Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui 2015-10 mėnesiui

Meilė ir santykiai

 

Šį mėnesį daug dėmesio skirsite savo esamų santykių ateičiai. Ne vien su antrąja puse, bet ir su visais artimais žmonėmis. Tiesiog jaučiate poreikį sustiprinti esamus ryšius ir dėsite visas pastangas, kad jie tik tvirtėtų.

 

Tuo pačiu tokio pat atsako sulauksite ir iš jų, deja, ne iš visų. Nors pradžioje tai kiek nuliūdins, tačiau pagaliau suprasite, kas iš tiesų verti šių pastangų, o dėl ko geriau negaišti laiko.

 

Karjera ir pinigai

 

Jūsų potencialas vis labiau tobulėti savo profesijoje nuolatos augs. Esate pasiryžę įdėti pastangų tiek, kiek reikės, kad taptumėte tikrais savo srities profesionalais. Taip gerokai pakilsite vadovų akyse.

 

Palankumas, kurį jie rodys, dėl jūsų pastangų bus tikrai pelnytas. Tačiau neužmikite ant laurų per anksti. Nenustokite dirbti tol, kol pasieksite galutinį tašką. Tik tuomet galėsite sau leisti pailsėti.

 

Astrologo patarimas spaliui: galvokite apie savo projektus su perspektyva.

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: