Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Nuo pirmųjų vasaros dienų sulauksite daugybės priešingos lyties atstovų dėmesio, taigi, jeigu esate vieniši, dabar nesunkiai susirasite antrąją pusę (kad ir laikinai). Susipažinę su įdomiu žmogumi nepulkite planuoti vestuvių ir galvoti vaikams vardų. Mėgaukitės galėdami patirti drauge nepakartojamų įspūdžių, džiaukitės vienas kitu. 

Jeigu jau sutikote tą vienintelį, birželį džiaugsitės visapusiškai harmoningais santykiais. Svarbiausia, nepavyduliaukite! Kovokite su šiuo jausmu ir neleiskite jam gadinti jums nuotaiką ypač mėnesio 5 – 7 dienomis.

Mėnesio viduryje būsite kur kas atviresni kalbėdami apie savo jausmus. Tai padės išspręsti įsisenėjusias santykių problemas, tad galiausiai pasijusite išsilaisvinę iš įtampos ir būsite pasirengę naujiems romantiniams atradimams. Sėkmės!

Nuo birželio 27-osios derėtų susilaikyti nuo lemtingų sprendimų. Dabar tikrai ne metas įteisinti naujus santykius arba skirtis. Luktelėkite savaitę kitą kol planetų padėtis jūsų atžvilgiu bus palankesnė ir pirmyn!

Karjeros perspektyvos

Visata žada jums išties sėkmingą birželį! Visą mėnesį galėsite stebėti augantį savo autoritetą bei prestižą, pasitikėsite savo jėgomis ir turimais įgaliojimais, tad turėsite viską, ko reikia, kad pasiektumėte užsibrėžtus profesinius tikslus.  Kaip bebūtų, dėl Merkurijaus įtakos derėtų būti atsargesniems birželio 12-ąją. Atidžiai patikrinkite visas smulkmenas atlikdami bankinius pavedimus, suskaičiuokite grąžą prie kasos, o piniginę nešiokitės saugiai užsegtoje kišenėje ar rankinėje. 

Astrologo patarimas

Prisiminkite kadaise atidėtus projektus. Galbūt pasikeitus aplinkybėms, dabar jie turi daugiau perspektyvų?

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą