Meilės horoskopas - Svarstyklėms

Jeigu keletą pastarųjų metų jūsų meilės reikalai atrodė gana nepastovūs, permainingi ir kupini dramų, galite atsipalaiduoti – 2018-aisiais situacija pasikeis iš esmės!

Gegužės 15 – lapkričio 6 d. Uranui pagaliau palikus Svarstyklių partnerystės sektorių, pagaliau jausitės ramūs ir laimingi mylimo žmogaus glėbyje. Jausmingos gyvenimo dramos nurims tiek, kad galėsite objektyviai įvertinti susiklosčiusią situaciją, taigi, tai metas priimti lemtingą sprendimą – toliau likti kartu ir stengtis dėl šviesios šeimyninės ateities, ar, palinkėti vienas kitam laimės, pasukti skirtingais keliais.

Jeigu esate vieniši, vasario 15-osios Saulės užtemimas suteiks jums puikią galimybę sužibėti priešingos lyties atstovo akyse. Galbūt tai naujų romantiškų santykių pradžia? Liepos 27-ąją užtemus Mėnuliui galite pasijusti išduoti ar nesuprasti intymiais klausimais, tad tai gana kritinis momentas puoselėjant santykius. Liepos 26 – rugpjūčio 27 dienomis rizikuojate sugrįžti į buvusio partnerio glėbį, manydami, kad šį kartą viskas bus kitaip. Ką tik užmezgėte naują pažintį? Šiuo laikotarpiu neskubėkite atsiduoti vienas kitam lovoje. Labai tikėtina, kad dėl Marso įtakos šiuo metu seksas nebus toks nuostabus, kaip norėtumėte.

Kinų horoskopas