Mėnesio Horoskopas - Ožiaragiui

Meilės reikalai

Visata lems, kad birželis bus išties pašėlęs ir jausmingas. Dabar kur kas dažniau pastebėsite susižavėjusius priešingos lyties atstovų žvilgsnius, daug jautriau reaguosite į jums siunčiamus romantinius signalus, tad ir patys sudarysite daugiau galimybių užsimegzti naujai jausmingai istorijai. 

Mėnesiui baigiantis jūsų dėmesys kryps į svetimas kultūras ir toliau gyvenančius žmones. Labai tikėtina, jog meilės vedini išvyksite į užsienį, susipažinsite su svetimtaučiais ar imsite mokytis naujos užsienio kalbos!

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį viskas, ko imsitės, eisis sklandžiai ir lengvai. Greitai pelnysite viršininkų palankumą, puikiai įsiliesite į bendrus projektus, nesunkiai susirasite bendraminčių, norinčių padėti jums siekti svajonių. Negana to, jausite artimiausių žmonių palaikymą ir tai skatins dar veržliau judėti į priekį. 

Iki birželio 27 dienos Visata užtikrins jums tvirtą užnugarį bet kokioje veikloje. Lyg žuvys vandenyje nardysite sudėtingiausiose užduotyse, susijusiose su informacinėmis technologijomis, viešaisiais ryšiais ir komunikacija. Tai pagrindinės sritys, kurios padės dar kartą įrodyti savo įgimtą talentą lyderiauti, akcentuos profesinius gebėjimus ir žinias.

Atsargiai elkitės su pinigais. Birželis – ne pats palankiausias mėnuo dideliems pirkiniams ar investicijoms!

Astrologo patarimas

Nežiūrėkite pro pirštus į finansinius nesklandumus!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą