2016 Metų Horoskopas - Dvyniams

2016 metų

2016 metais jūsų sėkmės žvaigždė švies taip ryškiai, kad jau niekur nepasislėpsite. Ar esate pasirengę pasinaudoti visomis Visatos dovanomis? Žinoma! Susikoncentruokite į mėgstamą veiklą ir mėgaukitės progresu, negalvodami apie konkrečius rezultatus. Priimdami sprendimus neskubėkite ir atidžiai įvertinkite visas aplinkybes. 

Dvynių astrologinis valdovas Merkurijus lems, kad didžiausių laimėjimų pasieksite gegužę ir ypač rugsėjį. Šiais mėnesiais sugebėsite nesunkiai ištaisyti savo klaidas, bendraudami pokalbius pakreipsite sau naudinga linkme, greit susirasite bendraminčių pagalbininkų, kurie padės dar greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų. Šeimyninis gyvenimas jums teiks saugų prieglobstį nuo pasaulio triukšmo, tad leisdami laiką su artimaisiais greitai atgausite jėgas ir pasiruošite naujiems iššūkiams. 

2016-aisiais Visata padės jums pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies, tad sugebėsite atsikratyti pasenusių nuostatų ir nepasiteisinusių vilčių. Tikėtina, jog nuspręsite užbaigti daugybę metų trukusią draugystę, suvokę, kad šis ryšys tik trukdė jums judėti į priekį. Nesigailėkite dėl prabėgusio laiko, nes tik atsikratę praeities balasto, galėsite drąsiai tyrinėti naujus horizontus. 

Šiais metais planetos apdovanos jus naujomis profesinėmis galimybėmis ir svarbiausia tai, jog jau seniai esate subrendę jomis pasinaudoti. Jausitės kaip niekad energingi, būsite kupini idėjų, o ištikimų bičiulių ratas taps nepajudinamu jūsų užnugariu kiekviename žingsnyje.

2016 metais Dvynius lydės skaičius 10. Turite dešimt pirštų, tad jums puikiai seksis visi darbe, o dešimt kojų pirštų signalizuoja, kad šiais metais greičiausiai nenustygsite vienoje vietoje, išbandysite daugybę įdomių veiklos sričių bei aplankysite tolimų egzotiškų vietų. 

Skaičius 10 taip pat simbolizuoja du skirtingus polius –  jin ir jan, gėrį ir blogį – tad nenuostabu, kad ir jūsų gyvenime netrūks kontrastų. Nusiteikite, jog jums dažnai teks pasirinkti tarp dviejų priešingų nuomonių ar prisitaikyti prie prieštaringų reikalavimų. Ilgainiui kupinas dviprasmybių gyvenimas gali sukelti minčių chaosą: ko pasaulyje daugiau – meilės ar neapykantos? Ar gyvenu prasmingai? Ar esu ten, kur ir turėčiau būti? Nors atsakyti į šiuos klausimus išties nelengva, pasikliaukite savo širdimi ir jums tikrai pavyks!

 

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Dvyniai gegužės 22 – birželio 21

HOROSKOPO ŽENKLAS: DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Oro ženklas, kuriam talismanu priskiriamas akvamarinas

Tradiciškai Dvyniai laikomi nepailstančiais plepiais, tačiau tai tik viena jų pusė. Tie, kad turi pažįstamų šio ženklo atstovų, puikiai žino, kad Dvyniai gali būti ir rimti bei linkę į apmąstymus.

Aplinkiniams šio zodiako ženklo atstovai atrodo paslaptingi ir atsiskyrę, todėl dažnokai jie lieka nesuprasti ir būna nepageidaujami. Žmonės pavydi Dvyniams jų talentų, kurių paslėpti neįmanoma.

Dvyniai greitai uždirba ir greitai išleidžia pinigus. Dažnai užsiima tarptautiniais sandoriais, nes tai jiems – dar vienas nuotykis gyvenime. Piniginiai reikalai gali būti vienas iš nesantaikos objektų tarp Dvynių atstovo ir jo partnerio. Santykiai gali baigtis skyrybomis, kai abu pavargsta nuo gyvenimo ant finansinės bedugnės skardžio.

Meilėje Dvyniai ieško partnerių, kurie prilygtų jiems ir psichologiškai, ir fiziškai. Jie siekia rasti žmogų, su kuriuo galėtų nevaržomi leistis į gyvenimo nuotykius.