Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Merkurijus lems, kad pirmoje birželio pusėje būsite taip susikoncentravę į savo poreikius ir profesinius sumanymus, kad jūsų mylimas žmogus ims nerimauti, kad jūsų jausmai jam pasikeitė. Pasikalbėkite su juos, nuraminkite, kad jūsų intravertiškumas niekuo nesusijęs su partnerio poelgiais! 

Mėnesiui baigiantis galite sulaukti intriguojančių naujienų iš toliau gyvenančių giminaičių ar draugų, o galbūt patys nuspręsite leistis į kelionę ir ten užmegsite romantiškų pažinčių? Apskritai kalbant, atstumas  tarpusavio santykiuose birželį bus ypač reikšmingas veiksnys. Dvi įtakingos planetos – Merkurijus ir Venera – globos įsimylėjėlius, gyvenančius toli vienas nuo kito, arba tuos partnerius, kurie per darbus ir įvairią kitą veiklą retai susitinka pabūti kartu. Mėgaukitės!

Karjeros perspektyvos

Darbas ir pinigai bus pagrindinė birželio tema, o jūsų pastangos bus tinkamai pastebėtos ir įvertintos. Tačiau ne iš karto – pirmosios dešimt mėnesio dienų gali jus gerokai nuvilti. Greičiausiai dėl to, kad iš savęs per daug reikalausite ir pernelyg greitai tikėsitės rezultato. Nuo birželio 12 dienos Merkurijaus, Urano, Jupiterio ir Neptūno dermė atvers naujas galimybes gauti daugiau pajamų, numatomos kelionės, susijusios su jūsų profesija. Jos taip pat gali atnešti jums pelno.

Mėnesio viduryje pasipylę pinigai skatins išlaidauti – ypač pramogoms ir ne pirmo būtinumo prekėms. Prieš ką nors įsigydami prisiminkite, kad ne visos lėšos, kurias uždirbote, gali ateiti laiku – kai kurios galbūt vėluos. 

Astrologo patarimas 

Stenkitės išlikti kaip įmanoma realistiški, griežtai save kontroliuokite klausimais, susijusiais su išlaidomis. Venkite bet kokių nelegalių sandorių ar pasiūlymų.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą