Reklama
2015 Metų Horoskopas - Dvyniams 2015 metams

2015-aisiais trokšite pagilinti savo žinias ir praplėti akiratį. Iki vasaros vidurio jūsų gyvenime pasirodys keletas žmonių, ateityje tapsiančių ypač svarbiais gyvenimo palydovais. Galbūt įgysite naują draugą, patikimą kolegą darbe ar susirasite verslo partnerį? Žinoma, toli gražu ne keikvienas norintis galės papulti į jūsų mėgstamų žmonių ratą. Naujai sutiktiesiems kelsite ypač detalius intelekto, originalaus mąstymo, aktyvaus gyvenimo būdo reikalavimus. Tai Dvynių ženklo atstovams – jokia naujovė, tačiau šuo laikotarpiu ji atsispindės dar akivaizdžiau. 

Galima sakyti, kad ateinančius trejus metus niekaip neišvengsite globojančios Saturno įtakos bendraudami su žmonėmis. Ši planeta nemėgsta lengvabūdiškumo, tad ir jūs pamažu imsite tolti nuo savo bičiulių, kurie į gyvenimą žvelgia pernelyg paviršutiniškai. Nuolat analizuosite savo santykius su mylimu žmogumi, todėl kai kada jausitės dėl to įsitempę ir pastebėsite, kaip partneris (–ė) taip pat ima dėl to nerimauti.

Šiemet venkite audringų konfliktų, ginčų dėl materialinių vertybių, teismų. Kad ir kaip tikėtumėte savo teisybe, greičiausiai ilga ir kupina streso šių procesų baigtis bus ne tokia, kokios tikitės.

Kadangi jausite nepaliaujamą žinių alkį, labai tikėtina, jog 2015-aisiais nuspręsite įstoti į jus dominančios organizacijos veiklą, noriai dalyvausite bendruomenės reikaluose, netgi sutiksite dirbti savanoriškai, kad tik galėtumėte prisiliesti prie savo mėgstamų sričių!

Dar viena puiki naujiena ta, jog 2015 metais ims taisytis jūsų sveikata!

 

HOROSKOPO ŽENKLAS: DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Oro ženklas, kuriam talismanu priskiriamas akvamarinas

Tradiciškai Dvyniai laikomi nepailstančiais plepiais, tačiau tai tik viena jų pusė. Tie, kad turi pažįstamų šio ženklo atstovų, puikiai žino, kad Dvyniai gali būti ir rimti bei linkę į apmąstymus.

Aplinkiniams šio zodiako ženklo atstovai atrodo paslaptingi ir atsiskyrę, todėl dažnokai jie lieka nesuprasti ir būna nepageidaujami. Žmonės pavydi Dvyniams jų talentų, kurių paslėpti neįmanoma.

Dvyniai greitai uždirba ir greitai išleidžia pinigus. Dažnai užsiima tarptautiniais sandoriais, nes tai jiems – dar vienas nuotykis gyvenime. Piniginiai reikalai gali būti vienas iš nesantaikos objektų tarp Dvynių atstovo ir jo partnerio. Santykiai gali baigtis skyrybomis, kai abu pavargsta nuo gyvenimo ant finansinės bedugnės skardžio.

Meilėje Dvyniai ieško partnerių, kurie prilygtų jiems ir psichologiškai, ir fiziškai. Jie siekia rasti žmogų, su kuriuo galėtų nevaržomi leistis į gyvenimo nuotykius.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: