Meilės horoskopas - Dvyniams

2018 metai tikriausiai nebus vieni romantiškiausių jūsų gyvenime, tačiau, būkite tikri, per ateinančius 12 mėnesių užaugsite ir subręsite kaip asmenybės, puikiai žinančios, kokios meilės ir santykių norite.

Jeigu jau sutikote tą vienintelį, metų pradžioje turėsite išlikti ypač stiprūs ir supratingi, mat Visata perspėja, kad šiuo laikotarpiu jūsų šeimos laukia nemenki finansiniai iššūkiai. Gali būti, kad jūsų antroji pusė nuspręs imtis nuosavo verslo arba kurį laiką nedirbs dėl studijų ar dvasinio tobulėjimo kelionių. Savo ruožtu, besąlygiškai palaikysite mylimąjį, todėl ant jūsų pečių gali nugulti didžioji dalis buitinių sąskaitų. Tikėtina, kad kuriam laikui tapsite pagrindiniai šeimos maitintojai, tačiau nerimauti neverta. Tai puiki galimybė pasitikrinti, ar sugebėtumėte visavertiškai patenkinti savo finansinius poreikius gyvendami vieni!

Nesvarbu, esate vieniši ar įsipareigoję, šiemet Saturnas atkreips jūsų dėmesį į kūniškus malonumus. Labai tikėtina, kad būsite mažiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu šeimoje, tad tai puiki proga atvirai pasikalbėti su partneriu ar net terapeutu.

Esate vieniši? Labai tikėtina, kad spalio 31 – lapkričio 16 dienomis jūsų gyvenime vėl pasirodys sena meilė. Būkite budrūs, juk kažkada išsiskyrėte ne be reikalo!

Kinų horoskopas