Mėnesio Horoskopas - Ožiaragiui

Meilė ir santykiai

Rugpjūtį meilės reikalai atsidurs jūsų dėmesio centre. Jausite gilių, rimtų santykių poreikį, norėsite įsipareigoti ir pageidausite to paties iš savo partnerio ar partnerės. Komunikuoti bus nelengva, tikėtina, kad jūsų idėjos prieštaraus tarpusavyje. Antrojoje mėnesio pusėje ginčai nurims ir galų gale pasieksite tam tikrą susitarimą. Vieniši Ožiaragiai pajus potraukį žinomiems, svarbiems, solidžią karjerą padariusiems žmonėms. Kol jūsų jausmai nenusistovėję, būtų gerai nemaišyti darbo ir malonumų bei apskritai būti kantresniems. Ketinantiems susieti savo gyvenimus taip pat iškils nesklandumų: galimi atidėjimai, iškeliamos sąlygos. Būkite atviri deryboms, pokyčiams ir maloniems netikėtumams.

Karjeros perspektyvos

Rugpjūtis – ypač palankus puoselėti viešą įvaizdį, gerinti santykius su viršininkais ir siekti paaukštinimo ar pripažinimo. Profesiniai reikalai klostysis kaip per sviestą! Viskas, ko imsitės, seksis sklandžiai ir be didesnių pastangų. Tiesą pasakius, net ir pačių sudėtingiausių užduočių imsitės su didžiuliu entuziazmu ir netruksite jas įveikti. Svarbiausia, nebijokite išbandyti sau neįprastų darbo metodų ir būkite atviri kitų nuomonėms bei pasiūlymams. Užsispyrimo jums tikrai netrūksta, tad jeigu tik panorėsite, nuversite kalnus.

Astrologo patarimas – kad ir kokie komplikuoti kartais atrodytų santykiai šeimoje arba su gyvenimo partneriu, stenkitės išlikti optimistiški ir motyvuoti. Viskas išeis tik į gera!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą