2018 Metų Horoskopas - Dvyniams

Ko jau ko, bet šurmulio 2018-aisiais jums tikrai netrūks! Turėsite daug daugiau galimybių susipažinti ir nuolat palaikyti ryšius su daugybe žmonių, o tai jums, bendravimo ekspertams, suteiks begalinio malonumo. Dabar puikus metas imtis ko nors naujo ir leistis į nepakartojamus gyvenimo nuotykius, tad nenuostabu, kad 2018 metais nestokosite socialinių ir profesinių atradimų. Galbūt tai visiškai naujo gvenimo etapo pradžia?!

Kovą, liepą – rugpjūtį ir lapkritį – gruodį Dvynių astrologinis valdovas Merkurijus šiek tiek sulėtins jūsų gyvenimo tempą. Taigi pavasariui įpusėjus niekur neskubėkite ir užuot siekę, kad kolegos pastebėtų ir įvertintų jūsų pastangas, susikaupkite savo tikslams ir ramiai, nesiblaškydami jų siekite. Šlovė ateis savaime. Vasarą atsiduokite atostogų nuotaikai ir venkite neapgalvotos rizikos. Metams baigiantis atidžiai apgalvokite visus savo ligšiolius pasiekimus ir būtinai padarykite išvadas, pasimokykite iš padarytų klaidų ir nebekartokite jų ateityje. 

Negana to, lapkritį Visata atkreips jūsų dėmesį į meilės reikalus. Jokiu būdu neignoruokite iškulusių problemų ir nepraraskite ūpo gyventi taip, kaip norite!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą