2018 Metų Horoskopas - Ožiaragiui

2018-aisiais gyvenimas atrodys kur kas prasmingesnis, o matydami aiškias perspektyvas neabejotinai savų tikslų pasieksite kur kas lengviau. Dar sausio pradžioje idealistiškasis Neptūnas, Saulė ir Venera apdovanos jus išskirtiniu žavesiu, kuris traukte trauks prie jūsų potencialius partnerius bei ištikimus bičiulius. 

Jūsų astrologinio valdovo Saturno viešnagė Ožiaragyje suteiks neregėto pasitikėjimo savimi bei paskatins peržengti įprastas komforto zonos ribas. Vasarą pajusite karingojo Marso įtaką. Jis paskatins iš naujo įvertinti savo lūkesčius, išanalizuoti galimybes ir, prireikus, pakoreguoti tikslus. Nesijaudinkite, net ir šiek tiek nukrypę nuo pirminio tikslo, galiausiai pasieksite nepakartojamų rezultatų!

Visata lems, kad nuo balandžio vidurio iki rugsėjo pradžios būsite šiek tiek labiau įsitempę, jus kamuos nuotaikų kaita, rezultatų norėsite čia ir dabar. Nepasiduokite negandoms ir į kilusius iššūkius žvelkite metodiškai. Kuo kruopščiau susiplanuosite darbus ir numatysite keletą žingsnių į priekį, tuo ramiau ir sklandžiau keliausite pasirinktu keliu.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą