Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Dėl Marso, Plutono ir Saulės įtakos balandį jūsų santykiai su antrąja puse klostysis ne taip sklandžiai, kaip norėtumėte. Tikėtina, kad pagaliau išsiaiškinsite keletą ilgai jus kamavusių problemų, tačiau to padaryti nepavyks ne didesnių kivirčų ir emocinių dramų. Tai žinodami, stenkitės nedaryti skubotų prielaidų ir įsijauskite į mylimojo situaciją. Nepaisant to, kad didžiąją mėnesio dalį jausitės gana įsitempę, tai ypač palankus metas analizuoti santykių trūkumus ir ieškoti būdų juos pagerinti. Pasinaudokite juo!

Karjeros perspektyvos

Balandis bus darbingas ir sunkus, bet tuo pačiu paženklintas didelėmis ambicijomis ir atkaklumu. Tai metas, kai galite įrodyti esantys nepalaužiami, kad sugebate iš bet kokios situacijos išeiti nugalėtojais ir jūsų negali paveikti jokios nepalankios aplinkybės. Taigi, pasiruoškite ginklus nelengvam mūšiui, o kad pergalė būtų užtikrinta, strateguokite ir apskaičiuokite savo ėjimus. Sėkmė jūsų pusėje, pinigai – taip pat. Žinoma, su sąlyga, kad daug ir atkakliai dirbsite. 

Astrologo patarimas – atsargiai laviruokite tarp kasdienių užduočių ir ypač venkite persistengti ten, kur to visiškai nereikia, o taip pat stenkitės į viską, kas jums benutiktų, nereaguoti impulsyviai. Išlikite ramūs ir laikykitės plano.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą