Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui
2014-12 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Iki gruodžio 10-osios gražuolė Venera svečiuosis Šaulio žvaigždyne, tad tai bus pačios žaismingiausios ir lengvabūdiškiausios dienos per visą mėnesį! Šiuo laikotarpiu jausitės išskirtinai seksualūs ir įsimylėję, tad, nenuostabu, jeigu jūsų ir mylimojo (-osios) santykiai sužydės gražiausiomis spalvomis. Venera apdovanos jus harmoningais santykiais, o jeigu vis dar esate vieniši, pastūmės daugiau bendrauti ir flirtuoti.

Apskritai kalbant, asmeninis gyvenimas taps jūsų pagrindiniu prioritetu. Nesileisite, kad netikėtas karjeros posūkis ar kitos aplinkybės trukdytų jums džiaugtis meile bei romantika! Kaip bebūtų, net jeigu viskas klostysis kaip per sviestą, antroje gruodžio pusėje romantika šiek tiek išblės: daugybę jūsų sprendimų neišvengiamai lems piniginiai reikalai.

Karjera ir pinigai

Saulės kelionė per Šaulio žvaigždyną žada jums pripažinimą bei pinigus.  Tiesą pasakius, gruodis gali tapti puikiu atskaitos tašku sėkmingoje karjeroje!

Likimas nešykštės jums palankių galimybių, tačiau neskubėkite jomis pasinaudoti. Akylai sekite aplinką ir netruksite pastebėti tai, kas jums naudingiausia. Prisiminkite senas svajones ir prikelkite jas naujam gyvenimui. Tereikia pasiryžti ir, nė nedvejokite, nuversite kalnus!

Astrogolo patarimas gruodžiui - nebijokite investuoti ir puoselėkite santykius su draugais!

 

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: