Mėnesio Horoskopas - Vėžiui

Meilės reikalai

Deja, bet birželį meilės reikalai klostysis ne per sklandžiausiai. Nepaisant to, viltingai tikėsite išspręsti įsisenėjusias santykių problemas ir praturtinti savo asmeninį gyvenimą naujais įspūdžiais. Puiku! Darykite viską, kad galėtumėte mėgautis tokiais santykiais, kokių nusipelnėte, tačiau nesitikėkite, jog bus lengva. Astrologinė situacija dabar gana nepalanki, tad siekdami užsibrėžtų tikslų turėsite būti kaip niekad tvirti ir užsispyrę. Negana to, planetos skatins jus pasiknaisioti praeityje ir pasimokyti iš padarytų klaidų. Turėsite daug ką iš naujo apmąstyti ir įvertinti. 

Nuo birželio 20 dienos tarp jūsų ir mylimojo tvyrojusi įtampa ims sklaidytis. Galėsite lengviau išsakysi širdį geliančius jausmus, padiskutuoti apie bendras problemas. Labai tikėtina, kad pagrindinės jūsų ir partnerio nesutarimų priežastys bus pavydas bei finansiniai reikalai. Svarbiausia, nesikarščiuokite!

Karjeros perspektyvos

Profesiniame kelyje birželį jums teks ne vienas sudėtingas išbandymas. Viena vertus, Visata skatins mąstyti inovatyviai ir siekti karjeros aukštumų, kita, neapsaugos nuo rūpesčių, susijusių su jūsų komunikacijos įgūdžiais. Bendraudami atkreipkite dėmesį ne tik į tai, ką sakote, bet ir kaip tai darote. Tikėtina, jog keletą pirmųjų mėnesio savaičių vis pateksite į dviprasmiškas situacijas, kentėsite nuo ne taip suprastos informacijos, vėluosite atlikti užduotis ir panašiai, tačiau birželiui baigiantis reikalai ims taisytis ir jūs sugrįšite į sau įprastas vėžias. Taigi, kantrybės!

Astrologo patarimas

Astrologo patarimas – manote, kad visaverčiam jūsų gyvenimui trūksta kokio nors daikto? Atidžiai paskaičiuokite pinigus!

 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą