Meilės horoskopas - Ožiaragiui

2018-aisiais jūsų meilės reikalai klostysis tikrai ne nuobodžiai! Žvaigždės paruošė ypatingą nuotykių kupiną planą, tad atsipalaiduokite ir mėgaukitės. Dar pernai Saturnas pradėjo savo viešnagę Ožiaragio žvaigždyne ir čia pasiliks iki pat 2020 metų! O jeigu kas ir gali susidoroti su šios planetos primetamomis pareigomis ir atsakomybe, tai neabejotinai jūs. Juk tai astrologinis jūsų valdovas!

Taigi, Saturno padėtis dangaus skliaute signalizuoja, kad šiemet jau būsite subrendę žengti į kitą santykių etapą: santuoką ar šeimyninį gyvenimą su vaikais. Trokšite darnių ir stabilių santykių, tad visomis išgalėmis stengsitės, kad taip ir būtų. Reikšmingų įvykių tikėkitės liepos 12 d.

Esate vieniši? Nesijaudinkite! Gegužės 15 – lapkričio 6 dienomis Visata paskatins jus ieškoti radikaliai kitokių meilės patirčių nei buvote įpratę: jus trauks netradicinių pažiūrų ar išvaizdos žmonės, tokie, į kuriuos anksčiau nė nebūtumėte pažiūrėję. Tikėtina, kad šiomis dienomis nevengsite vienanakčių seksualinių nuotykių ir trumpalaikių avantiūrų. Gyvenimas bus tikrai nenuspėjamas, tad norėdami neišprotėti šiame chaose, pasistenkite plaukti pasroviui ir stebėkite, kuria linkme klostosi įvykiai. Tegul intuicija veda jus ten, kur labiausiai norėtumėte būti!

Kinų horoskopas