Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Šį mėnesį Visata sukurs gana palankias aplinkybes klestėti meilei. Atrodysite kur kas seksualesni, spinduliuosite meile ir traukte trauksite prie savęs naujus žmones. Tai puikus metas leistis į naują romantinę avantiūrą ar skirti daugiau dėmesio mylimam žmogui, pagerinti turimus santykius. Labai tikėtina, kad antroje mėnesio pusėje turėsite gerokai pasistengti norėdami atskirti darbo ir meilės reikalus.  Aplink daugybė pagundų, tad prireiks geležinės valios, kad įvykdytumėte visus savo įsipareigojimus ir nenuviltumėte jumis tikinčių žmonių. Sėkmės!

Karjeros perspektyvos

Rugpjūtį būkite kantrūs, niekur neskubėkite, venkite išlaidauti pramogoms arba norėdami prieš kažką pasirodyti. Geros karjeros dar niekas nepadarė per vieną dieną. Tai – ilgalaikis procesas, reikalaujantis disciplinos ir brandaus požiūrio. Prisiminkite tai mėnesio viduryje, kai galbūt ims atrodyti, jog jūsų profesinėje veikloje įsivyravo stagnacija ir niekaip nepavyksta jos įveikti. Rugpjūčiui baigiantis greičiausiai pavyks suorganizuoti darbo dieną taip, kad darbas vyktų efektyviai, tuo pačiu sutvirtinsite santykius su bendradarbiais. Finansinė situacija bus gera, jei neįsivelsite į spekuliacijas pinigais ir nesivaikysite greito praturtėjimo schemų.

Astrologo patarimas - stenkitės kaip įmanoma geriau organizuoti darbotvarkę ir venkite impulsyvių veiksmų, kalbant tiek apie pinigus, tiek apie jausmus.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą