Meilės horoskopas - Žuvims

Su Neptūno pagalba 2018 metais manysite, kad nieko nėra neįmanomo! Žmonėse stengsitės įžvelgti geriausias jų savybes, tad jūsų partneriui pasiseks kaip niekada. Dabar Visata paskatins jus išmokti vertingų gyvenimo pamokų apie atjautą, supratingumą bei atleidimą, tačiau būkite budrūs ir neleiskite tuo naudotis aplinkiniams.

Tikėtina, kad šiemet jūsų ir mylimo žmogaus dvasiniai-filosofiniai poreikiai pamažu išsiskirs ir tai sukels šiokių tokių nemalonumų spalio 5 – lapkričio 15 dienomis. Nuo spalio 15 d. prie viso to prisidės ir finansiniai rūpesčiai. Nors šiemet uždirbsite daugiau, minėtu laikotarpiu niekaip negalėsite susitarti, ką su tais pinigais daryti.

Kitas opus klausimas – seksas. Panašu, kad šiemet jis jūsų taip nedžiugins kaip visada, tad vasarai baigiantis imsite svarstyti, kodėl taip atsitiko. Jaučiatės neseksualūs? Nepatrauklūs? O gal tai medicininės priežastys? Jeigu detali savianalizė parodys, kad jūsų libido toks pats aukštas, kaip visada, galbūt bėda slypi partnerio poelgiuose? Dabar būtų pats laikas atvirai pasikalbėti apie savo lūkesčius ir spręsti šią problemą.

Kinų horoskopas