Reklama
Horoskopas Mėnesiui - Šauliui
2014-04 mėnesiui

Įtempti santykiai su draugais ir finansiniai rūpesčiai balandį gali apsunkinti jūsų gyvenimą. Laimei, užtarimą ir saugią užuovėją visada atrasite savo šeimoje. Visą mėnesį jus rems ir supras mažiausiai vienas giminaitis, o balandžio 11 ir 17 – 18 dienomis iš jo (-os) sulauksite išskirtinės pagalbos: paskatinimo ar finansinės paramos.

Labai tikėtina, kad pirmosiomis balandžio savaitėmis nutrauksite ilgai gyvavusią draugystę arba to nenorėdami, būsite išmesti iš bendruomenės veiklos. Žinoma, ir patys galite nuspręsti atsisakyti kai kurių pažinčių, kurios iki šiol jums nedavė trokštamų rezultatų. Kai kuriais atvejais, nesutarimais gali įkvėpti jus pažvelgti į santykius kitu kampu. Tikėtina, kad šiek tiek pakoregavę savo požiūrį, atrasite juose dalykų, kurių anksčiau nė nepastebėdavote!

Jeigu balandžio 15 – 24 dienomis jus visiškai prispaus finansinės bėdos, o pagalbos nebus iš kur tikėtis, labai neliūdėkite. Jau nuo 29-osios mėnesio dienos Saulė sudarys jums palankesnes sąlygas susirasti papildomo darbo. Būkite pasirengę pasiraitoti rankoves ir tikrai nepasigailėsite!

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurio gyvenimo tikslas – gyventi kokybiškai

Mylinčius laisvę, optimistiškus ir sąžiningus Šaulius valdo Jupiteris. Tai išminties ir aukštesnių žinių planeta, todėl gyvendami jos įtakoje, šio ženklo atstovai plėtoja unikalią savo gyvenimo filosofiją.

Šaulio gyvenimo partneris šiukštu neturėtų stengtis sulaikyti ar apriboti savo mylimojo. Jeigu Šauliui gyvenime pasiseka rasti tokį žmogų, kuris supranta jo būtinybę išlaikyti ir puoselėti savo prigimtį, jis žydi ir spinduliuoja savo energiją bei gerą nuotaiką aplinkiniams. Su tokiu partneriu atsiskleidžia Šaulio begalinė mylinti širdis, kilnumas ir žaismingumas meilės santykiuose.

Šauliams nieko nėra neįmanomo ir dėl šio įsitikinimo jie visada pasiekia savo tikslų.

Reklama
Reklama