Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Rugsėjo mėnesio

Meilė ir santykiai

 

Pirmosios trys rugsėjo savaitės jūsų romantiškame gyvenime bus pilnos netikėtų įvykių, kurie sujauks visus planus. Nepaisant to, galite išvengti daugelio nesusipratimų, jei nekelsite savo partneriui pernelyg aukštų reikalavimų.

 

Stenkitės labiau valdyti savo emocijas ir nebūti pernelyg egocentriški, nes galite prarasti draugus. Be to, palaikyti draugiškus santykius svarbu ir todėl, jog tai gali turėti įtakos jūsų profesinei veiklai.

 

Karjera ir pinigai

 

Šį mėnesį itin stipriai suvešės jūsų ambicijos. Galbūt sulauksite kritikos, jog jūsų sumanymai yra per daug idealistiniai, tačiau likimas jums bus tikrai palankus, tad būkite ryžtingi ir nesileiskite įbauginami.

 

Nesistenkite visko padaryti vieni, nes darbų bus išties nemažai. Pasikliaukite labiau patyrusiais savo kolegomis ir iškilus sudėtingesniems klausimams visuomet prašykite jų patarimo.

 

Astrologo patarimas rugsėjui: Būkite valingi ir atkaklūs, tačiau nekovokite su tuo, kas neišvengiama. Stenkitės prisitaikyti prie aplinkybių.

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.