Meilės horoskopas - Skorpionui

Daugeliu atveju 2018-ieji jums bus tikras aukso puodas. Sėkmingajam Jupiteriui svečiuojantis Skorpiono žvaigždyne iki pat lapkričio 8 d., Visata suteiks jums išskirtinių galimybių tobulėti dvasiškai, siekti darnos su savimi ir jus supančiais žmonėmis.

Jeigu jau sutikote savo gyvenimo meilę, šie metai bus kiek labiau nenuspėjami nei įprastai. Labai tikėtina, kad gegužės 15 – lapkričio 6 dienomis jūsų mylimas žmogus ims reikalauti labiau nepriklausomų santykių, trokš nuotykių bei asmeninės laisvės arba nustebins jus netradiciniais poelgiais. Nežinosite, ką galvoti ir kaip jaustis! Jeigu jūsų ir mylimojo santykiai ir taip gana įtempti, tikėtina, kad minėtu laikotarpiu jūsų antroji pusė nuspręs jus palikti.

Venera lems, kad spalio 5 – 31 d. nesijausite tokie trokštami kaip įprastai, todėl rizikuojate nueiti klystkeliais: ieškosite aitras kurstančių žvilgsnių, o gal net pabandysite užmegzti trumpą aferą su savo „eks“! Jeigu jūs ir mylimasis turite pasitikėjimo problemų, tai puikus metas pasikonsultuoti su porų psichologu.

Kita vertus, jeigu sukūrėte tvirtą šeimą, 2018-aisiais per naktį niekas nepasikeis. Priešingai, žavingasis Uranas paskatins jus išsivaduoti iš kasdienybės ir drauge ieškoti naujų gyvenimo nuotykių. Eksperimentuokite!

Jeigu esate vieniši, didžiausia tikimybė, kad ilgalaikę perspektyvą turinčią pažintį užmegsite gegužės 25 arba rugpjūčio 19 d.

Kinų horoskopas