Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Balandžio mėnesio

Meilė ir santykiai

 

Balandžio mėnesį patirsite daug nuostabių pojūčių meilės srityje. Tai gali būti tiek romantiškas buvimas drauge su artimu žmogumi, tiek aistringi meilės žaidimai, todėl galite drąsiai mėgautis šiomis akimirkomis negalvodami apie nieką kitą.

 

Tačiau tikėtina, jog aplinkybės ne visada susiklostys taip, kaip norėtųsi, todėl galite pasijusti įsprausti į tam tikrus rėmus. Jei norite išvengti emocinės įtampos, būkite atviri su savo partneriu/-e ir nemėginkite visko sutvarkyti vieni.

 

Karjera ir pinigai

 

Šis laikotarpis bus itin sėkmingas jūsų ambicingų planų įgyvendinimui. Jums netruks entuziazmo, atkaklumo bei kūrybinių idėjų. Vis dėlto tikslų siekimas gali tapti tikru iššūkiu, nes tam prireiks nemažai kantrybės, disciplinos ir sunkaus darbo.

 

Nepaisant to,  jūsų pastangos bus įvertintos ir sulauksite gero atpildo. Pagerės finansinė būklė, įgysite įtakingų asmenų palankumą ir pelnysite savo artimųjų bei draugų pagarbą.

 

Astrologo patarimas balandžiui: Nebūkite pernelyg impulsyvūs. Venkite konfliktinių situacijų ir labiau pasitikėkite savo jėgomis.

 

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.