Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Sausį vis dar jusite Marso ir Jupiterio įtaką, tad būkite tikri – jūsų laukia išties audringas bei nenuspėjamas mėnuo! Visata lems, kad keletas pirmųjų 2018-ųjų savaičių bus gana įtemptos. Viena vertus, turėsite daug darbo, nuolat skubėsite, vėluosite, kita, susitiksite senų pažįstamų, kurie šiandien jums pasirodys visiškai naujoje šviesoje. Kodėl gi nenuėjus į pasimatymą ir smagiai nepraleidus laiko? Negana to, jums pasitaikys daugybė galimybių patirti įsimintinų romantiškų nuotykių. Atraskite laiko jais pasimėgauti!

Karjeros perspektyvos

Sausį turėsite visas reikiamas priemones, kad pasiektumėte tai, ką buvote suplanavę. Marsas, Jupiteris ir Saulė suteiks jums išskirtinės energijos bei ryžto, tačiau priimdami sprendimus neįsismarkuokite ir atidžiai įvertinkite riziką. Kad ir ko imtumėtės, Visata padės nesiblaškyti ir išlikti numatytame kelyje. 

Iki sausio 20-osios džiaugsitės puikiais pasiekimais, susijusiais su studijomis, kelionėmis, moksliniais, kultūriniais atradimais. Mėnesiui baigiantis labiau susitelksite į profesinio propažinimo paieškas. Trokšite finansinių apdovanojimų ir negailėsite jėgų, kad galėtumėte jais pasimėgauti. 

Astrologo patarimas – išmokite ką nors naujo!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą