Mėnesio Horoskopas - Žuvims

Meilė ir santykiai

Rugpjūtį meilės reikalai bus kupini įvykių ir staigmenų, bet taip pat juose netruks dviprasmybių ir nesutarimų. Kaip niekada anksčiau porų gyvenime iškils principų, pažiūrų, stiliaus ir gyvenimo filosofijos skirtumai. Nesijaudinkite, tai ne pasaulio pabaiga. Mėnesiui įpusėjus, įsigalės konstruktyvesnės, harmoningesnės nuotaikos ir gyvenimo partneriai pagaliau išgirs vieni kitus. Mėnesio pabaiga gali pametėti pavydo scenų iš artimiausios aplinkos. Neleiskite, kad kas nors sugadintų jūsų meilės istoriją. 

Karjeros perspektyvos

Rugpjūtis – gana aktyvus ir kupinas galimybių kopti karjeros laipteliais. Pirmojoje mėnesio pusėje būsite ypač iniciatyvūs bei energingi, sugebėsite laimėti ne vieną svarbų ginčą ar debatus ir netruksite įrodyti aplinkiniams savo kompetenciją. Mėnesio pabaigoje pasitaikys labai palankios aplinkybės plėsti savo verslo pažintis ir sudaryti ilgalaikes sąjungas. Šiuo laikotarpiu pajusite išskirtinę planetų globą, tad nedvejodami atsiduokite jų valiai ir tikrai priartėsite prie svajonių!

Astrologo patarimas – labai atidžiai spręskite piniginius klausimus ir dar atidžiau rinkitės, su kuo norite susieti savo gyvenimą.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą