Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui 2015-08 mėnesiui

Meilė ir santykiai

 

Pastarosios savaitės buvo naujų pažinčių ir sudėtingų situacijų laikotarpis. Dabar atėjo laikas padaryti išvadas bei priimti sprendimus. Tačiau prieš tai leiskite nurimti aistroms, kurias sukėlė paskutinieji įvykiai.

 

Nors ne viskas eisis taip, kaip norėtųsi, vis dėlto pasijusite laisvesni. Daugelis jus kankinančių klausimų bus atsakyti, o visa, kas aplink jus vyksta, padės susivokti savyje. Tačiau jei norite išvengti didesnių nemalonumų, įvykių neskubinkite.

 

Karjera ir pinigai 

 

Šį mėnesį jūsų karjerą bei finansinius reikalus valdys Jupiteris. Tai reiškia, kad jums atsivers naujos galimybės ir bus sudarytos geresnės sąlygos siekiant sėkmės. Nepraleiskite nė vienos progos. Dabar pats metas dideliu greičiu judėti priekin.

 

Pasitaisys ir jūsų finansinė padėtis. Jei įdėsite pakankamai pastangų, būsite įvertinti. Galbūt laukia paaukštinimas pareigose, o gal tiesiog atrasite geresnį darbą. Puikesnių rezultatų pasieksite, jei bendradarbiausite su kitais žmonėmis.

 

Astrologo patarimas rugpjūčiui: Atnaujinkite ryšius su senais draugais bei kolegomis.

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: