Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Vasarį Visata išryškins jūsų asmenybės dvilypumą. Marsas, Venera ir Uranas pakurstys laukinius instinktus bei aistras, tuo tarpu, Saulė ir Merkurijus padės išlikti racionaliemis. Kuri kosminė dermė laimės? Panašu, kad visgi pirmenybę teiksite jausmams ir pojūčiams, todėl tik pasielgę instinktyviai imsite analizuoti ir vertinti, ką padarėte. 

Negana to, gali būti, jog abi asmenybės pusės lygiavertiškai reikšis skirtingose situacijose: racionalumas labiau dominuos ilgalaikiuose, nusistovėjusiuose santykiuose, laukinės aistros ir instinktai užvaldys naują romantišką meilę.

Karjeros perspektyvos

Veneros-Marso-Urano trio šį mėnesį padės atsiskleisti jūsų kūrybiškajai artistiškai pusei. Dėl šios priežasties, keturios ateinančios savaitės bus ypač sėkmingos dirbantiems reklamos, pramogų bei meno srityse. Mėgstantys keliones, nuotykius bei adrenaliną taip pat neturės, kada atsikvėpti, mat Visata skatins siekti svajonių, pasikliauti intuicija ir drąsiai priimti rizikingus sprendimus. Uždirbsite daugiau nei įprastai, tačiau išlaidos taip pat viršys mėnesio vidurkį.

Astrologo patarimas: priimdami finansinius sprendimus iš anksto viską gerai apgalvokite ir pasitarkite su profesionalais.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą