Meilės horoskopas - Vandeniui

2018-ieji – nuodugnios savianalizės, destrukcijos bei atsinaujinimo laikotarpis. Jau pirmosiomis sausio dienomis būsite pasirengę kardinaliai pertvarkyti kai kurias savo gyvenimo sritis ir, jeigu mylimasis duos jums bent menkiausią nepasitikėjimo pretekstą, nė nedvejodami užbaigsite tokius santykius. Būkite atviri sau, įsiklausykite į savo poreikius, neignoruokite jausmų – turite teisę jaustis maksimaliai laimingi ir to siekite. Šiuo atžvilgiu reikšmingų įvykių tikėkitės sausio 1 – vasario 15 dienomis ir liepos 27 d.

Marso ir Mėnulio padėtis dangaus skliaute lems, kad liepos 27-ąją jausitės visiškai praradę įkvėpimą, pavargę nuo rutinos bei atsakomybės, tad jeigu jūsų ir mylimojo santykius temdo nesutarimai, greičiausiai, kad vidurvasarį paprasčiausiai nebeturėsite jėgų stengtis dėl bendros ateities. Užuot ieškoję sprendimų, iškelsite baltą vėliavą ir, blogiausia tai, kad toks sprendimai gerokai apkartins jūsų šeimos gyvenimą. Prasidės gana įtemptas laikotarpis, kurio, deja, negalėsite suvaldyti.

Liepos 26 – rugpjūčio 27 dienomis jausitės iškritę iš meilės žaidimo. Šiuo laikotarpiu bus sunkiau susipažinti su priešingos lyties atstovais, jausitės mažiau seksualūs, tad ir kūniški malonumai neteiks tiek džiaugsmo kaip įprastai. Nesijaudinkite, ši situacija laikina ir pasistenkite neprarasti pozityvumo!

Apskritai kalbant, 2018-aisiais išmoksite daugybę vertingų pamokų, padėsiančių ateityje sukurti ir išlaikyti nuostabius santykius. Ateityje, ne šiemet...

Kinų horoskopas