Meilės horoskopas - Mergelei

2018 metais Visata ypač sustiprins jūsų ir mylimojo sąjungą. Tai nuostabus metas dalintis idėjomis, ateities lūkesčiais, atrodys, kad suprasite vienas kitą nė nepravėrę burnos! Kalbėkite apie savo svajones ir drauge ieškokite būdų jas įgyvendinti – šiemet tai taps vienu stipriausiu emocinių stimulų, atnešiančių daugybę įsimintinų romantiškų akimirkų. Galite būti tikri, mylintis žmogus besąlygiškai palaikys jus kiekviename žingsnyje!

Žinoma, ne visus metus kelias bus rožėmis klotas. Panašu, kad jeigu šiemet ir turėsite rimtesnių šeimyninių problemų, jos bus susijusios su vaikais. Tėvystė pareikalaus iš jūsų kur kas daugiau dėmesio ir jėgų nei įsivaizdavote, tad bus sunkiau rasti laiko vienas kitam. Kaip bebūtų, užplūdus liūdesiui, nepasiduokite – ši beprotiška situacija labai laikina.

Naujuosius pasitikote vieniši? Nesijaudinkite, 2018-aisiais gyvenimas atrodys kur kas prasmingesnis ir bus kupinas nuoširdaus bendravimo. Dar 2017 m. gruodį Saturnas pradėjo savo viešnagę jūsų tikrosios meilės sektoriuje. Nuostabi žinia – čia jis pasiliks iki pat 2020-ųjų! Taigi, prasidėjo nuostabus magiškas laikotarpis, kuomet Visata padės jums aiškiai suvokti, kokios trokštate tikrosios meilės, ir kaip turėtumėte pasiruošti ją sutikti. Stebėkite kosminius ženklus!

Kinų horoskopas