Meilės horoskopas - Jaučiui

Laukėte laukėte ir pagaliau sulaukėte – 2018-aisiais Visata žada patenkinti visus jūsų meilės lūkesčius! Nors nedaug zodiako ženklų atstovų trokšta ištikimų įpareigojančių santykių, jums reikia meilės, kuri padėtų pasijusti saugiais ir fiziškai, ir dvasiškai. Kažko, kas visu šimtu procentų užpildytų jūsų gyvenimą!

Taigi daugeliui Jaučių šie metai nestokos gyvenimą keičiančių įvykių. Galbūt su mylimu žmogumi nuspręsite apsigyventi kartu, susižadėti, susituokti ar susilaukti vaikų? Kad ir kas tai būtų, naujas gyvenimo patirtis išgyvensite kupini džiaugsmo, kuriuo norėsis dalintis su visu likusiu pasauliu. Jeigu jau sukūrėte šeimą, sulauksite besąlygiško sutuoktinio palaikymo net pačiuose beprotiškiausiuose savo sumanymuose! Tai vienas iš daugelio dalykų, paskatinsiančių stengtis ir puoselėti santykius su mylimu žmogumi.

Nepaisant to, kad Jupiteris globos jus beveik ištisus metus, spalio 5 – lapkričio 16 d. išgyvensite kiek neramesnį laikotarpį. Labai tikėtina, kad daugiausia nesutarimų sukels finansiniai reikalai ar asmeninės paslaptys. Šiuo metu žvaigždės patikrins, ar tikrai skiriate daugybę laiko tinkamam žmogui.

Kinų horoskopas