Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui 2015-05 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Gegužė bus gana komplikuota asmeninių santykių atžvilgiu, tad nesistebėkite, jog tai atsilieps ir jūsų meilės reikalams. Dėl Merkurijaus įtakos jums gali kilti bendravimo problemų, o vertindami susiklosčiusias situacijas, rizikuojate priimti klaidingus sprendimus, jums trūks ryžto bei pasitikėjimo savo žiniomis. Labai tikėtina, jog šį mėnesį sugrįšite prie seniai užmirštų klausimų, kuriuos teks iš naujo apsvarstyti.

Gegužės 12-ąją į Šaulių porų būstą įžengs karingasis Marsas. Viena vertus, jausitės kupini aistros, trokšite nuotykių, kita, savo poreikius išreikšite labai skubotais ir kai kada net agresyviais būdais. Dėl šios priežasties greičiausiai jums nepavyks išvengti audringų barnių su namiškiais ir mylimu žmogumi. Tai žinodami, pasistenkite kontroliuoti savo emocijas ir būkite nuolaidesni kitų atžvilgiu.

Pinigai ir karjera

Saulės padedami gegužę sugebėsite nuversti kalnus! Aplinkiniai jumis besąlygiškai pasitikės, tad turėsite didelę veiksmų laisvę ir dažniausiai galėsite veikti savais metodais su niekuo pernelyg nesitardami. Kaip bebūtų, šį mėnesį jūsų profesinė sėkmė daugiausiai priklausys nuo to, kaip sugebėsite sutarti su aplinkiniais: viršininkais, kolegomis, darbo partneriais ir klientais. Taigi, jauskitės drąsiai, tačiau neužmirškite įsiklausyti ir į kitas nuomones.

Bendraudami su žmonėmis, savo ketinimus pasistenkite išdėstyti kuo aiškiau, nevynokite žodžių į vatą. Kuo mažiau vietos paliksite nesusipratimams, tuo didesnė tikimybė, kad sulauksite reikiamos pagalbos ir pritarimo. Nesipykite su aplinkiniais, nes tai gali atsiliepti ir jūsų finansams! 

Astrologo patarimas gegužei – būkite kantrūs su kitais!

 

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: