Mėnesio Horoskopas - Vandeniui

Meilės reikalai

Spalis meilės srityje prasidės ne ypač sklandžiai. Išgyvensite permainingą laikotarpį: viena vertus, Visata apdovanos jus įsimintinomis akimirkomis, kita, galite susigadinti nemažai nervų. Gražuolė Venera paskatins jus ilgėtis sentimentaliosios meilės ir romantikos, o Marsas nebūtinai pačiu maloniausiu būdu iškels asmeninius santykius į pirmą planą. 

Tikrojo intymumo ir atvirų pokalbių per naktis imsite siekti mėnesio pabaigoje. Tai pats palankiausias metas leistis į sentimentalią kelionę į praeityje ir dabar jums svarbias vietas, vėl susitikti su seniai matytais vaikystės draugais ar praleisti daugiau laiko su mylimu žmogumi.

Karjeros perspektyvos

Spalio pradžioje teks gerokai pasistengti, kad subalansuotumėte savo banko sąskaitas. Priimdami profesinius sprendimus, būkite ypač atidūs – finansinė rizika gerokai padidėjusi. Nepaisant to, mėgausitės galėdami derinti darbą su kelionėmis, studijomis, kultūrų pažinimu bei dvasinėmis praktikomis.

Spalio 10-ąją Jupiteris pradės daugiau nei metus truksiančią viešnagę Vandenių karjeros būste, o tai įkvėps drąsiai svajoti apie puikią ateitį, atvers netikėtų galimybių ir padės sėkmingai pasiekti numatytus tikslus. Taigi, pasiruoškite, laukia išties sėkmingas laikotarpis!

Astrologo patarimas – venkite finansinės rizikos.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą