Mėnesio Horoskopas - Mergelei

Meilės reikalai

Birželis – ne jūsų mėnuo, jeigu kalbėtume apie meilę. Planetos lems, kad net ir sutikę tą vienintelį, dabar sunkiai pradėsite pokalbį, nedrąsiai paklausite rūpimų klausimų. Tai paskatins susimąstyti apie būdus, kuriais parodote jausmus. Labiau atkreipsite dėmesį ir į aplinkinių meilės kalbą. 

Dėl nuolat patiriamos įtampos ir intensyvių vidinių išgyvenimų būsite linkę atsiriboti nuo žmonių, skirsite daugiau laiko vienišiems pasivaikščiojimams, meditacijai, maldai.

Laimei, antroje mėnesio pusėje turėtumėte pajusti slūgstančią įtampą ir asmeniniame gyvenime vėl įsivyraus pusiausvyra. Tai ypač palankus metas romantiškoms avantiūroms egzotiškuose kraštuose. Pasinaudoktie šia galimybe!

Karjeros perspektyvos

Birželį profesinėje srityje viskas klostysis sklandžiau ir lengviau nei visada. Asmeninis žavesys padės jums nesunkiai pelnyti aplinkinių simpatijas ir pritarimą jūsų idėjoms. Pernelyg nesistengdami sugebėsite įtikinti kolegas savo idėjomis ir greitai susirasite bendraminčių, kurie norės prisidėti prie jūsų sumanymų. 

Šį mėnesį turėsite puikių galimybių pademonstruoti aplinkiniams savo kaip lyderių savybes. Būsite kupini ambicijų ir aukštų tikslų, o planetos apgaubs jus savo globa ir apdovanos sėkme bei populiarumu. Labai tikėtina, kad rugsėjį jums pavyks papildyti savo banko sąskaitą neplanuotu atlygiu, tačiau, atminkite, kad tai nėra priežastis išlaidauti. Išlikite taupūs ir pasirengę netikėtumams! 

Astrologo patarimas 

Venkite konfliktinių situacijų namų aplinkoje!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą