Mėnesio Horoskopas - Žuvims

Meilės reikalai

Marso ir Veneros padedami keletą pirmųjų mėnesio savaičių aplinkiniams demonstruosite tik gerąją savo asmenybės pusę, o tai neabejotinai patrauks priešinos lyties atstovų dėmesį. Deja, kad ir kaip stengtumėtės, ne visada džiaugsitės trokštamais rezultatais. Teks išgyventi keletą dviprasmiškų situacijų ar raudonuoti iš gėdos dėl nepunktualumo. Reikalai ims gerėti nuo spalio 17 dienos. Išspręsite ne vieną konfliktinę konfliktinę situaciją ir santykiuose su mylimuoju pagaliau įsivyraus harmonija.

Karjeros perspektyvos

Spalis bus kupinas profesinių laimėjimų! Daugybė įtakingų planetų padės jums išsiskirti iš kitų ir suspindėti profesinėje arenoje. Sėkmė labiausiai aplankys Žuvis, dirbančias kultūrinėse-intelektualinėse, su kelionėmis ar tolimais atstumais susijusiose srityse. 

Didžiąją dalį jūsų profesinių sprendimų neišvengiamai lems jus supantys žmonės: mylimasis , šeimos nariai, verslo partneriai ar paprasti bičiuliai. Jie atidžiai išklausys kiekvieną jūsų idėją, patars ir parems, kai to paprašysite. Bendradarbiaukite su aplinkiniais ir pasieksite puikių rezultatų!

Astrologo patarimas – keliaukite ir užsirašinėkite įspūdžius.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą