Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Visą balandį gražuolė Venera rūpinsis jūsų meilės reikalais, apdovanodama juos šiluma ir geranoriškumu. Tai puikus metas puoselėti santykius su mylimu žmogumi ir skirti jam daugiau dėmesio. Dabar labiau nei bet kada svajosite apie bendrus vakaro planus ir šiek tiek nutolsite nuo aplinkinio gyvenimo triukšmo. Tiesą pasakius, jus taip kamuos meilės troškulys, kad griebsite pirmą pasitaikiusią progą pasimėgauti švelniais prisilietimais ir intymiais pokalbiais žvakių šviesoje! Jeigu šiuo metu esate vieniši, iš paskutiniųjų stengsitės užmegzti naujų romantiškų pažinčių, kurios ateityje galėtų peraugti į kažką daugiau nei paprasta draugystė. Būsite tolerantiški kitų idėjoms ir geranoriškai jas priimsite. Tai dar labiau padidins jūsų šansus pradėti vasarą ne vieniems!

Karjeros perspektyvos

Balandį jūsų profesiniai reikalai vystysis kiek komplikuotai, tačiau, nepaisant tam tikrų nesklandumų, tai bus aktyvus ir daug žadantis laikotarpis. Jaučių karjerą valdantis Saturnas gaus stiprų spyrį į „sėdimąją“ nuo Marso – aktyvumą ir iniciatyvumą skatinančios planetos. Marsas skatins varžytis ir kovoti dėl vietos po saule, tačiau tai nebus brutalus veiksmas, o kaip tik pastūmės jūsų karjerą pozityvia linkme.

Negana to, jūsų astrologinė globėja Venera ypač teigiamai veiks darbo metodus ir kultūrą, padės sukurti naujų vertingų ryšių, kurie savo ruožtu padės uždirbti daugiau pelno. Nors, kalbant apie pinigus, šis mėnesis ne visiškai pateisins jūsų lūkesčius, ypač pirmojoje pusėje. 

Astrologo patarimas – nešvaistykite pinigų gražiems daiktams, kurių iš tiesų jums visai nereikia. Panašiai ir su maistu – venkite persivalgymo.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą