Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui
2014-09 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Rugsėjį meilės planeta Venera bus aukščiausiame Saulės zodiako taške, tad jūsų meilės reikalai bus neišvengiamai susiję su ambicijomis, prestižu bei materialinėmis vertybėmis.

Labai tikėtina, kad būtent šį mėnesį užmegsite romantišką pažintį su vienu iš savo bendradarbių arba daugelį jūsų profesinių sprendimų lems santykiai su mylimu žmogumi ir atvirkščiai – įvykiai darbe turės neišvengiamos įtakos jūsų šeimyniniam/poros gyvenimui. 

Dabar kelsite gana aukštus reikalavimus savo gyvenimo partneriui (-ei). Trokšite, kad jam sektųsi, kad juo žavėtųsi aplinkiniai. Visaip skatinsite mylimąjį (-ąją) parodyti pasauliui savo talentus ir akivaizdžiai didžiuositės juo kitiems giriant. Jeigu vis dar esate vieniši, atkreipsite dėmesį tik į autoritetingus bei visuomenėje pasižymėjusius partnerius.

Pinigai ir karjera

Rugsėjis Saulė svečiuosis Šaulių karjeros būste, o tai reiškia, kad profesiniai reikalai jums klostysis gana sėkmingai. Būtent Saulė padės jums suspindėti kolegų akivaizdoje ir kiekvieną jūsų žodį privers suskambėti įtaigiau bei profesionaliau. Sugebėsite padaryti puikų įspūdį savo vadovams ir puikiai valdysite susiklosčiusią situaciją. Daugelį sprendimų galėsite priimti visiškai savarankiškai, o tai padės atsiskleisti jūsų kaip lyderių savybėms.

Negana to, Venera savo ruožtu padės jums plėsti socialinius ryšius, megzti naujas pažintis bei stiprinti profesines sąjungas. Tai žinodami, noriai dalyvaukite verslo susitikimuose, kontaktų mugėse ar darbo vakarėliuose. Tai, ką sukursite per rugsėjį, tarnaus jums ilgai ateityje!

Astrologo patarimas rugpjūčiui – siekite savo svajonių!

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: