Meilės horoskopas - Jaučiui

Mieli Jaučiai, prieš akis – ilgas duobėtas kelias, tad apsišarvuokite kantrybe. Norėdami darnių ir harmoningų santykių su mylimu žmogumi, turėsite elgtis ypač subtiliai, ramiai ir apgalvotai. Pirmoje metų pusėje jums teks atlaikyti ne vieną išbandymą, susijusį su dėmesiu vienas kitam bei ištikimybe, tačiau jeigu sugebėsite nepalūžti, jau rudenį džiaugsitės sugrįžusia romantika.

Esate atlapaširdžiai, linkę rūpintis aplinkiniais, tad prie jūsų nuolat bursis žmonės. Vieną jų netruks sužavėti jūsų nepriklausoma asmenybė, tad antroje metų pusėje Visata žada jums ilgalaikę romantinę pažintį. Labai tikėtina, kad tai bus Vėžys, Svarstyklės arba Žuvys. Mažiausiai bendrų sąlyčio taškų šiais metais turėsite su Avinais, Jaučiais bei Skorpionais.

Visata perspėja, jog didžiausių pastangų prireiks sprendžiant pavydo bei laiko sau problemas. Iš prigimties mėgstate bendrauti ir būti tarp žmonių, tačiau šiemet ši savybė gali pridaryti bėdos su mylimu žmogumi. Pernelyg neatsipalaiduokite ir nusibrėžkite aiškias ribas, kad išvengtumėte dviprasmiško vertinimo. Kita vertus, vos pajutę, kad kažkas kėsinasi į jūsų asmeninę laisvę, rizikuojate pasielgti drastiškai. Tai žinodami, neskubėkite daryti išvadų ir būkite dėmesingesi mylimojo nuomonei!

Kinų horoskopas