Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui 2015-04 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Balandis bus kupinas jausmų ir atradimų. Keletą pirmųjų mėnesio savaičių Merkurijus ir Marsas stimuliuos slapčiausias jūsų erotines mintis, išlaisvins fantaziją ir skatins ieškoti nuotykių meilės srityje. Vėliau dėl Veneros įtakos santykių su mylimuoju dėmesio centru taps švelnumas, atidumas, abipusis supratimas ir įsiklausymas į vienas kito poreikius. Taigi, viršų paims jautrioji ir sentimentalioji jūsų asmenybės pusė. 

Pinigai ir karjera

Balandį tiesiog pavyzdingai negailėsite jėgų dirbdami viršvalandžius, kad tik pateisintumėte aplinkinių lūkesčius. Karingasis Marsas dabar apdovanos jus išskirtine energija ir kartu užvers pačiomis neįprasčiausiomis užduotimis bei iššūkiais. Vieni jų pareikalaus iš jūsų išskirtinio susikaupimo ar net fizinės ištvermės, kiti skatins loginį mąstymą ir vers priimti lemiamus sprendimus čia ir dabar. Negana to, mėnesio eigoje gali kilti keblumų dirbant su įrengimais ar specifinėmis kompiuterinėmis programomis, taigi, būkite dėmesingi!

Kad ir kokia sudėtinga situacija atrodytų iš pradžių, nepraraskite optimizmo. Visos jūsų pastangos neliks nepastebėtos, tad galiausiai mėgausitės šlove ir finansiniu atlygiu. 

Astrologo patarimas balandžiui – neignoruokite savo fizinės būklės ir daugiau mankštinkitės!

 

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: