Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Birželį daugelis dalykų, susijusių su meilės reikalais, gali susiklostyti visiškai kitaip nei įsivaizdavote. Svarsbiausia, mėgaukitės atradimų procesu ir nieko neskubinkite. Dabar Visata suteiks jums daugiau galimybių mėgautis sentimentalia romantika, apdovanos įdomia seksualine patirtimi, atgaivins naujais įspūdžiais ir pripildys sielą svajonių bei troškimų. Tai puikus metas leistis į meilės paieškas, megzti naujas daug žadančias pažintis, kurti šeimą. Panašu, kad šį mėnesį Kupidonas savo strėlėmis nusitaikė į jus!

Karjeros perspektyvos

Iki birželio 12 d. Merkurijaus planeta padės Avinams mokytis, prekiauti, derėtis, o tai pat mokyti kitus, kad, esant reikalui, turėtumėte sau pamainą. Būkite atsargesni birželio 6-8 dienomis, nes piktavaliai gali pasinaudoti tuo, kad pasitikite žmonėmis, ir jus apkvailinti. Karjeros planai šiek tiek strigs, tačiau dėl to turėsite daugiau laiko apžvelgti ir patobulinti savo strategiją. Labai rezervuotai vertinkite žmonių kritiką jūsų atžvilgiu ir nieko nepriimkite asmeniškai. 

Pinigai mėnesio pradžioje ateis nenoriai, o jei ir gausite netikėtų įplaukų, gan greitai jas pasivys netikėtos išlaidos. Antroji mėnesio pusė šia prasme bus kur kas palankesnė su sąlyga, kad vengsite svarbių sprendimų, susijusių su paskolomis, kolektyviniu investavimu, finansavimu, mokesčiais ir panašiai. 

Astrologo patarimas 

Išlikite optimistais, bet atsargiai žiūrėkite į naujus santykius – ypač kai kalbama apie paskolas.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą