Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui
2014-11 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Kad ir kokie geri būtų jūsų ketinimai, pirmoje mėnesio pusėje jums nepavyks išvengti sudėtingų asmeninių santykių problemų. Šiuo metu Saulė ir Merkurijus svečiuosis ypatingoje Saulės horoskopo zonoje, tad apribos jūsų ekspresiją ir pasirinkimo galimybes. Dėl šios priežasties galite pasijusti vieniši, visų apleisti ir nemylimi! Negana to, kai kurių Šaulių gyvenimo partnerius gali užklupti rimtos sveikatos problemos.

Dar blogiau, išskirtinė Urano ir Marso padėtis padidina netikėtų įvykių, susijusių su meile, seksualiniu gyvenimu, vaikais ir šeima, tikimybę. Tačiau dėl to labai nesibaiminkite. Jau antroje mėnesio pusėje situacija turėtų iš esmės pagerėti ir jūs gausite savąją laimės pyrago dalį, kurios tikrai nusipelnėte.

Pinigai ir karjera

Lapkritis prasidės gana ramiai, be jokių išskirtinių įvykių. Daug laiko praleisite mąstydami apie savo darbų prasmę ir projektus, kurie dar neparuošti pristatyti viešumai. Jausitės šiek tiek atsiskyrę nuo pasaulio ir niekaip negalėsite atrasti savyje pakankamos motyvacijos imtis iniciatyvos.

Tačiau kaip visada jus domina pinigai. Tad šioje srityje yra keletas variantų: arba jūs viską gerai apgalvoję žengiate pirmąjį žingsnį finansinio stabilumo link, arba elgiatės spontaniškai, karštakošiškai ir galiausiai sprendžiate problemą iš ko pasiskolinti pinigų iki mėnesio pabaigos.

Antroji lapkričio pusė bus ypač sėkminga kūrybinėse industrijose dirbantiems Šauliams. Tai ypač palankus metas plėsti akiratį ir laikyti egzaminus.

Astrologo patarimas lapkričiui - vertindami dalykus, kurie jums nepatinka, žvelkite į pasaulį filosofiškiau!

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: