Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Liepos mėnesio

Meilė ir santykiai

 

Šį mėnesį būsite nusiteikę kur kas romantiškiau, o jūsų ketinimai bus daug rimtesni, nei trumpalaikiai meilės žaidimai. Tikėtina, jog pasikeitęs jūsų požiūris maloniai nustebins mylimą žmogų.

 

Tiesa, pripažinti savo jausmus jums prireiks šiek tiek laiko, tad pirmoji mėnesio pusė bus skirta apmąstymams. Vėliau, kai šiek tiek apsiprasite su vidine savo būsena, galėsite nieko nebijodami atskleisti jausmus savo partneriui.

 

Karjera ir pinigai

 

Jei esate pasirengę sąžiningai padirbėti, jūsų galimybės pasiekti karjeros aukštumas taps kur kas platesnės. Drąsiai dalinkitės savo idėjomis ir pasitaikius progai visuomet rodykite iniciatyvą. Jūsų pastangos neliks nepastebėtos.

 

Tikėtina, jog pirmoje mėnesio pusėje gausite galimybę užsidirbti papildomų pajamų. Tačiau neskubėkite išlaidauti. Prieš priimdami sprendimus pasitarkite su artimaisiais. Negailėkite pinigų rūpindamiesi savo sveikata.

 

Astrologo patarimas liepai: Kuo tiksliau susiplanuokite darbus, kuriuos esate numatę atlikti. Būkite tikri, jog jie atitinka jūsų galimybes.

 

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.