Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Sausį kaip niekada trokšite artumos, romantikos ir tuo pačiu metu traukte trauksite prie savęs potencialius partnerius. Dabar kur kas lengviau prisitaikysite prie kitų žmonių planų, būsite pasirengę bendradarbiauti ir kartu leistis į stulbinamus nuotykius! Jeigu vis dar esate vieniši, šį mėnesį išnaudosite visas galimybes kažką susirasti. 

Antroje mėnesio pusėje šiek tiek nurimsite ir pasinersite į apmąstymų laikotarpį. Analizuosite savo sprendimus bei jų pasekmes, stengsitės įsigilinti į parnerio poreikius ir kursite ateities planus.

Karjeros perspektyvos

Šaulio finansinę situaciją veiks penkios planetos, įskaitant Mėnulį. Todėl, jei sumanytumėte prisiimti daugiau atsakomybės ir dirbti pelningiau, įsitraukti į naują verslą ar mainus, tikėkitės tiek sėkmės momentų, tiek sunkesnių akimirkų ar negreit ateisiančio pelno. Antroje mėnesio pusėje greičiausiai teks priimti svarbius sprendimus. Paskutiniosios sausio dienos bus paženklintos intelektualia veikla, komunikacija, kelionėmis, jausitės ambicingi ir pakilios dvasios.

Astrologo patarimas – stebėkite savo priešus, jei tokių turite, nes jie greičiausiai kėsinsis jus prigauti. Jei priešų neturite – pasistenkite jų neįgyti.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą