Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Spalio mėnesio

Meilė ir santykiai

Spalis pažers netikėtumų meilėje. Laukia iššūkiai, pokyčiai, kurių patys neinicijavote, kivirčai. Vis dėlto didelė tikimybė, kad viskas baigsis gerai arba, kaip kartais nutinka, iš pažiūros jums nepalanki baigtis pasirodys esanti geriausia, kas galėjo jums nutikti.

Antroji mėnesio dalis bus laimingesnė nei pirmoji.

Pinigai ir karjera

Jūs žengiate į sėkmę. Jūsų galvoje knibžda projektai, o svarbiausia, kad rasite juos palaikančiųjų, kurie prisidės prie įgyvendinimo. Be abejo, savaime niekas neįvyks, tačiau kuo atkakliau dirbsite, tuo daugiau žmonių susidomės jūsų veikla, bus geresnės galimybės žengti pasirinkta kryptimi.

Nevenkite susibūrimų, renginių, susijusių su jūsų darbu. Tai padės jums įgytį socialinių įgūdžių, reikalingų savęs pristatymui. 

Pinigai bus didžiausias motyvacijos šaltinis, bet dėl jų teks patirti ir nemažai streso. Atsargiai planuokite finansus.

Astrologo patarimas spaliui: Išreikškite savo jausmus kūrybiškai ir estetiškai: pieškite, rašykite, šokite, dainuokite.

Naujiena! Kinų horoskopas

Horoskopo ženklas: Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 22

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.