Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Rugpjūtis meilės srityje bus išties karštas! Visų pirma, Jupiteris ir Venera sudarys daugybę palankių aplinkybių atsiskleisti meilei pačiomis gražiausiomis spalvomis, o Saulė ir Marsas pakurstys ir taip aistringą jūsų sielą eksperimentuoti bei ieškoti dar daugiau nuotykių. Kupidono strėlės gali jus pakirsti už bet kurio kampo, tad pasitempkite ir leiskite sklisti savo žavesiui!

Karjeros perspektyvos

Puiki dangaus kūnų padėtis lems, kad Avinams seksis ne tik meilėje, bet ir finansiniuose reikaluose. Rugpjūtį ypač pelningi bus bendri projektai ir grupinė veikla. Visą mėnesį jums puikiai seksis srityse, susijusiose su loginiu mąstymu, kūryba, komunikacija, kelionėmis ar komercija, tačiau atminkite, kad bet kuriuo atveju turėsite būti ypač kantrūs ir užsispyrę! 

Daug dėmesio skirkite popierinėms byloms ar dokumentams, kuriuos pasirašote. Atidžiai įsiskaitykite į kiekvieną sąlygą ir neskubėkite priimti sprendimo. 

Astrologo patarimas – nuveikite ką nors dėl savo gyvenamosios aplinkos: suremontuokite kambarį, išsirinkite naują būsto administratorių ir panašiai.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą