Mėnesio Horoskopas - Vandeniui

Meilės reikalai

Sausį asmeniniuose santykiuose išgyvensite ne pačius palankiausius laikus. Visata sustiprins įtampą tarp jūsų ir mylimo žmogaus. Ją dar labiau gali pakurstyti netikėti ir visai nelaukti įvykiai. Tai žinodami, iš anksto apsišarvuokite kantrybe ir pasistenkite būti lankstesni. Juk kompromisais tikrai pasiektumėte daugiau nei aklu užsispyrimu!

Kita vertus, nenumatytos aplinkybės pačios savaime nesukels nesutarimų artimoje aplinkoje. Viskas priklauso tik nuo to, kad sugebėsite priimti faktą, kad kai kurių dalykų paprasčiausiai negalite kontroliuoti. 

Karjeros perspektyvos

Jūsų karjerai pagreičio suteiks Marsas ir Jupiteris, todėl šį mėnesį lydės dideli planai, kuriems neagailėsite laiko ir jėgų. Jums nuolat padės palankios aplinkybės, tačiau galutinę pergalę turėsite pasiekti patys. Per vasario mėnesį jums turėtų pavykti įgyti reikiamų profesinių gebėjimų ir įtvirtinti savo reputaciją, išsiskirti iš kitų, todl, natūralu, kad tai turės ir teigiamų finansinių pasekmių. Tik nepamirškite, kad šiame sėkmės kelyje jus lydės ir pavydūs žvilgsniai, ir negero linkintys paburbėjimai, todėl ne tik žvelkite į priekį, bet taip pat nepamirškite saugoti užnugario.

Astrologo patarimas – pasistenkite savo gyvenimą išlaikyti kiek galima tvarkingesnį, nepasiduokite pagundoms ir išsiblaškymui.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą