Meilės horoskopas - Šauliui

Saturnui palikus Šaulio žvaigždyną, 2018-ieji atrodo kur kas šviesesni visomis prasmėmis. Jeigu pastaruoju metu jūsų pečius slėgė didžiulė atsakomybė, dėl kurios neretai pamiršdavote savo poreikius, pagaliau galėsite atsikvėpti ir pasidžiaugti Visatos dovanomis.

Iki gegužės 15 d. ir vėliau nuo lapkričio 6 d. žavingasis Uranas padės suspindėti jūsų charizmatiškajai asmenybei, tad žvalgykitės galimybių susipažinti su įdomiais žmonėmis. Tai puikus metas leistis į romantiškus nuotykius, pernelyg negalvojant, kas bus po kelerių metų. Būkite spontaniški ir džiaukitės kiekviena akimirka.

Jeigu Naujuosius pasitikote mylimo žmogaus glėbyje, labai tikėtina, kad minėtais laikotarpiais jus aplankys gandrai (na, arba bent jau gausite žinutę, kad gandrai planuoja pas jus užsukti!). Apskritai kalbant, 2018 metais jausitės ramiau ir saugiau, pagaliau atsikratysite nepagrįstų baimių, susijusių su įsipareigojimais ir buitimi. Tad kodėl gi nepagalvojus apie sužadėtuves ar santuoką?

Spalio 5 – lapkričio 15 dienomis jausmingoji Venera padės jums visiškai išsivaduoti iš slegiančių praeities šešėlių. Nepavyko meilėje? Nusvilote nuo išdavystės? Užmirškite! Jūsų laukia nuostabi ir kupina atradimų ateitis!

Kinų horoskopas