Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Vasario mėnesio

Meilė ir santykiai

Pirmoje vasario pusėje būsite gana pragmatiški ir kur kas labiau rūpinsitės buitiniais reikalais. Net negalvosite apie romantiką bei jausmus. Viskas, ko norėsite - tai susitvarkyti buitį ir nesukti daugiau dėl nieko galvos.

Tačiau mėnesio antroji pusė įpūs į jūsų gyvenimus daugiau emocijų ir aistros. Atrodys, kad viskas apsivertė aukštyn kojomis. Jausite poreikį kuo daugiau laiko praleisti su savo antrąja puse.

Karjera ir pinigai

Vasaris bus vienas geriausių šių metų mėnesių karjeros bei finansų srityje. Labiausiai seksis pirmoje šio mėnesio pusėje, todėl labai svarbu pakloti gerą pagrindą tolimesniems įvykiams. Nesnauskite ir išnaudokite visas galimybes, kurios pasitaikys.

Siekite žinių, tobulėjimo, nebijokite bendradarbiauti ir investuoti ten, kur manote tikrai kad bus vertinga. Nors gali būti šiek tiek rizikos, tačiau sėkmė jūsų neaplenks.

Astrologo patarimas vasariui: stenkitės būti kuo daugiau socialūs, susitikite su naujais žmonėmis ir išmokite ką nors naujo.

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.