Mėnesio Horoskopas - Svarstyklėms

Meilės reikalai

Rugpjūtį Visata apdovanos jus šiluma ir geranoriškumu. Tai puikus metas puoselėti santykius su mylimu žmogumi ir skirti jam daugiau dėmesio. Dabar labiau nei bet kada svajosite apie bendrus vakaro planus ir šiek tiek nutolsite nuo aplinkinio gyvenimo triukšmo. Tiesą pasakius, jus taip kamuos meilės troškulys, kad griebsite pirmą pasitaikiusią progą pasimėgauti švelniais prisilietimais ir intymiais pokalbiais žvakių šviesoje! Jeigu šiuo metu esate vieniši, iš paskutiniųjų stengsitės užmegzti naujų romantiškų pažinčių, kurios ateityje galėtų peraugti į kažką daugiau nei paprasta draugystė. Būsite tolerantiški kitų idėjoms ir geranoriškai jas priimsite. Puiku!

Karjeros perspektyvos

Finansų prasme mėnuo bus gana stabilus, tačiau saugokitės nereikalingų išlaidų. Norėdami užsitikrinti saugią profesinę ir materialinę ateitį, būsite linkę pernelyg daug investuoti į tam tikrus projektus ir santykius. Atsargiai žvelkite ne tik į kitų, bet ir į savo pačių pažadus. Viena vertus, darbo atžvilgiu būsite labai idealistiški, kita, turėsite galimybę daugiau uždirbti sferoje, kuri jums nuoširdžiai patinka. Tad jei dabartinė jūsų darbovietė jus nuvilia, pasidairykite darbo rinkoje – gal atrasite kažką sau mielo? 

Astrologo patarimas – venkite pasirodyti esą neįdomūs, pavargę ar net pikti. Jei jaučiate, kad tuoj prarasite kantrybę, pamėginkite tam tikras technikas, kurios padėtų susigrąžinti įprastą nuotaiką ir vidinę ramybę. Daug sprendimų ir atsakymų rastumėte panagrinėję savo asmeninę istoriją.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą