Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Balandį jūsų meilės reikalai bus neišvengiamai susiję su ambicijomis, prestižu bei materialinėmis vertybėmis. Labai tikėtina, kad būtent dabar užmegsite romantišką pažintį su vienu iš savo bendradarbių arba daugelį jūsų profesinių sprendimų lems santykiai su mylimu žmogumi ir atvirkščiai – įvykiai darbe turės neišvengiamos įtakos jūsų šeimyniniam gyvenimui. Kelsite gana aukštus reikalavimus savo gyvenimo partneriui. Trokšite, kad jam sektųsi, kad juo žavėtųsi aplinkiniai. Visaip skatinsite mylimąjį parodyti pasauliui savo talentus ir akivaizdžiai didžiuositės juo kitiems giriant. Jeigu vis dar esate vieniši, atkreipsite dėmesį tik į autoritetingus bei visuomenėje pasižymėjusius partnerius.

Karjeros perspektyvos

Dėl Marso, Plutono ir Saturno įtakos balandis taps nelengvu išbandymu Šauliams finansine prasme. Tačiau tų pačių planetų jungtinė energija gali sukelti dar neregėtą užsispyrimą uždirbti kuo daugiau, pasitelkiant visą išradingumą, lankstumą ir gudrumą, o kartais net peržengiant bet kokias padorumo ribas. 

Ten, kur kalbama apie apie pinigus, būsite linkę viską vertinti per juoda/balta prizmę - kategoriškai. Kita vertus, sugebėsite mėgautis darbu ir atskleisite savo kūrybiškumą ir talentus. Ypač seksis dirbantiems reklamos srityje.

Astrologo patarimas - pasodinkite gėlę, priglauskite naminį gyvūną ar bent jau pagaminkite ką nors pagal naują receptą.

 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą