Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui 2015-01 mėnesiui

Meilė ir santykiai

 

Šį mėnesį nusimato nemažai bendravimo ir naujų pažinčių kelionėse. Galbūt atrasite savo antrąją pusę ar sužinosite, ko reikia, kad pagerinti jau esamus santykius.

 

Jūsų porų būsto valdytojas sausį labai priartės prie Veneros, todėl galite būti kaip niekad jausmingi. Tai gali sukelti rūpesčių antroje mėnesio pusėje, todėl būkite pasirengę. Pasinaudokite visa savo sukaupta patirtimi ir žiniomis, kad išvengtumėte konfliktinių situacijų. Kad ir kaip iš pradžių viskas atrodys sudėtinga, mokėjimas save valdyti padės iš to puikiai išsisukti.

 

Karjera ir pinigai

 

Saturnas, esantis jūsų ženkle, padės jums daug pasiekti. Tačiau tam reikia atkaklumo, kantrybės ir nemažai darbo.

 

Jei nesugebėsite būti disciplinuoti, galite prisidaryti nemažai probemų, todėl geriau pasistenkite išmokti save kontroliuoti. Bendravimas, mokymasis ir kita intelektualinė veikla suteiks jums pasitenkinimą, tačiau kartu gali atnešti ir sumaištį.

 

Tikėtina, kad būsite priversti susitaikyti su kliūtimis ir laukimu. Tam jums prireiks daug kantrybės. Tačiau būkite aktyvesni, spręsdami problemas, susidariusias šeimoje.

 

Už mokėjimą laukti gausite atitinkamą atlygį.

 

Astrologo patarimas sausiui - aktyviau dalyvaukite sprendžiant šeimoje susidarusias problemas ir atliekant kasdienius darbus.

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: