2017 Metų Horoskopas - Mergelei

2017 m. – gausūs finansinių pasiekimų. Padedami Visatos ne tik stabilizuosite savo piniginius reikalus, bet ir sugebėsite užsidirbti papildomai, išmoksite protingiau organizuoti išlaidas, tad daugiau sutaupysite. 

Beveik ištisus metus – iki spalio 10 dienos – vertybių ir plėtros planeta Jupiteris lydės jus karjeros kelyje. Dėl šios priežasties, jausitės visiškai užtikrinti dėl savo sprendimų, būsite energingi, nusiteikę kovoti ir nepasiduoti, kol nepasieksite savo. Turėsite daugybę galimybių pademonstruoti savo talentus ir įgūdžius, tad įsiklausykite į ženklus ir nedvejokite. Turtai – pasiekiami ranka! 

Jeigu esate verslininkai, šiais metais derėtų plėsti savo veiklos sritį, pasiūlyti vartotojams naujų prekių ar paslaugų, galbūt net atidaryti kitą padalinį. Jeigu dirbate kokioje nors bendrovėje, tikėtina, kad ji išgyvens vienus sėkmingiausių metų ir nuspręs šia sėkme pasidalinti su darbuotojais. 2017 metai  bus ypač palankūs Mergelėms, dirbančioms meno ir pardavimų srityse.

Kovo 4 – balandžio 2 dienomis Venera perspėja jus gerai pagalvoti prieš investuojant pinigus. Tai metas, kuomet priimsite vienus vertiniausių finansinių sprendimų, susijusių su ateitimi. Galbūt jau laikas pradėti kaupti pensiją, įsigyti nekilnojamojo turto ar bent jau aptarti savo finansines galimybes su profesionaliu patarėju? Analizuokite, rinkite informaciją, tačiau iki gegužės susilaikykite nuo bet kokių realių veiksmų. Tik tokiu atveju sėkmė bus garantuota!

Balandžio 2 – 15 dienomis Veneros padedami turėtumėte išspręsti ilgai varginusias asmeninių santykių problemas. Tad tai puikus metas susėsti ir atvirai pasikalbėti su mylimu žmogumi!

Ištisus metus teks skirti nemažai dėmesio namų ir šeimos reikalams. Galbūt jūsų pagalbos prireiks sergančiam giminaičiui? O gal teks gerokai pasistengti, kad suderintumėte skirtingų šeimos narių interesus? Kad ir su kokiais iššūkiais susidurtumėte, galiausiai juos įveiksite. Įsimintinos šiuo aspektu dienos bus gegužės 19-oji ir lapkričio 11-oji.

Spalio 10 – gruodžio 2 d. ypač palankus metas naujoms sutartims ir įsipareigojimams.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą