Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Visata lems, kad spalį jūsų meilės reikalai klostysis kaip per sviestą. Puikiai jausitės bendraudami su žmonėmis, noriai dalyvausite didesniuose susibūrimuose ir vakarėliuose. Turėdami daugybę galimybių susitikti su įdomiais žmonėmis, pasinaudokite šia situacija pradėti naujus santykius arba pagerinti jau esamus. Labai tikėtina, kad būtent šiuo metu kažkas iš jūsų draugų supažindins jus su potencialiu partneriu arba padės gauti į akį kritusio žmogaus telefono numerį.

Pirmoji mėnesio pusė ypač palanki planuoti bendrą ateitį, o spalio viduryje derėtų atsargiau rinkti žodžius ir pasimokyti takto bendraujant su mylimu žmogumi. Atvirumas ir nuoširdumas padės apeiti bet kokias kliūtis!

Karjeros perspektyvos

Dėl Jupiterio įtakos spalį jūsų profesinis gyvenimas sužydės nuostabiausiomis spalvomis! Nors dabar turėsite iš tiesų daug ir sunkiai dirbti, darysite tai su išskirtiniu entuziazmu bei pasimėgavimu. Labai tikėtina, kad nuostabiausias ir finansiškai sėkmingiausias šio puikaus laikotarpio dienas išgyvensite nuo spalio 22-osios, tačiau iki tol turėsite puikių galimybių pasireikšti kūrybiniuose projektuose, reklamos srityje ar sporte. 

Astrologo patarimas – pasistenkite maksimaliai išnaudoti galimybes ir kaip įmanydami venkite konfliktų.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą