Mėnesio Horoskopas - Vandeniui

Meilės reikalai

Birželį jūsų meilės reikalai išskirtinai priklausys nuo to, kaip sugebėsite bendrauti su žmonėmis. Komunikaciniai įgūdžiai taps ginklu, padėsiančiu jums prisitaikyti, subalansuoti, plėtoti arba užmegzsti romantiškus santykius.

Bendravimas, pagrįstas intelektine ir dvasios giminyste, duos žavingų vaisių, kuriais, tikėtina, galėsite mėgautis ilgai ir laimingai. Kiekviena jūsų viltis ir fantazija, užgimusi vaizduotėje ir išreikšta žodžiais, įgaus sparnus ir netruks tapti realybe. 

Karjeros perspektyvos

Jupiteris – Vandenio finansų valdovas – šį kartą nenorės būti draugiškas. Iš pažiūros atrodys, kad turite visas sąlygas daug uždirbti, tačiau tai užtruks ilgiau, nei tikitės. Lygiai tas pats pasakytina apie jūsų pastangų pripažinimą – jo teks palaukti. 

Finansine prasme jausitės taip, lyg dirbtumėt tik tam, kad padengtumėte skolas ir sumokėtumėte mokesčius. Taigi teks dirbti efektyviau nei paprastai ir neišlaidauti ten, kur nebūtina, o taip pat neplanuoti išlaidų su tais pinigais, kurių dar neturite. Mėnesio pradžioje venkite lošimų ir venkite kompanijos, kuri gundytų jus rizikuoti.

Astrologo patarimas

Pasirūpinkite, kad turėtumėte santaupų nenumatytoms išlaidoms ir išsiaiškinkite, ar nekilnojamasis turtas nekainuoja jums daugiau negu turėtų.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą