Mėnesio Horoskopas - Avinui

Meilės reikalai

Dėl Veneros įtakos didžiąją sausio dalį būsite susitelkę į karjeros reikalus, tad nenuostabu, kad meilės srityje jūsų dėmesį daugiausiai trauks aukšto socialinio arba profesinio statuso partneriai. Žvalgysitės žmonių, galinčių padėti pasiekti numatytus tikslus, taigi sąmoningai plėsite įtakingų pažinčių ratą. Kas žino, gal vienas iš naujai sutiktų autoritetų taps ne tik profesiniu, bet ir širdies vedliu?

Apskritai kalbant, metų pradžioje jausite išskirtinę Marso energiją, kuri pakurstys aistras ir paskatins ieškoti seksualinių atradimų. Negana to, kūniškų malonumų poreikį sustiprins ir Mėnulio užtemimas sausio pabaigoje! Savo ruožtu Saulė ir Plutonas visą mėnesį neleis atsipalaiduoti, suteikdamas gyvenimui nenuspėjamų posūkių.

Karjeros perspektyvos

Pirmoje mėnesio pusėje Visata paskatins negailėti jėgų siekiant užsibrėžto tikslo. Pasitikėsite savimi, tad drąsiai kalbėsite apie savo naujausias idėjas ir nebijosite iššūkių. Šiuo laikotarpiu pasistenkite sutvarkyti visus reikalus, susijusius su ilgalaikėmis investicijomis, mat vėliau rizikuojate papulti į pinigines aferas ir dviprasmiškas situacijas.

Antroje mėnesio pusėje galite sužinoti, kad vienas iš jūsų bendradarbių išeina iš darbo. Tam, kad patys laiku užbaigtumėte visus jums pavestus projektus, turėsite būti atidesni ir pasėdėti viršvalandžius. Negailėkite laiko patikrinti tai, ką jau nuveikėte. Kruopštumas padės pasiekti norimų rezultatų ir pelnyti kolegų pripažinimą!

Astrologo patarimas – neišlaidaukite!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą