Mėnesio Horoskopas - Žuvims

Žuvys

Meilės reikalai

Planetoms padedant birželį meilės reikalai klostysis kaip per sviestą. Nepaisant to, kad iš prigimties vertinate vienatvę bei privatumą, dabar labiau nei bet kada ieškosite draugijos. Tikėtina, kad būtent šiuo metu nuspręsite apsigyventi kartu su mylimuoju, o gal net susilauksite vaikų! Gyvenimiškos permainos pareikalaus iš jūsų išskirtinio dėmesio, tačiau, neabejokite, galiausiai viskas susisklostys taip, kaip ir norėjote. 

Tikėtina, kad mėnesio viduryje jūsų ir mylimojo santykius apkartins piniginiai nesutarimai. Gerai apgalvokite savo indėlį į bendrą šeimyninį gyvenimą ir kartu su partneriu pasiskirstykite finansinę atsakomybę. 

Dar nesutikote to vienintelio? Neliūdėkite! Birželį planetos meilei ypač palankios, tad, svarbiausia, neužsidarykite namuose!

Karjeros perspektyvos

Birželis nusimato ramus. Daug laiko praleisite mąstydami apie savo darbų prasmę ir projektus, kurie dar neparuošti pristatyti viešumai. Jausitės šiek tiek atsiskyrę nuo pasaulio ir niekaip negalėsite atrasti savyje pakankamos motyvacijos imtis iniciatyvos. Tačiau jus neabejotinai domina pinigai. Tad šioje srityje yra keletas variantų: arba jūs viską gerai apgalvoję žengiate pirmąjį žingsnį finansinio stabilumo link, arba elgiatės spontaniškai ir galiausiai sprendžiate problemą iš ko pasiskolinti pinigų iki mėnesio pabaigos. 

Astrologo patarimas 

Pasistenkite užgesinti konfliktą dar jam neįsiliepsnojus. Juk iš prigimties esate tikri taikdariai!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą