Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Rugpjūtį spinduliuosite optimizmu, meilumu, vidiniu žavesiu ir elengancija. Visata apgaubs kiekvieną jūsų judesį ar žodį išskirtiniu jausmingumu, kuris traukte trauks prie jūsų potencialius partnerius ir skatins mėgautis saldžiais meilės vaisiais. Taigi, jeigu trokštate laimės, atsiduokite Visatos valiai ir mėgaukitės stebuklu! Puiku ir tai, kad jūsų meilės reikalus imasi globoti Jupiteris. Dėl šios planetos įtakos jūsų šeimyninis gyvenimas pasieks ypatingą intymumo lygį, nuolat gaivinamą ir maitinamą atvirų pokalbių ir bendrai patirtų įspūdžių. 

Karjeros perspektyvos

Profesinis gyvenimas ir piniginiai klausimai šį mėnesį keisis į gerąją pusę, tačiau tai neįvyks taip greitai, kaip norėtųsi. Gali būti, kad jums teks pakeisti kai kurias nuostatas, susijusias su galimybėmis uždirbti, turėsite išmokti labiau vertinti savo darbą. Mėnesio pradžia pasitiks grupiniais, socialiniais projektais, kuriuose, tikėtina, sutiksite žmones, padėsiančius jums iškilti netolimoje ateityje. Šiuo metu svarbiausia atidžiai sekti pinigų srautus ir ypač kantriai laukti pokyčių karjeroje. Venkite darbo intrigų, slaptų veiksmų, nevaizduokite visažinių, nesiginčykite dėl nereikšmingų dalykų. Taip tik išbandysite kolegų kantrybės ribas! Mėnesio pabaigoje atsiras galimybių pasižymėti kaip geriems savo srities profesionalams.

Astrologo patarimas – rūpinkitės savo šeima, elkitės diplomatiškai, ypač jei iškyla klausimų dėl to, kam kas priklauso ir kas teisus arba ne.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą