Mėnesio Horoskopas - Jaučiui

Meilės reikalai

Rugpjūtį žvaigždės bus kaip niekad palankios Jaučiams, ieškantiems lengvabūdiško flirto ir romantiškų pramogų be ilgalaikių įsipareigojimų. Išlaisvinkite vaizduotę, svajokite, įsimylėkite – švęskite gyvenimą! Dabar ne ypač palankus metas leistis į amžinybę trunkančios meilės paieškas.

Jeigu jau atradote mylimą žmogų, tačiau kol kas dar nesutvirtinote savo ryšių santuokos liudijimu, laukite staigmenų. Gyvenimas pažers jums aibę netikėtų įvykių, tačiau neišsigąskite, jie pernelyg nesujauks įprastos rutinos. Tikėtina, kad pajusite mylimojo spaudimą labiau įsipareigoti vienas kitam (susižadėti, apsigyventi kartu) ir nors pernelyg šiai minčiai neprieštarausite, jūsų neapleis nuojauta, kad dabar šiam žingsniui nėra tinkamiausias laikas. 

Apskritai kalbant, pirmoje mėnesio pusėje labiau rūpinsitės namų reikalais, spręsite šeimynines problemas, o rugpjūčiui baigiantis labiau susitelksite į socialinį bei profesinį gyvenimą.

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį Visata jums žada sėkmę. Visą rugpjūtį galėsite stebėti augantį savo autoritetą bei prestižą, pasitikėsite savo jėgomis ir turimais įgaliojimais – tad turėsite viską, ko reikia, kad pasiektumėte užsibrėžtus profesinius tikslus. Kaip bebūtų, dėl Jupiterio įtakos derėtų būti atsargesniems mėnesio viduryje. Atidžiai patikrinkite visas smulkmenas atlikdami bankinius pavedimus, suskaičiuokite grąžą prie kasos, o piniginę nešiokitės saugiai užsegtoje kišenėje ar rankinėje. 

Astrologo patarimas – nepraleiskite progos pagerinti savo šeimos materialinę gerovę.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą