2017 Metų Horoskopas - Dvyniams

Dvyniai, jūsų laukia nepaprasti metai, kupini romantikos bei profesinių pasiekimų! Dar pernai Jupiteris apdovanojo jus svaiginančiomis galimybėmis įsimylėti ir sukurti šeimą, tad, jeigu 2017-uosius pasitikote būdami vieniši, neliūdėkite – Visata paruošė jums puikų planą. Taigi, bendraukite, būkite tarp žmonių ir pasiruoškite – meilė jau visai arti!

Labai tikėtina, jog po sėkmingų 2016 metų, daugelis Dvynių jau surado savo išrinktuosius. Brandos ir įsipareigojimų planeta Saturnas globoja jus nuo pat 2014 metų. Dėl šios priežasties, jums teko ne vienas santykių išbandymas ir kartu galimybė atsirinkti pačius vertingiausius iš jų. Šiemet galėsite atsipalaiduoti ir pagaliau mėgautis įsipareigojimų teikiamais privalumais. 

Jeigu esate susituokę, 2017-ieji ypač palankus metas pagausinti šeimą. Saturnas ir šiemet padės išlaikyti harmoningus tarpusavio santykius, o Jupiteris sukurs įspūdingų akimirkų, susijusių su vaikais. Tai vaisingi metai ir profesinėje srityje. Jeigu pastaruoju metu kartu su partneriais esate įsitraukę į kokį nors kūrybinį procesą, jūsų viltys ir svajonės išsipildys pačiais netikėčiausiais būdais! Reikšmingų įvykių laukite gegužės 19 ir lapkričio 11 dienomis.

Nuo spalio 10 dienos, kuomet Jupiteris pradeda savo viešnagę Dvynių darbo sektoriuje, jums atsivers neįtikėtinų galimybių užsiimti papildoma veikla, kuri suteiks daug malonumo bei papildys banko sąskaitą. Mažiausiai vienas iš šių naujų projektų bus ypač reikšmingas jūsų karjerai. 

Kovo 4 – balandžio 2 dienomis išgyvensite socialinę krizę. Tikėtina, jog kažkas iš jūsų draugų pasirodys ne toks patikimas, kaip manėte. O gal jausitės neįvertinti ir nesuprasti dalyvaudami bendruomenės reikaluose. Vienu ar kitu atveju, Visata paskatins jus apmąstyti savo socialius prioritetus.

Balandžio 2 – 15 dienomis Visata suteiks jums antrą šansą karjeros srityje. Tai žinodami, šiomis dienomis atidžiai stebėkite aplinką. Galbūt idėja, kurią kažkada atmetėte, šiandieniniame kontekste sužibės visiškai naujomis spalvomis?!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą