Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui
2014-10 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Dėl Merkurijaus įtakos spalį jūsų meilės reikalai klostysis ne per lengviausiai. Labai tikėtina, kad jums teks sugrįžti prie kadaise iki galo neišsiaiškintų problemų, kurios apkartins kasdienybę ir trukdys džiaugtis partnerio (-ės) dėmesiu. Norite to ar ne, bet dabar privalėsite atidžiai pažvelgti į asmeninių santykių tamsiąją pusę. Kai kurių sprendimų atidėlioti paprasčiausiai nebegalima! 

Laimei, planetos apdovanojo jus išskirtiniu talentu lengvai ir grakščiai įveikti bet kokius gyvenimo sunkumus, tad šis įgūdis padės jums ir šį kartą. Būkite draugiški, šilti bei pozityvūs ir pasaulis nenustos jums šypsotis!

Pinigai ir karjera

Pasiruošti, dėmesio, marš! Marsas Šaulio žvaigždyne įkvėps jums daugiau ryžto, iniciatyvos ir dinamiškumo. Dabar labiau nei bet kada trokšite, kad pasaulis išgirstų jūsų nuomonę, suprastų idėjas ir joms pritartų. Būsite valdingi ir nepailsdami sieksite savo tikslų.

Trys įtakingos planetos – Marsas, Jupiteris ir Uranas – atvers jums nematytus horizontus ir suteiks jūsų svajonėms dar daugiau polėkio. Stenkitės, negailėkite jėgų bei laiko ir netrukus galėsite džiaugtis savo įdirbio rezultatais. Šį mėnesį žvaigždės jums šypsosi, tad išnaudokite visas progas įrodyti pasauliui savo pranašumus ir užsidirbti šiek tiek daugiau pinigų.

Astrologo patarimas spaliui – daugiau pasitikėkite savimi ir nedvejokite priimdami svarbius sprendimus!

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: