Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui
2014-08 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Rugpjūčio pradžioje galite sulaukti intriguojančių naujienų iš toliau gyvenančių giminaičių ar draugų, o galbūt patys nuspręsite leistis į kelionę ir ten užmegsite romantiškų pažinčių? Apskritai kalbant, atstumas Šaulių tarpusavio santykiuose šį mėnesį bus ypač reikšmingas veiksnys. Dvi įtakingos planetos – Merkurijus ir Venera – globos įsimylėjėlius, gyvenančius toli vienas nuo kito, arba tuos partnerius, kurie per darbus ir įvairią kitą veiklą retai susitinka pabūti kartu.

Vienaip ar kitaip meilė jums atvers naujus geografinius horizontus, padės praplėsti akiratį, pažinti svetimas kultūras ir geriau pažinti pačius save. Rugpjūtį ieškosite partnerio, pasiryžusio kartu su jumis keliauti į pasaulio kraštą!

Pinigai ir karjera

Dar liepą Šaulių astrologinis globėjas Jupiteris įžengė į Šaulių super intelekto būstą ir pasiliks jame iki kitų metų vasaros. Dėl šios priežasties prasidėjo ypač palankus laikotarpis studijuoti, vykdyti mokslinius tyrimus, kelti kvalifikaciją ir gilinti profesines žinias.  

Tikriausiai jau pajutote tą nenumaldomą norą mokytis ir siekti aukštesnio išsilavinimo. Galbūt dabar pats palankiausias metas grįžti į kažkada pradėtas studijas arba imtis veiklos, apie kurią visada svajojote? 

Rugpjūtį turėsite daugybę puikių galimybių plėsti savo pažinčių ratą mokslinėje ir kultūrinėje aplinkoje. Tai labai palankus metas keliauti ir atostogauti.

Astrologo patarimas rugpjūčiui – Pasistenkite atsipalaiduoti ir į gyvenimą žvelgti šiek tiek paprasčiau!

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: