Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Meilės reikalai

Visata lems, kad birželį meilė taps jūsų gyvenimo centru. Visos svajonės ir planai, bus susiję tik su mylimu žmogumi! Žinoma, tai neišvengiamai pakoreguos ir jūsų profesinius lūkesčius vasaros pradžioje. Bet kuriuo atveju, jeigu patys skirsite daug dėmesio puoselėti meilei, netruksite pajusti sugrįžtančią naudą. 

Nuo birželio 12 dienos jūsų laukia šiek tiek įtemptas laikotarpis, mat planetos iš naujo iškels seniai primirštas ir dar neišspręstas problemas. Tikėtina, kad jums nepavyks išvengti jausmingų diskusijų, tačiau jeigu iš anksto nusiteiksite neskubėti su prielaidomis, galiausiai galėsite mėgautis kompromisais.

Karjeros perspektyvos

Birželį didžioji jūsų profesinių interesų dalis bus susijusi su informacija ir komunikacija. Tai ypač palankus metas rašyti mokslinius darbus, atlikti tyrimus, sakyti kalbas ar ruošti prezentacijas. Artėjančių profesinių permainų nuojauta paskatins jus mokytis ir tobulėti. Galbūt jau seniai svajojate sugrįžti į studijas arba praleisti daugiau laiko su žmonėmis, pasiekusiais jūsų srityje aukštumų? 

Šį mėnesį visi įsimins jus kaip puikius kalbėtojus, o jūsų nuomonė paveiks ne vieno klausytojo mintis. Finansiškai tai bus tiesiog nuostabus laikotarpis. Taigi, jeigu jau seniai galvojote apie kokį nors didelį pirkinį arba investiciją, atėjo laikas griebti jautį už ragų! 

Astrologo patarimas

Laikinai atidėkite naujus profesinius projektus ir būkite ypač atsargūs keliaudami. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą