Mėnesio Horoskopas - Mergelei

Meilės reikalai

Dėl Saturno padėties dangaus skliaute, rugpjūtį turėsite apsišarvuoti kantrybe. Ieškote meilės? Turėsite gana nedaug progų pademonstruoti savo gerąsias savybes nepažįstamų žmonių kompanijoje. Draugaujate per atstumą? Patirsite sunkumų planuodami taip laukiamus pasimatymus. Laimei, ne viskas taip blogai, kaip gali pasirodyti! Visata pažers malonių staigmenų, kai mažiausiai to tikėsitės. Pabandykite pažvelgti į gyvenimą labiau kūrybiškai. Jeigu išdrįsite peržengti savo komforto zonos ribas, neabejotinai, patirsite romantiškų jaudinančių nuotykių.

Labai tikėtina, kad rugpjūčio 13 – 27 dienomis jūsų dėmesį patrauks sena meilė. Turėsite puikią galimybę sudėlioti visus taškus ant i ir, tačiau tai nebūtinai baigsis pozityvia gaida. Apgalvokite kadaise padarytas klaidas, pasimokykite iš jų ir daugiau nebeklyskite kurdami naujų santykių pamatus.

Karjeros perspektyvos

Visata lems, kad rugpjūtį jūsų profesinis gyvenimas bus gana džiugus ir kupinas atradimų. Aplinkiniai matys jumyse lyderį, puikiai žinantį, kaip reikia elgtis, tad pasikliaus jūsų sprendimais ir autoritetu. Viskas, ko imsitės, eisis sklandžiai ir lengvai, o vos tik susidursite su kliūtimis, aplinkiniai netruks atskubėti į pagalbą. Ištisą mėnesį po ranka turėsite visas reikiamas priemones ir žmones. Tad tereiks ištiesti ranką ir jomis pasinaudoti!

Astrologo patarimas – nepasiduokite emocijoms ir susilaikykite nuo svarbių profesinių ar finansinių sprendimų. Du kartus pamatuokite, trečią kirpkite!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą