Meilės horoskopas - Vėžiui

Jeigu 2018-uosius pasitikote vieniši, plačiai šypsokitės – Visata paruošė jums ypatingą planą, priversiantį sulinkti kelius! Didžioji galimybių planeta Jupiteris jau pradėjo savo viešnagę jūsų tikrosios meilės sektoriuje ir čia pasiliks iki pat lapkričio 18 dienos. Taigi pasiruoškite priimti kosmoso siunčiamas malones!

Šiemet ieškosite tikro gilaus ryšio, todėl visiškai nesidomėsite trumpalaikėmis romantiškomis avantiūromis. Jus trauks filosofiškos, paslaptingos asmenybės, kurias galite sutikti bet kada iki lapkričio pabaigos. Kaip bebūtų, atkreipkite dėmesį į pažinties datą: jeigu tai įvyks gegužės 25 arba rugpjūčio 19 dieną, šie santykiai turės ilgalaikį tęstinumą. Tikėtina, kad spalį jūsų horizonte pasirodys sena meilė ir jums vėl pilve pradės skraidyti drugeliai.

Jeigu jau sutikote tą vienintelį, šiemet žvaigždžių paramos tikrai nestokosite. Vasario 15, balandžio 14 ir rugsėjo 12 dienomis Jupiteris ir Plutonas paskatins jus labiau susirūpinti savo atžalų auklėjimu. Trokšite, kad jie taptų pačiais geriausiais suaugėliais, todėl ieškosite būdų įprasminti vaikų talentus. Jeigu dar neturite, tačiau norite vaikų, atsipalaiduokite – kosminė energija dabar tam ypač palanki!

Kinų horoskopas