Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Meilės reikalai

2018-ųjų pradžia bus ypač palanki bendravimui, vakarėliams, susitikimams su draugais, komandiniams darbams, dalyvavimui viešuose projektuose (TV laidoje?), konferencijose ar kūrybinėse stovyklose – visur, kas susiję su didesne žmonių kompanija, bendruomene ar viešais reikalais. Tiesą pasakius, ši veikla sudarys kuo puikiausias galimybes užmegzti naujas pažintis ar leistis į romantiškus nuotykius su naujai užgimusia meile širdyje. 

Labai tikėtina, kad šį mėnesį kažkas iš jūsų artimų draugų imsis piršlio vaidmens ir supažindins jus su įdomiu, jūsų laiko ir dėmesio vertu, žmogumi. 

Karjeros perspektyvos

Skorpiono ženkle įsitaisę Marsas ir Jupiteris paskatins jus imtis didingų planų. Esate pakankamai iniciatyvūs ir drąsūs, tad nebijokite. Būtent šį sausį jausite padidėjusį poreikį atskleisti savo tikrąsias galimybes, parodyti pasauliui, ką sugebate. Panašu, kad jums pavyks, nes Marsas yra Skorpiono valdovas, o Jupiteris – globėjas. Sausis jūsų gyvenimą pažymės kelionėmis, komunikacija, intelektualine veikla. Galbūt išmoksite kažką naujo, lankysite kursus, rašysite straipsnius, ypač antrojoje mėnesio pusėje. Piniginė situacija bus įvairi: greičiausiai uždirbsite pakankamai daug, bet kurį laiką prieš tai teks pataupyti.

Astrologo patarimas – būkite lankstūs, įsiklausykite į kitų mintis, siekite aukso vidurio.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą