pasirenkite atvirai kalbėtis su namiškiais ir pasiruoškite derėtis. Šiomis dienomis Visata paskatins jus aptarti bendras šeimos pajamas ir pagrindines išlaidas. Nesijaudinkite, nepaisant kelių nemalonių pokalbių, viskas tik į gera!

Nuo spalio 10 dienos turėsite daugiau laiko susitikti su bičiuliais, bendrauti ir mokytis. Labai tikėtina, kad žmonės, su kuriais susipažinsite metams besibaigiant, ilgainiui taps puikiais bičiuliais, pasirengusiais padėti bet kokioje situacijoje!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą