Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui
2014-07 mėnesiui

Meilė ir santykiai

Pirmoji liepos pusė žada būti ypatinga! Gražuolė Venera apgaubs jus išskirtiniu jausmingumu, romantiška nuotaika ir meilei palankiomis aplinkybėmis. Tuo tarpu Merkurijus teigiamai stimuliuos bendravimą su pačiais artimiausiais žmonėmis, padės atidžiau įsiklausyti į jų poreikius ir paskatins kitus tinkamai suprasti jūsų poziciją.

Pirmoje mėnesio pusėje leiskite sau labiau atsipalaiduoti nuo darbų ir praleiskite daugiau laiko su mylimu žmogumi. Leiskitės į neilgą kelionę, kartu ieškokite nuotykių, nes visa tai sustiprins tarpusavio santykius ir apgaubs jus išskirtiniu intymumu. Antroji liepos pusė bus ramesnė, pareikalaus iš jūsų daugiau diskretiškumo ir išskirtinio susikaupimo.

Pinigai ir karjera

Didžioji liepos dalis žada jums puikias perspektyvas kuriant naujas partnerystes ir pasirašant ilgalaikius kontraktus. Labai tikėtina, kad gausite vertingą pasiūlymą bendradarbiauti arba sugebėsite įnešti naujovių į jau nusistovėjusius profesinius santykius su kolegomis. 

Jums puikiai seksis sutarti su valdžios atstovais ir klientais, tad pasinaudokite šia palankia galimybe susipažint su kuo daugiau įtakingų ir profesionalių žmonių. Labai tikėtina, kad dabar užmegzti kontaktai jums labai pasitarnaus ateityje!

Astrologo patarimas liepai – nerizikuokite finansiškai prieš tai atidžiai neišanalizavę situacijos!

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą: