Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Birželį jūsų meilės reikalai bus glaudžiai susiję su bendravimu. Pokalbiai su mylimu žmogumi taps turtingesni ir intymesni. Imsite atviriau kalbėti apie savo lūkesčius ir dvejones, todėl labai tikėtina, kad sulauksite aiškių pareiškimų bei išpažinčių. 

Labai didelė pokalbių temų dalis bus susijusi su šeimos reikalais, būstu, apsigyvenimu kartu bei materialinėmis vertybėmis. Dabar galėsite praleisti daugiau laiko su mylimais žmonėmis ar/ir savo gyvenimo partneriu. Taigi, jums netrūks romantiškų pasivaikščiojimų, jausmingų pasimatymų ir nuotykių kupinų kelionių su savo antrąja puse.

Karjeros perspektyvos

Nuo birželio 12 Merkurijus padės jums progresuoti bendradarbiavimo, konsultavimo, viešųjų ryšių srityse ir tiesiog viešumoje. Kita vertus, Jupiterio ir Saturno dermė ribos jūsų finansines galimybes ir kartais neleis jums atsiskleisti pačia geriausia jūsų „forma“. 

Būtent dėl jus kamuojančių suvaržymų apie mėnesio vidurį jums turėtų gimti gera investavimo idėja. Rasite netikėtų finansavimo šaltinių ir jums visai neblogai seksis, ypač jei dirbate spaudos ir leidybos arba akademiniame sektoriuje. Venkite neaiškių finansinių žaidimų ir juo labiau neloškite.

Astrologo patarimas

Nepasikliaukite giminaičiais, ypač piniginiais klausimais.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą