Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Birželio mėnesio

Meilė ir santykiai

 

Birželio mėnesį jums bus suteikta  ne tik daug romantiškų galimybių, bet ir užtikrinti harmoningi santykiai su kitais žmonėmis. Kadangi šiuo laikotarpiu jums bus itin svarbi gera jus supančių žmonių  savijauta, greitai sulauksite pripažinimo.

 

Tikėtina, jog taikus požiūris į aplinkinius bei jų nuomonės paisymas leis jums praplėsti savo pažįstamų ratą. Tad jei vis dar esate vieniši, nepraleiskite šios galimybės. Galbūt sutiksite  žmogų, kuris taps jūsų gyvenimo partneriu/-e.

 

Karjera ir pinigai

 

Jupiteris, kuris jūsų karjeros būste karaliaus iki pat rugsėjo, suteiks itin plačias galimybes jūsų profesinėje veikloje. Jei būsite pakankamai įžvalgūs, sėkmė jus lydės visą šį laikotarpį, o jūs galėsite mėgautis savo pasiekimais.

 

Birželio mėnesį itin svarbų vaidmenį vaidins jūsų kolegos, tad nevenkite komandinio darbo. Jei tapsite šios komandos lyderiais, stenkitės visur ir visada būti iniciatyvūs bei rodykite pavyzdį.

 

Astrologo patarimas birželiui: Stenkitės kuo daugiau laiko praleisti bendraudami su žmonėmis, tačiau venkite įtartinos draugijos.

 

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.