Mėnesio Horoskopas - Vandeniui

Meilės reikalai

Rugpjūtį jūsų meilės reikalai bus neišvengiamai susiję su praktiniais dalykais, todėl visai nenuostabu, jeigu teks atidėti arba pakeisti kai kuriuos romantiškus planus dėl netikėtai pasitaikiusios galimybės užsidirbti papildomai arba ypač palankios progos pradėti namų remontą, automobilio pardavimą. Dėl šios pačios priežasties, kur kas labiau vertinsite gražią dovaną nei pasivaikščiojimą mėnesienoje.Tikrojo intymumo ir atvirų pokalbių per naktis labiau norėsis antroje mėnesio pusėje. Tai pats palankiausias metas romantiškai kelionei!

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį jums seksis grupiniai projektai, įgysite naujų pažinčių, bet gana sunkiai priimsite autoritetus ir kitokias nuomones. Gali atrodyti, kad aplinka neleidžia jums tobulėti, kad pernelyg daug pastangų atima profesinė partnerystė. Laimei, nuo mėnesio vidurio turėsite gaimybę atnaujinti daugelį profesinių saitų. Šį mėnesį derėtų labiau pasikliauti intuicija: taikliai nuspėsite tam tikras profesines tendencijas, tačiau koją pakišti gali nerealistiškos iliuzijos. Dėl to tikrai neverta mesti savo svajonių ar idealų, tik derėtų kuo atidžiau disponuoti jums prieinamais resursais. Visada turėkite planą B, kitaip gresia nenumatytos išlaidos. 

Astrologo patarimas – būkite pasiruošę bendradarbiauti bet kokioje jus dominančioje srityje, atvirai priimkite kitų idėjas.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą