Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Dėl Saulės įtakos balandį mylimas žmogus taps jūsų gyvenimo centru. Visos svajonės ir planai, bus susiję tik su partneriu! Žinoma, tai neišvengiamai pakoreguos ir jūsų profesinius lūkesčius pavasariui įpusėjus. Bet kuriuo atveju, jeigu patys skirsite daug dėmesio puoselėti meilei, netruksite pajusti sugrįžtančią naudą. 

Antroje mėnesio pusėje jūsų laukia šiek tiek įtemptas laikotarpis, mat planetos iš naujo iškels seniai primirštas ir dar neišspręstas problemas. Tikėtina, kad jums nepavyks išvengti jausmingų diskusijų, tačiau jeigu iš anksto nusiteiksite neskubėti su prielaidomis, galiausiai galėsite mėgautis kompromisais.

Karjeros perspektyvos

Nors mėnesio pradžioje teks nugalėti kai kurias kliūtis, apskritai jūsų profesinė karjera balandžio mėnesį klostysis gerai. Saulės ir Merkurijaus dermė užtikrins, kad jausite didžiulį draugų, pažįstamų ir giminių, aukštą statusą turinčių žmonių palaikymą. Būsite populiarūs, bet ypač trečiąją savaitę. 

Už Dvynių karjerą atsakingas Jupiteris suteiks jums produktyvumo ir entuziazmo, tačiau aplink besisukiojantys Marsas, Saturnas ir Plutonas įneš neaiškumo, nestabilumo į jūsų finansų sferą, o tai reiškia, kad galimi tam tikri praradimai. Atidžiai elkitės su pinigais vykdydami bankine operacijas, užsisakydami draudimus, pirkdami ne pirmo būtinumo prekes ar dalindamiesi pelnu su partneriais.

Astrologo patarimas – jei jums kažko reikia, tiesiog paprašykite aplinkinių pagalbos. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą