Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Dėl Veneros įtakos kovo 4 – balandžio 15 dienomis asmeninių santykių dramos pareikalaus iš jūsų išskirtinio dėmesio. Šiuo laikotarpiu ypač aktyviai dalyvausite socialiniame gyvenime, o Visata lems, jog į jūsų gyvenimą vienaip ar kitaip sugrįš senos pažintys: bičiuliai, kolegos ar net sena meilė! 

Negana to, šį mėnesį pagaliau privalėsite išspręsti problemas, nuo kurių ilgai bėgote. Keletas įvykių paskatins jus gerai pagalvoti, ar esate šalia tinkamo žmogaus ir kokią bendrą ateitį įsivaizduojate. Ugningasis Marsas įkvėps jums daugiau aistros, polinkio į romantiką, tačiau kartu lems aštresnes reakcijas ir impulsyvius poelgius.

Karjeros perspektyvos

Darbo šį mėnesį jums tikrai netrūks. Venera ir Jupiteris skatins jus kolaboruotis, ieškoti bendrų sprendimų, susivienyti su bendraminčiais siekiant užsibrėžto tikslo. Tuo tarpu Marsas ir Uranas įkvėps daugiau pasitikėjimo savimi ir padės priimti užtikrintus sprendimus. 

Daugiausiai finansinės naudos turėsite iš projektų, susijusių su užsienio partneriais, kelionėmis ar studijomis. Naujų darbų ir iniciatyvų imkitės po kovo 10 dienos.

Astrologo patarimas: būktie aktyvūs, tačiau neprisižadėkite daugiau, nei pajėgsite padaryti!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą