Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Gegužės mėnesio

Meilė ir santykiai

 

Darnūs santykiai su jums artimu žmogumi bus glaudžiai susiję su jūsų ir jūsų partnerio/-ės profesine veikla bei finansine padėtimi. Užsibrėžkite bendrus tikslus ir kartu stenkitės juos įgyvendinti, prisiimdami po dalį atsakomybės.

 

Jei vis dar esate vieniši, tikėtina, jog savo antrąją pusę atrasite darbe. Tad nevenkite maloniai pabendrauti su kolegomis bei pasidalinkite su jais savo mintimis. Galbūt greitai sulauksite dėmesio iš žmogaus, kuris jau seniai jus domina.

 

Karjera ir pinigai

 

Turėsite įdėti nemažai pastangų, kad pasiektumėte tai, ką esate užsibrėžę. Nors jūsų gebėjimas meistriškai išsisukti iš sudėtingiausių situacijų niekada neapvilia, tačiau šįkart susidūrus su kliūtimis gali tekti prašyti jus mylinčių žmonių pagalbos.

 

Nepaisant to, jei parodysite savo atkaklumą ir ryžtą, visata jums bus itin dosni. Galite tikėtis, jog sunkus darbas greitai duos teigiamų rezultatų. Jūs pelnysite aplinkinių palankumą bei pagarbą, o jūsų finansinė būsena žymiai pagerės.

 

Astrologo patarimas gegužei: Atsipalaiduokite, labiau pasitikėkite savo jėgomis ir būkite geranoriški jus supantiems žmonėms.

 

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.