Mėnesio Horoskopas - Žuvims

Meilės reikalai

Sausį meilės deivė Venera ir aistringasis Marsas susitinka Žuvų žvaigždyne, taigi, laukite įspūdingų fejerverkų! Jausmai užvaldys visas jūsų gyvenimo sritis, tačiau dėl Merkurijaus įtakos ne viskas eisis kaip per sviestą. Nuostabu, jeigu jums pavyko (-s) sutikti jūsų lūkesčius atitinkantį partnerį. Visą mėnesį kartu su juo skraidysite padebesiais! Deja, taip pat gali būti, kad jūsų jausmai liks be atsako. Taigi, neužsisvajokite ir į gyvenimą žvelkite ne pro rožinius akinius!

Karjeros perspektyvos

Dėl Marso ir Veneros viešnagės Žuvyse nuo pirmųjų metų dienų būsite kupini entuziazmo ir ryžto nuveikti ką nors didinga. Greitai susižavėsite idėjomis, įžvelgsite galimybes ir, nuostabiausia tai, jog savo puikiu pavyzdžiu netruksite įkvėpti aplinkinius. Dirbdami komandoje daug išmoksite ir vėliau ši patirtis jums atneš nemažai finansinės naudos. Taigi, naudokitės pažintimis ir noriai dalinkitės informacija. 

Marso paskatinti, trokšite užsidirbti. Tai taps vienu pagrindinių šio mėnesio uždavinių, tad, labai tikėtina, jog galiausiai džiaugsitės papilnėjusia banko sąskaita. Kita vertus, gavę papildomų pinigų rizikuojate jų nė nepajausti – taip greitai galima juos išleisti! Tad, planuokite pirkinius.

Astrologo patarimas: nesiblaškykite ties smulkmenomis ir sutelkite dėmesį į vieną didį tikslą.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą