Meilės horoskopas - Liūtui

2018 metais Visata paskatins jus labiau analizuoti santykius su mylimu žmogumi ir stebėti, kuria linkme šie vystosi. Labai tikėtina, kad per ateinančius 12 mėnesių išgyvensite keletą gana įtemptų laikotarpių, po kurių turėsite priimti lemiamą sprendimą – likti kartu ar pasukti skirtingais keliais.

Sausio 31 d. Mėnulio užtemimas Liūto žvaigždyne neišvengiamai atsilieps ir jūsų dvasinei būsenai. Jausitės dirglesni nei įprastai, niurzgėsite ir būsite nepatenkinti dėl menkiausių smulkmenų. Situacija – ne iš pačių maloniausių ir, jeigu sąmoningai nesusiimsite, tai gali kainuoti jums ilgai trukusių santykių pabaigą.

Laimei, vasario 15-osios Saulės užtemimas apdovanos jus visiškai kitokiomis nuotaikomis. Tai puikus atspirties taškas atnaujinti santykius, drauge ieškoti romantiškų nuotykių, pakurstyti aistras! Jeigu visai neseniai su kažkuo susipažinote, labai tikėtina, kad būtent šis Saulės užtemimas padės jums žengti kitą žingsnį, pavyzdžiui, kartu apsigyventi.

Vasaros viduryje Visata trumpam sukoncentruos jūsų dėmesį į darbą ir karjeros reikalus, tačiau jau rugpjūčio 11 dieną sugrįšite į smagų meilės žaidimą. Tikėtina, kad būtent tada sutiksite įdomų, intriguojantį žmogų, kuris privers jūsų širdį plakti smarkiau!

Kaip bebūtų, tamsiausiu laikotarpiu įsipareigojusiems Liūtams būtų galima vadinti liepos 26 – rugpjūčio 27 d. Jeigu tarp jūsų ir mylimojo tvyro nemaloni įtampa ir negalite ramiai miegoti dėl neišspręstų nesutarimų, jūsų laukia kritinis metas: arba įveiksite savo rūpesčius, arba pasuksite skirtingais keliais.

Kinų horoskopas