Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Šį mėnesį Venera įkvėps jus aistra, romantikos ir meilės troškimu, paskatins ieškoti jų kasdienybėje, eksperimentuoti ir atrasti naujas dvasinio  bei fizinio pasitenkinimo formas. Dėl šios priežasties išgyvensite spalvingą jausmų ir įvykių puokštę: nuo fatališko įsimylėjimo, pakertančio kojas, iki nusivylimo ir abejonių dėl bendros ateities. Vienaip ar kitaip, viskas, kas jūsų laukia šį mėnesį, padės išgryninti jūsų troškimus ir suprasti, ar dabar esate ten, kur norėtumėte būti.

Karjeros perspektyvos

Pirmoje mėnesio pusėje daugiau dėmesio skirsite šeimos ir namų reikalams, tačiau kartu nenuleisite akių nuo ilgalaikių tikslų, susijusių su turtais ir materialinėmis gėrybėmis. Mėnesiui baigiantis turėsite puikių galimybių pademonstruoti savo talentus bei žinias, sukurti tvirtų profesinių partnerysčių, o tai, žinoma, lems ir geresnio uždarbio perspektyvą.

Kovas ypač sėkmingas laikotarpis Šauliams, dirbantiems agrokultūros, gamybos ar inžinerijos srityse. Taip pat visiems, besidomintiems istorija, geneologija ir kitais su praeitimi susijusiais mokslais.

Astrologo patarimas: ieškokite naujų saviraiškos priemonių!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą