Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui 2015-11 mėnesiui

Meilė ir santykiai

 

Šis mėnuo emociškai jums bus nelengvas. Nuotaikos keisis gana dažnai ir sunkiai suvoksite, kas vyksta. Vieną akimirką juoksitės iš visos širdies, o kitą jau verksite. Visa tai nejuokais išvargins.

 

Šį permainingą laikotarpį jums padės išgyventi jus supantys žmonės. Puikiai galėsite atskirti tuos, kuriems iš tiesų rūpite, ir tuos, kuriems esate reikalingi tik tuomet, kai viskas gerai.

 

Karjera ir pinigai

 

Nepaisant greitai besikeičiančių emocijų ir nuovargio, profesiniame gyvenime jums kaip niekada seksis. Tai bus sritis, kur galėsite atsigauti ir jausite tvyrančią pozityvią nuotaiką. Jausitės patenkinti savo darbais ir tuo, ką pasiekėte.

 

Tuo pačiu tai įtakos ir jūsų finansinę padėtį. Ji žymiai pagerės ir pagaliau jausitės dėl to ramiau. Mėnesio pabaigoje viskas kiek aprims ir galėsite šiek tiek pailsėti nuo streso bei visų kitų emocijų.

 

Astrologo patarimas lapkričiui: stenkitės kuo daugiau ilsėtis ir gerai apgalvokite tai, kas neduoda jums ramybės.

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: