Mėnesio Horoskopas - Svarstyklėms

Meilės reikalai

Beveik visą sausį jūsų dėmesys kryps ne į meilės paieškas, bet į kokybišką ryšį su artimais žmonėmis: šeimos nariais, vaikais, net brangiausiais draugais. Trokšite išlaikyti emocinę pusiausvyrą, nesvarbu, bendrautumėte su mylimuoju ar verslo partneriu. Dėl šios priežasties, neišvengiste atsakingų sprendimų, teks dažnai ieškoti kompromisų. Būdami su kitais žmonėmis venkite visažiniško tono ir susilaikykite nuo pernelyg atviros kritikos. 

Mažiau varžykitės ir siekite bendradarbiauti. Mąstykite kūrybiškai ir dalinkitės savo idėjomis. Tai vienas greičiausių būdų pelnyti partnerio pasitikėjimą ir pagalbą siekiant bendrų tikslų.

Karjeros perspektyvos

Šį sausį kaip reta daug galvosite apie pinigus ir pomėgius. Marso ir Jupiterio duetas skatins jus irkti, parduoti ir ieškoti naujų būdų pdidinti pajamas. Ši planetų jungtis pridės jums nemažai produktyvumo, tačiau tuo pačiu gali jus gerokai išsunkti arba tiesiog suklaidinti. Venkite impulsyvių poelgių,prieš ką nors pirkdami, įsitikinkite, ar jums to tikrai reikia. Svarstykles šį mėnesį kirs penkios planetos, kurios skatins dėmesį nekilnojamam turtui: žemei, namams, butams. Įsijungs jūsų investuotojo gyslelė arba imsitė statyti, remontuoti, restauruoti ar panašiai.

Astrologo patarimas – aplankykite tėvus ir artimuosius, surenkite šeimos šventę.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą