Mėnesio Horoskopas - Vėžiui

Meilės reikalai

Marsui ir Jupiteriui viešint Vėžių erotikos būste, sausis žada būti išties įspūdingas. Tiesą pasakius, Visata pakylės jūsų seksualinius troškimus į tokias aukštumas, apie kokias niekada nė nebūtumėte pagalvoję! Taigi, jausitės žavūs, energingi, charizmatiški ir pasitikėdami savimi išnaudosite šiuos privalumus bendraudami su potencialiais partneriais. Visiškai užmiršite įgimtą drovumą, žaismingai flirtuosite ir provokuosite jums patikusį žmogų. Jums bus sunku atsispirti! 

Karjeros perspektyvos

Prasidedant Naujiesiems karjeros sėkmė kaip niekada prikausys nuo to, kaip sugebėsite sutarti su jus supančiais žmonėmis. Laimei, Visata įkvėps jums išskirtinio pasitikėjimo savimi, padės atsiskleisti geriausioms būdo ypatybėms, tad darbo ir įdomių įvykių tikrai netrūks! Gyvensite dinamiškai, sutiksite daugybę įdomių žmonių, kurie, tikėtina, ateityje, taps ištikimiausiais jūsų padėjėjais ar net verslo partneriais.

Pirmąją mėnesio pusę Visata jums žada gana dosnią. Tikėtina, kad gausite ne vieną vertingą dovaną arba patys įsigysite gražių ir prabangių daiktų. Tai turtingas pažinčių ir finansinių galimybių metas, tad išnaudokite visus jo teikiamus privalumus! Antroji sausio pusė bus ypač sėkminga Vėžiams, dirbantiems žemės ūkio ar nekilnojamojo turto srityje.

Astrologo patarimas – išlįskite iš savo kiauto, pasilinksminkite!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą