Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Visą rugpjūtį Visata padės jums spręsti asmeninių santykių nesklandumus, tad, jeigu pasistengsite, sugebėsite pakreipti tolesnius įvykius trokštama linkme. Planetos skatins jus siekti saugumo ir stabilumo, susijusio su meile ir ilgalaikiais įsipareigojimais. Pirmąją mėnesio savaitę tikėkitės daugiau romantiškų nuotykių ir netikėtų staigmenų iš mylimo žmogaus. Labai tikėtina, kad daugelis jūsų sprendimų meilės srityje bus neišvengiamai susiję su finansiniais reikalais ar kitomis materialiomis vertybėmis. Neužmirškite, kad gyvenime yra ir kitų džiuginančių dalykų!

Karjeros perspektyvos

Kalbant apie pinigus, rugpjūtį viskas bus gerai, bet pageidaujami rezultatai ateis ne iš karto. Laukia išties rimtos derybos, atsakingos investicijos. Gai būti, kad bus atidėti kai kurie mokėjimai, o lauktos pajamos pasieks jus vėliau nei tikėjotės. Svarbiausia nepanikuokite ir gudriai susiplanuokite visas išlaidas. Profesinėje srityje būsite tikri idealistai, vis dėlto saugokitės, kad nepražiūrėtumėte svarbių smulkmenų, kurios vėliau gali jums kliudyti. Antrąją mėnesio pusę tapsite kur kas nuosaikesni, atidesni ir daug geriau atskirsite, kurios idėjos pernelyg utopiškos, o kurios – visai realios. 

Astrologo patarimas – saugokite reputaciją, darbo santykiuose venkite intrigų. Neskubėkite imtis spontaniškai sugalvotų investicijų ir finansinių spekuliacijų prieš tai jų nesuplanavę, neužfiksavę, nepatikrinę.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą