Reklama
2014 Metų Horoskopas - Dvyniams
2014 metams

Smalsumas, gudrumas ir nuostabūs bendravimo įgūdžiai yra jūsų stipriausios savybės, tačiau 2014-aisiais ir vėl derėtų atsiduoti darbui. Užuot plėtę savo gabumų lauką, susitelkite ties vienu ir puoselėkite jį. Kad ir kaip iš pradžių tai atrodytų nuobodu, galite neabejoti – atsipirks su kaupu! Pradėję darbą, nesiblaškykite ir tikrai pasieksite savo tikslą. 

Jupiteris lydės jūsų pasirinkimus iki pat liepos 16 dienos, taigi dar galite pagerinti savo finansinę padėtį. Išnaudokite savo talentų lobyną, investuokite į jį. Užuot prisijungę prie bendros veiklos, nusipirkite reikalingų įrankių, technikos ir gyvenkite, kaip liepia pašaukimas. 

Nors bendraudami ir bendradarbiaudami su kitais padidinate savo finansinės sėkmės šansus, sausio 31-ąją ir balandžio 20-tą dieną galite dėl to prarasti daug pinigų. Taigi džiaukitės kitų žmonių draugyste, tačiau neleiskite, kad jų gyvenimo ideologija užgožtų jūsiškę. Neišsižadėkite savo tikslų ir planų!

2014 metais pajusite išskirtinę savo valdovo Merkurijaus įtaką. Pirmasis jo ciklas truks nuo vasario 2 iki 28 dienos. Tai puiki galimybė plačiau įvertinti savo profesinius ir visuomeninius siekius. Jeigu pajusite, kad kai kurios jūsų ambicijos prieštarauja širdies šauksmui, teks pakoreguoti planus. Birželio 7 – liepos 1 dienomis gali prireikti iš naujo pradėti reikšmingą projektą ir apsvarstyti investicijas. Spalio 4 – 25 dienomis dėl Merkurijaus įtakos galite patirti nesklandumų darbe, tačiau neužmirškite ir kitos medalio pusės – turėsite galimybę peržiūrėti savo darbo metodus ir galbūt netgi juos patobulinsite!

Kovo 1 – gegužės 14 dienomis daugiau dėmesio skirkite savo meilės reikalams. Gali būti, kad būsite paskatinti prisiminti senus talentus ir vėl imsite jais naudotis, kad pasiektumėte savo. Kovingasis Marsas apdovanos jus išskirtiniu objektyvumu, taigi galėsite į save pažvelgti kitų žmonių akimis. Tai tiesiog puiki galimybė išmokti pristatyti savo asmenybę patraukiau ir įdomiau visose gyvenimo srityse. Pasinaudokite šia proga!

HOROSKOPO ŽENKLAS: DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Oro ženklas, kuriam talismanu priskiriamas akvamarinas

Tradiciškai Dvyniai laikomi nepailstančiais plepiais, tačiau tai tik viena jų pusė. Tie, kad turi pažįstamų šio ženklo atstovų, puikiai žino, kad Dvyniai gali būti ir rimti bei linkę į apmąstymus.

Aplinkiniams šio zodiako ženklo atstovai atrodo paslaptingi ir atsiskyrę, todėl dažnokai jie lieka nesuprasti ir būna nepageidaujami. Žmonės pavydi Dvyniams jų talentų, kurių paslėpti neįmanoma.

Dvyniai greitai uždirba ir greitai išleidžia pinigus. Dažnai užsiima tarptautiniais sandoriais, nes tai jiems – dar vienas nuotykis gyvenime. Piniginiai reikalai gali būti vienas iš nesantaikos objektų tarp Dvynių atstovo ir jo partnerio. Santykiai gali baigtis skyrybomis, kai abu pavargsta nuo gyvenimo ant finansinės bedugnės skardžio.

Meilėje Dvyniai ieško partnerių, kurie prilygtų jiems ir psichologiškai, ir fiziškai. Jie siekia rasti žmogų, su kuriuo galėtų nevaržomi leistis į gyvenimo nuotykius.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: