Mėnesio Horoskopas - Svarstyklėms

Meilės reikalai

Visata lems, kad šį mėnesį spinduliuosite beribį pasitikėjimą savimi, seksualinę energiją, degsite romantiška aitra gyvenimui ir trokšite meilės. Priklausomai nuo planetų tranzito įvairiomis birželio dienomis ši jausena bus intensyvesnė arba išreiškiama diskretiškesniais būdais. 

Pirmosios birželio dienos bus ramesnės. Puikiai jausitės namuose, apsupti šeimos narių ir artimų bičiulių. Dabar labiausiai rūpinsitės savo gyvenamaje aplinka, bendromis materialinėmis vertybėmis ir visų artimųjų finansiniu saugumu. Šie prioritetai neatsiejamai lems pokalbių temas vakarais ir net laisvalaikio pasirinkimą. Antroje mėnesio pusėje išlaisvinsite visą savo seksualinę energiją ir galėsite nevaržomai pasinerti į meilės aistrų sūkurį!

Karjeros perspektyvos

Birželio mėnesį jums seksis profesinė karjera, gerai uždirbsite, tačiau mėnesio pradžioje turėsite atsikratyti kai kurių vilčių ir iliuzijų. Geriausi šansai sužibėti ir įtvirtinti reputaciją lydės jus nuo mėnesio vidurio, ypač jei dirbate importo-eksporto, akademinėje, spaudos ir leidybos, teisės srityse. Paskutiniosiomis birželio dienomis atgausite paskolintus pinigus arba gausite pelno iš ankstesnių investicijų. Čia didėja išlaidavimo rizika – būkite atidesni ir nepirkite to, ko jums iš tiesų nereikia.

Intensyvi profesinė veikla gali jus labai įtraukti, o tai tikriausiai nepatiks jūsų šeimai, galbūt net tėvai prieštaraus jūsų pasirinktai krypčiai dėl to, kad ji atima labai daug jūsų laiko ir dėmesio. Paieškokite balanso tarp laiko, skiriamo darbui ir šeimai.

Astrologo patarimas

Daugiau dėmesio skirkite šeimos poreikiams, bet neleiskite jiems nurodinėti savo karjeros krypties. Tai – jūsų gyvenimas.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą