Mėnesio Horoskopas - Vėžiui

Meilės reikalai

Rugpjūtį Jupiterio ir Neptūno tandemas pakels jūsų meilės lūkesčius iki padebesių, tad būsite pasirengę puoselėti santykius, skirsite daug dėmesio mylimam žmogui ir šeimai. Bėda ta, kad šiomis dienomis rizikuojate pražiopsoti ypač svarbios informacijos, kuri laikinai išbalansuos jūsų biudžetą. Nepanikuokite! Turite ištikimų pagalbininkų, kurie nepaliks jūsų tvarkytis su problemomis vienų.

Daugybė Vėžių pasiduos gana ekstremalioms pagundoms: susidės su vedusiais partneriais, pabandys apgauti savus mylimuosius, pasiners į anksčiau nepasisekusį romaną ir panašiai. Vienišiams Visata bus gana maloninga ir suteiks galimybę jeigu ne susirasti partnerį visam gyvenimui, tai bent jau papramogauti! Paskutinę rugpjūčio savaitę planetos padės įsiklausyti į savo poreikius ir atrasti kompromisą siekiant bendrų tikslų su mylimu žmogumi.

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį gausite daug naudos iš bendrų projektų ir grupinės veiklos. Visą rugpjūtį jums puikiai seksis srityse, susijusiose su kūryba, komunikacija, kelionėmis ar komercija, tačiau atminkite, kad bet kuriuo atveju turėsite būti ypač kantrūs ir užsispyrę!  Daug dėmesio skirkite popierinėms byloms ar dokumentams, kuriuos pasirašote. Atidžiai įsiskaitykite į kiekvieną sąlygą ir neskubėkite priimti sprendimo. Geriausia būtų, jeigu atsakingiausius sprendimus pasiliktumėte mėnesio pabaigai.

Astrologo patarimas – neišlaidaukite ir nepasiduokite pagundai išbandyti žaibiško praturtėjimo pasiūlymus!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą