Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

2018-ųjų pradžioje pagaliau galėsite lengviau atsikvėpti – keletą mėnesių trukęs gana intensyvus periodas meilės srityje pagaliau baigsis ir reikalai taps mažiau komplikuoti. Gyvensite ramiau, būsite labiau atsipalaidavę, viskas klostysis savaime puikiai. Tiesą pasakius, šiuo laikotarpiu turėsite unikalią galimybę išvysti apnuogintus santykius: su visais jų trūkumais ir privalumais. Tai padės įvertinti, kur esate, ir kuria linkme norite judėti toliau. 

Sausio viduryje turėsite daugybę galimybių pabūti vieni, tik su savo mintimis. Nebijokite jas rūšiuoti, vertinti ir kritikuoti. Šis ramybės etapas ne tik padės atgauti vidinę pusiausvyrą, bet ir suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, įveiks dvejones. Mėnesiui baigiantis Visatos ženklai byloja apie romantišką išvyką. Galbūt tai nebus tolimi egzotiški kraštai, tačiau nebejotinai pripildys jūsų sielą nepakartojamų įspūdžių. Mėgaukitės!

Karjeros perspektyvos

Sausį Visata apdovanos jus netikėtomis progomis užsidirbti papildomų pinigų. Ypač seksis dirbantiems protinį darbą, nuolat dalyvaujantiems derybose ir verslo susitikimuose. Būsite kupini inovatyvių idėjų, įgysite papildomų įgūdžių, neieškosite žodžio kišenėje ir kuo puikiausiai atliksite visas reikiamas analizes tikslui pasiekti. Antroji mėnesio pusė ypač palanki tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus, investuoti, taigi, jeigu jau seniai apie tai galvojote, atėjo metas veikti!

Astrologo patarimas – susitelkite į savo tikslus ir susidūrę su iššūkiais nepraraskite humoro jausmo.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą