Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Rugpjūčio mėnesio

Meilė ir santykiai

Ateinantis mėnuo gali būti išties puikus laikotarpis jūsų gyvenime. Tačiau nors sėkmę lemia palankus planetų išsidėstymas, daug priklauso ir nuo jūsų požiūrio. Pernelyg dideli lūkesčiai jus supančių žmonių atžvilgiu gali viską sugadinti.

Romantiškoji jūsų santykių sritis bus glaudžiai susieta su visuomeniniu gyvenimu. Drauge su partneriu/-e galėsite nuveikti ką nors naudingo aplinkinių gerovei, o jei vis dar esate vieniši, dalyvaudami tokioje veikloje galite atrasti savo antrąją pusę.

Karjera ir pinigai

Šį mėnesį sėkmė jūsų pusėje. Nors siekiant gerų rezultatų teks įdėti nemažai pastangų, už tai laukia ir atpildas. Tikėtina, jog būsite pastebėti itin įtakingų asmenų, o tai padidins šansus šoktelti keliais karjeros laipteliais aukštyn.

Ypatingą dėmesį turėtumėte atkreipti į profesinius santykius. Šioje srityje turėsite kaip reikiant pasistengti ir pademonstruoti visus savo diplomatinius gebėjimus. Tam, jog pasirodytumėte nepriekaištingai, prireiks jūsų analitinių įgūdžių.

Astrologo patarimas rugpjūčiui: Stenkitės nekelti dramų. Atsipalaiduokite ir prieš ką nors sakydami gerai įvertinkite situaciją.

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.