Mėnesio Horoskopas - Ožiaragiui

Meilės reikalai

Spalio pradžioje jūsų meilės reikalai bus stipriai susiję su kelionėmis, nuotoliniu bendravimu, studijomis, kultūra bei dvasinėmis vertybėmis, tačiau keletą paskutiniųjų savaičių jūsų dėmesys pakryps į kur kas praktiškesnius dalykus. Nereikėtų stebėtis, jeigu teks atidėti arba pakeisti kai kuriuos romantiškus planus dėl netikėtai pasitaikiusios galimybės užsidirbti papildomai arba ypač palankios progos pradėti namų remontą ar parduoti automobilį. Dėl šios pačios priežasties, kur kas labiau vertinsite gražią dovaną nei pasivaikščiojimą mėnesienoje.

Karjeros perspektyvos

Saulė, Merkurijus, Marsas ir Venera lems, kad darbo ir profesinių įdomybių spalį jums tikrai netrūks! Visą laiką suksitės it voverės rate, sutiksite daugybę įdomių žmonių, kurie, tikėtina, ateityje, taps ištikimiausiais jūsų padėjėjais ar net verslo partneriais. 

Tikėtina, kad mėnesio pradžioje gausite ne vieną vertingą dovaną arba patys įsigysite gražių ir prabangių daiktų. Tai turtingas pažinčių ir finansinių galimybių metas, tad išnaudokite visus jo teikiamus privalumus!

Astrologo patarimas – prieš sutikdami imtis naujų projektų, gerai apgalvokite savo prioritetus.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą